دستگیری مجید توکلی با لباس زنانه لکه ننگی بر دامن افراطیون باقی گذاشت

انسانی در گفتگو با فارس:
دستگیری مجید توکلی با لباس زنانه لکه ننگی بر دامن افراطیون باقی گذاشت

خبرگزاری فارس: دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت و دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر گفت: دستگیری مجید توکلی با لباس زنانه لکه ننگی را به دامن جریان افراطی و غیرقانونی علامه برای همیشه باقی گذاشت.


عباس انسانی دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیر سیاسی فعلی دفتر تحکیم وحدت در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: متاسفانه در روز 16 آذر در کنار تجمع دانشجویان انقلابی و ارزشی که در قالب تشکل‌های مختلف در دانشگاه صنعتی امیرکبیر صورت گرفت، عده‌ای هم به عنوان پیاده‌ نظام ضد انقلاب در دانشگاه با انجام حرکاتی غیرقانونی و شکستن درب ولیعصر دانشگاه صنعتی امیرکبیر زمینه را برای ورود بعضی از اعضای گروهک غیرقانونی علامه به دانشگاه فراهم کردند.
وی با اشاره به حضور مجید توکلی یکی از اعضای طیف غیرقانونی علامه در تجمع دیروز حامیان موسوی در این دانشگاه، گفت: توکلی که به هرحال سابقه و مواضع ضد انقلابی وی در دانشگاه امیرکبیر روشن است و به خصوص در بحث نشریات موهن نقش ویژه‌ای داشت، با حضور در تجمع عده‌ای در این دانشگاه در روز دانشجو تلاش کرد تا این تجمع را به سمت شعارهای ضد نظام سوق دهد.
این فعال دانشجویی با اشاره به اینکه مواضعی که اینگونه افراد دارند به قدری سطحی است که نمی‌توان آنها را بیان کرد، خاطرنشان کرد: به همین دلیل وی که سعی داشت تا خود را قهرمان و آرمانخواه معرفی کند، در کمال بزدلی برای خروج از دانشگاه به همان روشی متوسل می‌شوند که رئیس جمهور خائن ایران بنی‌صدر از آن استفاده کرد.
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ادامه تاکید کرد: دستگیری مجید توکلی با لباس زنانه لکه ننگی را به دامن جریان افراطی و غیرقانونی علامه برای همیشه باقی گذاشت.
انسانی با بیان اینکه این مسئله از آن جهت قابل بررسی است که اینگونه افراد سعی می‌کنند با حضور در اجتماعات دانشجویی التهاب‌آفرینی کنند تصریح کرد: با توجه به سابقه مجید توکلی و توجه به اینکه سعی داشتند وی را فردی شجاع معرفی کنند این حرکت عمق درماندگی و استیصال اینگونه افراد را نشان داد که حتی حاضر نیستند در راه آنچه آرمان خود معرفی می‌کنند، حداقل هزینه را پرداخت کنند.


/ 0 نظر / 7 بازدید