پس از حضور گسترده دانشجویان امیر کبیر صورت گرفت:

پس از حضور گسترده دانشجویان امیر کبیر صورت گرفت:

 

مجید توکلی که پیشتر به اتهام انتشار نشریات موهن در دانشگاه امیرکبیر دستگیر شده بود، این بار بعد از هتاکی نسبت به نظام در دانشگاه در حالی که با لباس زنانه قصد فرار از دانشگاه را داشت، دستگیر شد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از شبکه ایران، خردادماه سال 85 بود که داستان نشریات موهن دانشگاه امیرکبیر به سوژه اصلی رسانه های کشور تبدیل شد. سه نشریه به طور همزمان مطالب یکسانی را در اهانت به مقدسات منتشر کرده بودند. مجید توکلی مدیر مسئولی نشریه "خط صفر" یکی از این سه نشریه موهن را عهده دار بود.

توکلی که چند سال پس از انتشار نشریات موهن ، و محکومیت در دادگاه، پا به دانشگاه امیرکبیر گذاشته بود، در میان اغتشاشگران حاضر شد تا در میان اغتشاگران برای بار دیگر باب اهانت به نظام و مقدسات را بگشاید.

این دانشجوی مبارز! که عکسش در بسیاری از تجمعات دانشجویی افراطیون به عنوان نماد مقاومت جنبش دانشجویی در میان تجمع کنندگان توزیع می‌شد، امروز و پس از آنکه به ایراد یک سخنرانی ساختار شکنانه و سراسر اهانت پرداخت، در حالی که حضور دانشجویان حزب اللهی و متعهد را پررنگ تر از همیشه دید احساس خطر کرده و با حضور در دستشویی این دانشگاه ضمن تراشیدن صورت خود و انجام آرایش زنانه، مانتو به تن کرده و با به سرکردن مقنعه و چادر و در دست داشتن کیف زنانه قصد فرار از دانشگاه را داشت، که توسط مامورین انتظامی دستگیر شد.

گفتنی است توکلی از جمله عوامل توهین های بی سابقه به مقدسات در نشریات دانشجویی بود. بانیان این نشریات همه را دعوت به همراهی کرده بودند:«دموکراسی و آزادی بدون هزینه به دست نمی‌‌آید و البته در هر فرصتی هم محقق نمی‌شود(!) زمان آن اکنون است و فردا بسیار دیر است باید برخاست و قداست‌های تصنعی(!) و مقدسات مردم‌فریب را ساقط کرد.» این جملات در قالب مقاله ای با عنوان "هیچ کس مقدس نیست!" برای فراهم کردن یک فضای اعتراض عمومی منتشر شده بودند.

در مقاله "هیچ کس مقدس نیست!" نوید پیروزی قریب الوقوع داده شده بود: «دانشگاه در فضایی ملتهب به سر می‌برد ظاهراً دیگر فرصتی باقی نمانده تا حاکمیت دین‌زده(!)بتواند دانشجویان را منفعل سازد. اندک اندک به زمان آرزوی دیرینه خود نزدیک می‌شویم.»

حمله به اهل بیت نیز دستمایه ای بود برای حمله به رهبریت نظام. در لا به لای مقالات جملاتی دیده می شد که هر انسان آزاده ای از بیان آن شرم می کرد. علی(ع) و محمد(ص) هم گناه کبیره می کردند:«علی نه نور بود و نه آسمانی و نه معصوم...علی یک انسان خطاپذیر و غیر معصوم بود. فراتر از آن محمد نیز چنین بود، حال تکلیف ولی فقیه بسیار روشن است.» رئیس جمهور منتخب مردم فاشیست لقب گرفته بود و رهبر انقلاب دیکتاتور!

/ 0 نظر / 9 بازدید