بالاترین: جنبش سبز، بدون ارتش آمریکا هیچی نیست!

 

بالاترین: جنبش سبز، بدون ارتش آمریکا هیچی نیست!
جنبش سبز باید قبول کند که بدون کمک نظامی کشورهای خارجی پیروز نخواهد شد. بیایید دیگر خودمان را گول نزنیم. بسیاری از اعضای جنبش در زندان هستند. با الله اکبر گفتن در پشت بام و پشت کامپیوتر نشستن و استفاده از اینترنت هم کاری انجام نشد. بیایید قبول کنیم که ...

صراط - روزنامه واشنگتن تایمز سیاست آمریکا علیه ایران را ناکارآمد خواند و خواستار حمایت بیشتر از جریان براندازی شد.
روزنامه مذکور با طرح این پرسش که «چالش شماره یک در برابر سیاست خارجی دولت آمریکا در سال 2011 چیست» می نویسد: ایلینا راس لتینن نماینده جمهوری خواه از فلوریدا و رئیس آتی کمیسیون روابط خارجی مجلس آمریکا بیان کرده است «ایران چالش شماره یک، دو و سه خواهد بود.» دولت اوباما باید متوجه شود که «رویکرد دوگانه» مشتمل بر تماس دیپلماتیک و تحریم ها، نه تنها با شرایط موجود سازگار نیست بلکه آشکارا غیرسازنده است. طیفی از اعضای وزارت خارجه با این تصور که رژیم ایران قدرتمند و باثبات است، به طور مستمر از این سیاست پیروی کرده است که تنها راه حل ممکن، دستیابی به یک توافق با رژیم اسلامی و نادیده گرفتن مخالفان است.
واشنگتن سپس خواستار حمایت آمریکا از جریان براندازی در ایران شده و می نویسد: این، یک دعوت برای مداخله نظامی نیست بلکه دعوت به ایستادن در کنار مخالفان و جریان اپوزیسیون است و از جمله نام سازمان مجاهدین خلق ]گروهک منافقین[ باید از فهرست سازمان های تروریستی وزارت خارجه حذف شود. چندی پیش شماری از چهره های سیاسی آمریکایی و اروپایی از جمله شهردارسابق نیویورک، مشاور امنیت داخلی دولت بوش، دادستان سابق و وزیر سابق امنیت داخلی آمریکا خواستار حمایت از این سازمان شدند. بودن نام این سازمان در فهرست گروه های تروریستی باعث سرکوب بیشتر اعضای این سازمان شده به نحوی که علی صارمی به اتهام عضویت 24 ساله در این گروه به دار آویخته شد. ساکنان پادگان اشرف در عراق هم که از سوی نیروهای رسمی عراق مورد حمله قرار گرفته اند. بودن نام سازمان مجاهدین در فهرست گروه های تروریستی، ارسال پیامی اشتباه به گروه های دیگر اپوزیسیون در ایران است که سال گذشته در خیابان می پرسیدند «اوباما، یا با اونا یا باما؟». اکنون زمان آن فرا رسیده که به روشی پاسخ دهیم «ما با شما هستیم».
به گزارش صراط نیوز اذعان این روزنامه تندرو آمریکایی به ناکارآمدی سیاست دوگانه «مذاکره در فضای فشار و تحریم» و پیشنهاد امید بستن به یک گروهک مضمحل که سران آن صرفاً با مزدوری و تروریسم خیابانی ابراز وجود می کنند، نشان دهنده استیصال تمام رژیم آمریکا در برابر اقتدار جمهوری اسلامی است.
نکته جالب اینکه همزمان با پیشنهاد واشنگتن تایمز برای شرط بندی روی گروهک ورشکسته منافقین و بقایای فتنه سبز، سایت ضدانقلابی بالاترین در مطلبی صریح خواستار توسل جریان اپوزیسیون به دشمنان خارجی ملت ایران شد.
بالاترین نوشت: جنبش سبز باید قبول کند که بدون کمک نظامی کشورهای خارجی پیروز نخواهد شد. بیایید دیگر خودمان را گول نزنیم. بسیاری از اعضای جنبش در زندان هستند. با الله اکبر گفتن در پشت بام و پشت کامپیوتر نشستن و استفاده از اینترنت هم کاری انجام نشد. بیایید قبول کنیم که بدون پذیرفتن کمک نظامی کشورهای خارجی پیروز نخواهیم شد. 

/ 0 نظر / 8 بازدید