22 بهمن نشان ‌دهنده قدرت ایران اسلامی

22 بهمن نشان ‌دهنده قدرت ایران اسلامی

حضور پرشور شما مردم غیور و ولایتی در راهپیمایی 22 بهمن نشان ‌دهنده قدرت ایران اسلامی و دفاع مردم از برنامه ‌ها و تدابیر هسته‌ ای دولت است.

 

استکبار جهانی، تمام اراده و توان خود را به کارگرفته تا با ایجاد تفرقه در بین مردم ایران و استفاده از تهدیدها و تحریم‌ها، روحیهانقلابی مردم را تضعیف کند، امامردم همیشه در صحنه و هوشیار، بار دیگر دسیسه‌ها و نیرنگ‌های دشمنان را نقش بر آبکردند. این حضور باعث دلگرمی دولتمردان و موجب یاس و نا امیدی استکبار جهانی خواهد گردید .

 وعده ی دیدار ما

٢٢ بهمن ١٣٨٩ میدان آزادی

 

 

 

منع عزاداری و خواندن زیارت عاشورا در مسجد اصلاح طلبان

مسجد امیرالمؤمنین علیه‌السلام واقع در شهرک ژاندارمری،  پایگاهی محکم برای تحریف اسلام، حمله به مقدسات، خرافه‌پروری مدرن و جولان عناصر فتنه بوده و هست. اخیراً مبلغینی به این مسجد دعوت می‌شود که علناً مردم را از قرائت زیارت عاشورا منع می‌کنند.

 مدتی مدیدی است که در برخی از جلسات مذهبی (به ویژه برای بانوان) که در سطح تهران برگزار می‌گردد، مخاطبین به بهانه‌های متفاوت از قرائت زیارت عاشورا منع می‌شوند که از جمله این بهانه‌ها «ذکر لعن» در این زیارت‌نامه‌ی بسیار پر ارزش، که به لحاظ معرفت‌شناسی، دشمن‌شناسی، بصیرت و ...، نیز بسیار ژرف و سازنده است می‌باشد.

این مبلغین نفوذی که ظاهراً از امام باقر علیه‌السلام موحدتر، متشیع‌تر و متخلق‌تر هستند، لعن دشمنان اسلامی و مسلمین را به هر شکلی که باشد مذموم بر شمرده و اذهان عمومی را نسبت به آن مخالف و آنها را از هر گونه «لعنی» پرهیز می‌دارند و به همین بهانه تأکید می‌کنند که نباید «زیارت عاشورا» قرائت شود. چرا که در سرتاسر دشمنان اسلام لعن می‌گردند.

بدیهی است که هدف اصلی این «قرائت جدیدی‌»ها این است که قلب مسلمان هیچ‌گاه نسبت به دشمنان اسلام «شدید» نگردد و همیشه خشم‌شان نسبت به جنایتکاران تلطیف گردد و هیچ‌گاه به صفات یک مؤمن که خداوند فرموده «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» متصف نگردند. و صد البته آن که نگرانی آنها بغض مسلمانان این عصر نسبت به معاویه، یزید و شمر هزار و چند سال پیش نیست، بلکه می‌خواهند مسلمانان به اسم اخلاق کریمانه، نسبت به آمریکا و اسرائیل نیز خشم و شدتی نداشته باشند و آنها را ملعون «دور از رحمت الهی» ندانند.

از جمله پایگاه‌های نشر شایعات و تحریف بر علیه فرهنگ غنی اسلام و تشیع، مسجد ضراری است که به متأسفانه به نام مبارک «مسجد امیرالمؤمنین علیه‌السلام» در شهرک ژاندارمری، واقع در غرب تهران تأسیس شده و فعالیت دارد.

این مسجد که از همان ابتدا پایگاه سران فتنه و از جمله فعالیت‌های کروبی بود، به تولیت و امام جماعت آقای «محمد اشرفی اصفهانی» اداره می‌شود. وی یکی از فرزندان شهید محراب مرحوم آیت الله اشرفی اصفهانی است.

اخیراً (در عزاداری‌های محرم و صفر) وی از خانم به اصطلاح مبلغی به نام «مینایی‌فر» دعوت کرده است، که در سخنان خود مخاطبین را از عزاداری و نیز خواندن زیارت عاشورا منع می‌کند و بهانه و توجیه‌اش برای این جسارت آشکار در دین‌زدایی، تأثیر سوء گریه بر اخلاق و رفتار از یک سو و بازگشت لعنت‌های زیارت عاشورا به خواننده از سوی دیگر است!

البته امثال این خانم که مجالس مذهبی بانوان تهران نفوذ کرده‌اند و در انحراف دین و ترویج خرافات مدرن می‌کوشند کم نیستند. اخیراً خانم دیگری در شرق تهران، در دفاع از «اولاد کمتر» و حمله به «ازدیاد اولاد» گفته بود: به فرزندان خود نگاه کنید، کدامشان درست تربیت شده‌اند، همه دروغ می‌گویند و ...، اما از اسرائیلی‌ها یاد بگیرند، هر کدام یک فرزند به دنیا می‌آورند که راستگو و صادق بار می‌آید (؟!)

بدیهی است که مسئولین ذیربط و جلوتر از آنها، مسلمانان باید بسیار بصیر و حساس باشند و چنین منافقین نفوذی را قاطعانه از مسجد و یا هیئت اخراج کنند و حتی گزارش مستند آن را به مراجع ذیربط ایفاد نمایند.

 

 

 

 

شبکه تلویزیونی یا یخچال برفکی؟!
 
تلویزیون؛ نه، ببخشید! یخچال برفکی سبز ها نابود شده است
چندماه پیش بود که فتنه گران شبه اصلاح طلب توسط برخی عناصر فراری و اروپانشین خود (نظیر رجب. ع-حمزه.غ و...) و با کمک مالی برخی محافل اروپایی شبکه موسوم به رسا را راه اندازی کردند اما پس از هیاهوی چند روز اولیه، کرکره این شبکه به اعتبار ورشکستگی و سرخوردگی فتنه گران پایین آمد. برخی محافل غربی حامی شبکه های مشابه پس از چند سال سرکیسه شدن اکنون به این نتیجه رسیده اند که اولا یک جریان مرده نمی تواند تلویزیون زنده داشته باشد، ثانیاً همه چیز فتنه سبز لو رفته و آن خاصیت خاکستری و فریبنده سابق را ندارد و پیام های آن پیام های سوخته و نخ نما شده است و ثالثاً این شبکه های جدید حتی نیمچه جذابیت های شبکه های مبتذل و رنگارنگ قبلی را هم ندارد.
 
 
 
 
 
 
 
سران فتنه به دنبال انحراف اذهان در آستانه راهپیمایی 22 بهمن هستندنماینده مردم آباده در مجلس با بیان اینکه سران فتنه همانند کشورهای غربی و آمریکا به دنبال انحراف اذهان عمومی در آستانه راهپیمایی 22 بهمن هستند، گفت که حضور پرشور مردم رسوایی دیگری برای فتنه‌گران به ارمغان خواهد آورد.

حجت‌الاسلام داوود محمدجانی نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با کلمه با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار داشت: ملت ایران در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران 22 بهمن با حضور در خیابان‌ها حمایت‌ قاطع خود را از انقلاب اسلامی اعلام می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کند تا با حضور میلیونی مردم را سانسور کنند تا قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران به گوش جهانیان نرسد، افزود: امروز دیگر آمریکا و متحدانش قادر به سانسور حضور مردم نیستند چرا که بعد از حماسه 9 دی تمامی دشمنان انقلاب به قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران اذعان کرده‌اند.

نماینده مردم آباده با اشاره به فتنه سال 88 گفت: سران فتنه برای مقابله با مردم خواسته‌های دشمنان انقلاب را پذیرفته و متاسفانه‌ ‌‌آنها را بر ملت ایران ترجیح دادند و این رفتار فتنه‌گران هیچگاه از سوی مردم به فراموشی سپرده نخواهد شد.

محمدجانی با بیان اینکه سران فتنه همانند کشورهای غربی و آمریکا به دنبال انحراف اذهان عمومی در آستانه راهپیمایی 22 بهمن هستند، گفت که حضور پرشور مردم رسوایی دیگری برای فتنه‌گران به ارمغان خواهد آورد.

این نماینده مجلس در واکنش به ادعای سران فتنه برای حمایت از مردم تونس و مصر گفت: این افراد در فتنه سال 88 تمامیت انقلاب را هدف قرار داده بودند اما اکنون می‌خواهند از مردم مصر که با الهام از انقلاب اسلامی قیام کرده‌اند راهپیمایی کنند که این مسئله یک پارادوکس مشخص است؛ این ادعای دروغین فتنه‌گران در راهپیمایی 22 بهمن از سوی مردم بی‌پاسخ نخواهد ماند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه محاکمه سران فتنه به شعار اصلی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تبدیل خواهد شد، گفت: سران فتنه باید ابتدا محاکمه شوند و سپس ادعای دروغین حمایت از مردم مصر را مطرح کنند.

 

 

 

آغوش باز هالیوود برای شخصیت‌های همجنس‌باز

 

روزنامه یواس‌ای‌تودی در گزارشی به نقد و بررسی فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده در هالیوود پرداخته و تاکید می‌کند، برخورد صمیمانه با همجنس‌بازان و روابط همجنس‌بازی در هالیوود و تلویزیون آمریکا در حال افزایش است.

ملل نیوز به نقل از فارس، روزنامه آمریکایی "یواس‌ای‌ تودی " در گزارشی به قلم "ماریا پونته " به شیوه زندگی همجنس‌بازان و فیلم‌های ساخته شده درباره این موضوع پرداخته ‌است. عنوان این مقاله " آغوش باز هالیود برای شخصیت های همجنس‌باز " است. آمریکا با کمک رسانه‌های تحت کنترل خود فرهنگ زندگی آمریکایی و تغییراتی را که می خواهند در فرهنگ مردم جهان ایجاد کنند.

*هالیوود خانواده‌های همجنس‌باز را همانند دیگر خانواده‌های عادی نشان می‌دهد

روزنامه یواس‌ای تودی در آغاز گزارش خود، همجنس‌بازی را موضوعی سرگرم کننده و جنجال‌آمیز خوانده و می‌نویسد: ازدواج همجنس‌بازان در حالی صورت می‌گیرد که سیاست‌مداران هنوز در حال کشمکش و دادگاه‌ها نیز در حال بررسی آن هستند.
هالیوود که طبق سنت گذشته خود همجنس‌بازان را افرادی بی‌چاره‏َ‏، غیرعادی و فاجعه‌آمیز به تصویر می‌کشید اکنون فیلم‌ها و برنامه‌هایی مانند "بچه‌ها خوب هستند "، "خانواده‌ مدرن " را در شبکه "ای بی سی " و "خوشحالی " را در شبکه "فاکس " پخش می‌کند که همجنس‌بازی و خانواده‌های همجنس‌باز را همانند دیگر خانواده‌ها، عادی، معمولی و بدون هیچ‌مشکلی نشان می‌دهد.

"دیوید هازلیپ "، مؤسس "کویرتی "، مجله اینترنتی که اخبار و شیوه زندگی همجنس‌بازان را پوشش می‌دهد اعلام کرد: "این اشخاص نقش‌های اصلی فیلم‌نامه‌ها را ایفا کرده و هر روز یک سری اعمال، شخصیت‌ اصلی آنها را شکل می‌دهد. "
وی در ادامه افزود: "نویسندگان این فیلم‌نامه‌ها به‌دنبال آن هستند دوره‌ جدیدی را در عرصه همجنس‌بازی به‌وجود آورند و طولی نمی‌کشد که همجنس‌بازی به‌عنوان نکته اصلی در فیلم‌نامه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. "

*افزایش توصیف‌های مثبت از خانواده‌ همجنس‌باز در هالیوود

یواس‌ای تودی با پرسیدن این سوالات که چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ آیا هالیوود از تاریخ تبعیت می‌کند، یا بالعکس تاریخ از هالیوود؟ می‌افزاید: "جرت بریوس "، رئیس اتحادیه زنان و مردان همجنس‌باز علیه بی‌آبرویی، گفت: "توصیف‌های مثبت از خانواده‌ همجنس‌باز در حال افزایش است و این یک تصادف نیست. این‌گونه داستان‌ها متقاضیان زیادی دارند اما در این‌حال باعث عصبانیت بسیاری نیز می‌شود ولی همجنس‌بازان آن را تفریح مناسبی برای خود می‌دانند و همچنین هالیوود نیز از این امر به نفع خود بهره‌برداری می‌کند. هالیوود سعی بر آن دارد از بین افراد همجنس‌باز، تغییر جنسیت داده و دوجنسیتی داستان‌هایی در مورد همجنس‌بازی تهیه کند و نیز به‌دنبال آن است که جایگاهی برای تمام تصورات آمریکایی‌ها پیدا کند. "

*همجنس‌بازان ادعا دارند که می‌خواهیم جزئی از طبیعت باشیم

بر اساس این گزارش، "بچه‌ها خوب هستند " فیلمی با درون‌مایه طنز و هیجان‌انگیز است که با بازی "آنته بنینگ " و "جولیان مور " که به‌عنوان یک زوج ایفای نقش می‌کنند، این دو زن دو فرزند نوجوان دارند که به‌طور اشتراکی برای هر دوی آنها به‌اصطلاح مادر محسوب می‌شوند.
"هاوارد برگمن "، مسئول تبلیغات هالیوود که خود را به‌عنوان "پیشکسوت همجنس‌بازی " معرفی می کند می‌گوید "این فیلم کاملا در مورد همجنس‌بازی است. همجنس‌بازان ادعا دارند که می‌خواهیم جزئی از طبیعت باشیم. "

*تلاش هالیوود برای پایین آوردن حساسیت‌ها در مورد همجنس‌بازی

"بریان فیسچر "، مدیر تحلیل و بررسی جامعه خانواده آمریکا، و یکی از مدافعان طرح هشت و قانون ممنوعیت ازدواج همجنس‌بازان در کالیفرنیا است، اظهار داشت: "پایین آوردن حساسیت‌های مردمی باعث می‌شود که بسیاری از مشکلات با رفتار همجنس‌بازان در هم آمیخته شود و هالیوود تمام تلاش خود را می‌کند که ذهن بینندگان را آماده کند. براساس آنچه که ما در پرده‌های سینما می‌بینیم به این صورت نتیجه‌گیری می‌کند: وقتی‌که ازدواج دو همجنس‌باز را تحت یک گزارش ویژه خبری به نمایش می‌گذارند و به‌طور زنده از طریق رسانه‌ها پخش می‌شود این یک گام مثبتی برای پیشرفت به شمار می‌رود در صورتی‌که هالیوود تلاش می‌کند فیلم‌هایی را به تصویر بکشد که در آنها خلاقیت و حیله‌گری‌هایی به کار رفته که این امر باعث عقب‌نشینی ما می‌گردد. هالیوود در این صورتی موفق می‌شود که واقعیت‌ها را به تصویر بکشد.
فیلم‌سازان تلاش می‌کنند که زندگی یک خانواده همجنس‌باز را عادی به نمایش بگذارند و برنامه‌های تلویزیونی خود را با جزئیات کامل در اختیار بینندگان قرار دهند و بگویند واقعیت آن چیزی است که در حال دیدن آن هستید. "

*هالیوود در صدد نشان دادن این موضوع که همجنس‌باز با افراد عادی تفاوت چندانی ندارد

فیلم "شیر " در مورد "هاروی میلک "، سیاست‌مدار همجنس‌باز سانفرانسیسکو است که به قتل رسید، "داستین لانس بلک "، نویسنده و کارگردان این فیلم که جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه را نیز برد گفت: "این فیلم نشان‌دهنده شیوه زندگی خانواده‌های ما است؛ تلاش‌های زیادی کرده‌ایم که خانواده همجنس‌بازان را به‌طور کامل معرفی کنیم و نشان دهیم زندگی افراد همجنس‌باز با افراد عادی تفاوت چندانی ندارد. در فیلم‌های گذشته مانند فیلم شیر و بسیاری از فیلم‌های ساخته شده در مورد همجنس‌بازی، شخصیت اصلی فیلم می‌میرد ولی در فیلم‌های حاضر این‌گونه نیست. "
فیلم Kids به‌عنوان سینمای خانگی در جذب تماشاگر نسبتاً موفق بود به‌طوری‌که در زمان اکران این فیلم در تابستان حدود هجده میلیون دلار فروش داشته که برای این‌گونه فیلم‌ها فروش نسبتاً خوبی محسوب می‌شود.
"لیزا چولودنکو " (Lisa Cholodenko)، کارگردان این فیلم که خودش یک زن همجنس‌باز است درباره این فیلم می‌گوید: در این فیلم هرگز داستان سیاسی یا حتی داستانی در رابطه با همجنس‌بازی روایت نکرده‌ام، بلکه این فقط یک داستان خانوادگی بود.
وی در گفت‌وگو با "دونا فریت کین " (Donna Freydkin) از یو اس ای تودی گفت: "ما می‌خواهیم فیلم‌هایی بسازیم که موضوعات آنها در هیچ فیلمی مورد بررسی قرار نگرفته باشد مانند: ازدواج در میان‌سالی و حتی در سطح پایین‌تر مسائل پشت پرده خانواده‌ها. "

*برخورد صمیمانه با همجنس‌بازان و روابط همجنس‌بازی در تلویزیون رو به افزایش است

این گزارش با بیان اینکه برخورد صمیمانه با همجنس‌بازان و روابط همجنس‌بازی به‌ویژه در تلویزیون رو به افزایش است، می‌نویسد: برای مثال موضوع فیلم "خوشحالی " در مورد پدری است که با پسر نوجوان خود به‌نام "کرت " (Kurt) که در مقطع راهنمایی مشغول به تحصیل بوده، روابط همجنس‌بازی داشته و فیلم فوق به‌صورت واضح در مورد هنجارهای ناشی از این روابط، رنج‌ها و پیروزی‌هایی است که این شخص به‌طور طبیعی دچار آن شده ولی آن‌طور که انتظار می‌رفت دچار ترس مشابه نشده ‌است.
مضمون فیلم خانواده مدرن یک زوج همجنس‌باز است که "اریک استون استریت " (Eric Stonestreet) (غیر همجنس‌باز) و "جسی تایلر فرگوسن " (Jesse Tyler Ferguson) (همجنس باز) در آن بازی می‌کنند و کودکی را نیز به فرزندی پذیرفته‌اند و سعی و تلاش خود را می‌کند که زندگی خود را با شرایط جدید هم‌سو کند. این فیلم با موضوع فوق مورد بازتاب عموم مردم قرار گرفته و به گفته "استیو لویتان " (Steve Levitan) این فیلم مورد قبول مدافعان ازدواج همجنس‌بازان نیز قرار نگرفته است.
وی در ادامه افزود: "سعی کردیم خانواده‌ای را به تصویر بکشیم که با دیگر خانواده‌ها متفاوت باشد زیرا به نظر می‌رسد خانواده‌ها در حال تغییر هستند و یک خانواده همجنس‌باز از آن جمله خانواده‌هایی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. این فیلم‌ها به هیچ عنوان به‌دنبال منافع اقتصادی خود نیستند و حتی مخاطبان ما هم در این فیلم‌ها نادیده گرفته شده‌اند که این امر باعث شگفتی گردیده است. "

*نمایش کودکان و نوجوانان همجنس‌باز در شبکه‌های اجتماعی آمریکا

این گزارش ادامه داد: سریال "بتی زشت " (Ugly Betty) در شبکه ای بی سی که بهار امسال پخش شد قسمت آخر آن به‌طوری با حالت کم‌اهمیت و متاثر کننده پایان یافت که در آن "جاستین " (Justin) خواهرزاده نوجوان و هوس‌ران بتی، همجنس‌بازی خود را با خانواده مهربان "لاتینو " (Latino) اعلام کرد و برای اولین بار مخاطبان شبکه، یک کودک همجنس‌باز را مشاهده کردند که رشد یافته و هویت خود را پذیرفته است.
برنامه‌های دیگری مانند Gossip Girl,United States of Tara,90210 and Weeds، نیز در مورد نوجوانان همجنس‌بازی است که در مراحل مختلف خودشناسی قرار دارند.
تعدادی از سریال‌های تلویزیونی، اشخاص همجنس‌بازی را نشان می‌دهد که به واسطه‌ همجنس‌باز بودن خود مشکلات و مسایل اندکی دارند. در برنامه‌ "خانه " (House) در فاکس، دکتر "رمی " (Remy) فردی همجنس‌باز است و در روابط خود دچار بیماری‌های گوناگونی شده است که از این بیماری‌ها احساس نگرانی می‌کند. و در سریال "خواهران و برادران " (Brother & Sisters) در ای بی سی، برادر همجنس باز و همسرش بیش از این‌که از کنار هم خوابیدن لذت ببرند از خوابیدن در کنار خواهران و برادران خود لذت می‌برند.

*هالیوود تلاش می‌کند ازدواج دو مرد را طوری نشان دهد که دارای منافع بسیاری هستند

سی بی اس که اخیرا در گزارش سالانه اتحادیه زنان و مردان همجنس‌باز علیه بی‌آبرویی از ارزش‌یابی شبکه‌های تلویزیونی در استفاده از اشخاص همجنس‌باز و انتخاب برنامه با شکست مواجه شده است، اعلام کرد که سه نفر همجنس‌باز به سه قسمت بعدی اضافه خواهند شد: قسمت اول تحت عنوان "همسر خوب " (Good Wife)، قسمت دوم در مورد "بازگشت نیم‌ساعته از قوانین نامزدی " (Rules of Engagement) و قسمت سوم کمدی جدید "گفته‌های پدرم " (My Dad Says) برای بینندگان به نمایش گذاشته می‌شود.
همچنین سی بی اس برنامه‌ای را تحت عنوان "شیوه نگرش " (The View-style) راه‌اندازی خواهد کرد که "سارا گیلبرت " (Sara Gilbert) در نقش "رزینه " (Roseanne) به‌عنوان مدیر اجرایی و شرکت‌کننده در میزگرد حضور خواهد داشت. گیلبرت هرگز در مورد زندگی خصوصی‌اش مصاحبه‌ای انجام نداد اما در یک کنفرانس خبری اعلام کرد، که خود وی هم به‌عنوان یک همجنس‌باز و یک مادر احساس رضایت می‌کند.
رسانه‌ها به‌دنبال آن هستند تصاویری را در مورد روابط همجنس‌بازان طی دو برنامه داستانی تحت برنامه طرح هشت کالیفرنیا به تصویر بکشند و تلاش می‌کنند داستان‌های مطرح شده را به مسئولین و مردم القا و همچنین آنها را مجاب کنند که بر روی طرح هشت سرمایه‌گذاری کنند، در برنامه زنده "نظم و قانون " (Law & Order) که جدیدا در شبکه ان بی سی اجرا می‌شود، آنها تلاش دارند گروه‌های مذهبی متعددی را برای سرمایه‌گذاری در طرح فوق با خود هم‌سو کنند در حالی که فیلم کمدی "فیلادلفیا همیشه آفتابی است " (It's Always Sunny in Philadelphia) که از شبکه "اف ایکس " (FX) هم‌زمان در حال اجراست، از شخصیت‌هایی استفاده شده که تلاش می‌کنند ازدواج دو شخصیت مرد را طوری به تصویر بکشند که دارای منافع بسیاری هستند.
"کندیس کین " (Candis Cayne)، بازیگری که خودش نیز تغییر جنسیت داده است، در برنامه "پول کثیف و سکسی " (Dirty Sexy Money) که از شبکه ای بی سی پخش می‌شد (در حال حاضر پخش آن متوقف شده است) و در برنامه "مرگ ناگهانی دیوا " (Drop Dead Diva) در نقش‌ شخصیت‌هایی که تغییر جنسیت داده‌اند ایفای نقش کرده است، گفت: "واقعاً فکر می‌کنم هر سال کمی بهتر از سال قبل باشد. "

*هالیوود در صدد بوجود آوردن فرهنگی جدید در خصوص وجهه همجنس‌بازی است

وی که امیدوار است در نقش‌های هیجانی و زنان همجنس‌باز بازی کند، گفت: "پنج سال پیش، ای بی سی هرگز شخصی که تغییر جنسیت داده را در یک رابطه عشقی با دیگر شخصیت‌ها قرار نمی‌داد. در آن مقطع روابط زنان همجنس‌باز مورد توجه قرار نمی‌گرفت و من در آن زمان مطمئن بودم که این مسئله با گذشت زمان اتفاق خواهد افتاد. "
بنابراین، آیا صنعت تفریح و سرگرمی در حال حاضر جلوتر از فرهنگ پیش می‌رود یا تنها از آن تبعیت می‌کند؟
"استفانی کونتز " (Stephanie Coontz)، استاد تاریخ در دانشگاه ایالت "اورگرین " (Evergreen) در "المپیای " (Olympia) واشنگتن و کارشناس مسایل و مشکلات خانواده‌های مدرن گفت: "هالیوود توانایی آن را دارد که از روابط همجنس‌بازان فیلم‌های مثبتی را بر روی پرده ببرد و این یک امر ناشدنی است و اگر به همین روال پیش برود یک حرکت گسترده را در فرهنگ ایجاد خواهد کرد. زمانی‌که این مسئله مطرح شد، هالیوود مورد انتقاد قرار گرفت. اما آنها قادر به انجام آن نیستند مگر این‌که بازاریابان و سرمایه‌گذاران متوجه شوند که مخاطبی برای آن وجود دارد. "

 

 

 

راهپیمایی 22 بهمن امسال تجدید بیعت 70 میلیونی با رهبر انقلاب خواهد بودسخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال بار دیگر با حضور گسترده ملت انقلابی ایران، عرصه تجدید بیعت 70 میلیونی با رهبر معظم انقلاب و کوبیدن یک مشت محکم دیگر بر دهان مستکبران جهان خواهد بود.

حجت الاسلام حسین اسلامی نماینده مردم ساوه و سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با بیان اینکه حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال علاوه بر پافشاری بر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، نوعی حمایت جدی از انقلاب مردم مصر و تونس است، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نقطه عطف تشکیل خاورمیانه اسلامی خواهد بود.

وی با تشریح تفاوت حکومت اسلامی با حکومت‌های استبدادی، اظهار داشت: حکومت منطبق بر استبداد و زور همان حکومتی است که رژیم ستم شاهی آنرا به اجرا گذاشته بود؛ حکومت استبدادی حکومتی است که براساس آن شاه مخلوع 60 هزار مستشار آمریکایی را به جان مردم انداخته و اجازه هیچ‌گونه اعتراضی هم نمی‌داد.

نماینده مردم ساوه در مجلس خاطرنشان کرد: اما با گذشت زمان و وقوع انقلابی عظیم در ایران، حکومت استبدادی از بین رفته و با رهبری امام راحل، حکومت اسلامی با رعایت همه شئونات حکومتی بر مبنای اسلامی ناب محمدی(ص)، تشکیل شد.

"مردم در 32 سال گذشته، نقش آفرینی جدی در عرصه‌های مختلف داشته و همواره پیرو شعارهای انقلاب امام(ره) یعنی آزادگی، عدالت‌طلبی و پیشرفت‌خواهی به عنوان شاخصه‌های اصلی حکومت اسلامی بوده‌اند. "

اسلامی در ادامه افزود: در حکومت اسلامی حفظ و گسترش ارزش‌های اسلامی ، صدور و انعکاس هرچه بیشتر الگوی حکومتی اسلام همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام بوده است؛ امروز وقوع انقلاب‌های اسلامی در مصر و تونس نیز ناشی عمل به همان تکلیفی است که ملت ایران 32 سال پیش به رهبری امام راحل آنرا به مرحله اجرا گذاشته و حکومت ظالمان را درهم شکستند.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرگزاری فارس، تمایل برخی کشورهای منطقه به اسلام و وقوع انقلاب‌های اسلامی در کشورهایی همچون مصر و تونس و همچنین قیام مسلمانان علیه حاکمان خود فروخته‌ را متأثر از انقلاب اسلامی سال 57 در ایران دانست و از رهبری‌های امام‌گونه رهبر کبیر انقلاب(ره) و مقام معظم رهبری در این مسیر دشوار قدردانی کرد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 در ادامه اظهار داشت: امروز مفتخریم که ایران اسلامی پس از گذشت 32 سال از عمر با برکت انقلاب، به عنوان کشوری مقتدر و عزیز در جهان مطرح شده و آزادی‌خواهان جهان نیز از ملت ایران الگو گرفته‌اند.

اسلامی همچنین با انتقاد از کسانی که به دنبال ایجاد شکاف و خیانت به ملت ایران هستند، افزود: کسانی که وقایع شوم پس از انتخابات را به وجود آورده و با چراغ سبز به غرب و دشمنان اسلام علاوه بر سر سپردگی خود، پنجه به صورت انقلاب کشیدند، باید بدانند که برای همیشه نامشان در کنار خائنانی چون بنی‌صدر، شاه ‌سلطان حسین و سران ذلیل پهلوی ثبت شده است و تاریخ از آنها به عنوان وطن‌فروش و خائن یاد خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: سران فتنه بدانند، مردمی که عاشق و شیدای رهبر عظیم‌الشأن انقلاب هستند دیر یا زود ایران اسلامی و خاک پاک کشورشان را از لوث وجود خائنان پاک خواهند کرد.

نماینده مردم ساوه در مجلس با بیان اینکه بی شک سرزمین باکری‌ها، همت‌ها و چمران ها جای منافقین و خائنان به اسلام نیست، اظهار داشت: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال، علاوه بر حمایت همه‌جانبه از ملت‌های انقلابی مصر و تونس، محاکمه سران فتنه را نیز مطالبه خواهند کرد.

اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال بار دیگر با حضور گسترده ملت انقلابی ایران، عرصه تجدید بیعت 70 میلیونی با رهبر معظم انقلاب و کوبیدن یک مشت محکم دیگر بر دهان مستکبران خواهد بود.

 

 

 

 

سید حسن:ای کاش در میدان التحریر بودمسیدحسن نصرالله اظهار داشت: شعارها و خون‌هایی که ملت مصر اهدا کرده‌اند، نشان می‌دهد که انقلاب آنها انقلاب آزادگان و خواستاران آزادی و بیزارشدگان از خفت و پستی این ملت،‌ انقلاب اقتصادی،‌ سیاسی و‌ اجتماعی است.


سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان روز دوشنبه طی سخنانی درباره قیام مردم مصر اظهار داشت: می‌خواهم گوشه‌های از انقلاب مصر را بازگو کنم. انقلاب مصر انقلاب همه ملت این کشور است از مسیحی گرفته تا مسلمان و از پیر و جوان و زن و مرد و همه.

این یک انقلاب واقعی مردمی است. مهمترین عنصر این انقلاب جوانان هستند. دوم اینکه این انقلاب در نتیجه اراده این ملت و عزم آنها است. این ملت است که تظاهرات می‌کند و این ملت است که شهید تقدیم می‌کند.

وی افزود: پس همین ملت است که باید تصمیم بگیرد می‌خواهد چه کار کند و چه نظامی را خواستار است. تصمیم نهایی دست همین ملت است. تمام اتهام‌ها در مورد اینکه این انقلاب از کشورهای خارجی حمایت می‌کند، در برابر اراده ملت مصر شکست خورده است.

دبیرکل حزب‌الله لبنان افزود: گوهر اساسی این انقلاب، نان و گرسنگی نیست بلکه به جایگاه مصر در منطقه و جهان و سیاست‌های نظام حاکم بویژه درمورد مساله اسرائیل و فلسطین بستگی دارد. دوستان اسرائیل و آمریکا از فرهنگیان گرفته تا وسایل ارتباط جمعی و مسئولان این کشور می‌خواهند این انقلاب را انقلاب نان و گرسنگی نشان بدهند.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ما می‌خواهیم نظر خود را در مورد انقلاب مصر به جوانان این کشور ابراز کنیم. آنچه که شما انجام می‌دهید منطقه را کاملا تغییر خواهد داد و به نفع مسلمانان و آزادگان خواهد شد.

سیدحسن نصرالله اظهار داشت: شما امروز جنگ کرامت عرب‌ها را اداره می‌کنید، کرامتی که دیکتاتورهای عرب آن را از بین بردند. ای جوانان مصر، ما چهره‌ی شهیدان خود را در لبنان و فلسطین در چهره شهیدان شما می‌بینیم و مقاومت خود را در مقاومت شما می‌بینیم.

وی افزود: شما (جوانان مصر)‌ یادآور شهیدان و مقاومت ملت لبنان و فلسطین در برابر اسرائیل هستید. جهان عرب به شما امید بسته است و باید به این واقعیت اعتراف کنیم که مصر مادر جهان است (ام الدنیا)،‌ شما می‌توانید چهره جهان را تغییر دهید. ما مطمئن هستیم شما هم این اطمینان را دارید که می‌توانید تغییر را به وجود آورید و منتظر روزی هستیم که جایگاه فرماندهی و پیشرفت مصر را به این کشور بازگردانید.

سیدحسن نصرالله تصریح کرد: در نهایت تنها می‌توانیم بگوییم که کاش می‌توانستیم با شما باشیم. در میدان التحریر و بقیه میدان‌های قاهره، اسکندریه، اسماعیلیه، سوئز و برخی شهرهای این کشور. خدا شاهد است که من دوست دارم با شما باشم و خون خود را همانند هر جوان مصری در راه هدف مقدس شما تقدیم کنم.

وی افزود: من از طرف حزب‌الله و مقاومت اسلامی لبنان و از طرف همه گروه‌ها و احزاب ملی لبنان می‌گویم که همه تلاش خود را خواهیم کرد که شما به هدف خود برسید و برای پیروزی و دست یابی به هدف شما دعا خواهیم کرد

 

 

 

 

اعتراضات مردمی به لیبی هم رسید

 

مخالفان لیبیایی از انتفاضه مردمی در ۲۸ بهمن خبر دادند.

ملل نیوز به نقل از ایسنا، مخالفان لیبیایی در گفتگو با روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی‌، اعلام کردند که قصد دارند انتفاضه یا تظاهراتی را در تاریخ ۲۸ بهممن هم زمان با پنجمین سالروز تظاهرات شهر بنغازی در سال ۱۳۸۴ سازماندهی کنند.

جوانان از هفته‌های گذشته فعالیت‌های خود را در فیس بوک برای سازماندهی انتفاضه مردمی افزایش داده‌اند.

مخالفان لیبیایی اعلام کردند که این "انتفاضه الکترونیکی" مسئولان امنیتی کشور را ناراحت کرده است.


 

 

 

پیش فروش ساندیس های راهپیمایی 22 بهمن

 

شما می توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد،

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده

/ 0 نظر / 14 بازدید