ای فتنه گران بدانید

ای فتنه گران بدانید
 
 
این انقلاب از آن ماست
 
 
ایران اسلامی از آن ماست
 
 
۲۲بهمن از آن ماست
 
 
چهسبزش
 
 
چه سپیدش
 
 
وچه سرخش
 
 
 
 

وعده تمام ایرانیان ...۲۲بهمن

 

مکان قرار ما:

 

تمام کوچه های سرزمین

 

(( ...و آنها قلبهایی دارند که با آن درک نمیکنند، و چشمهایی که با آن نمیبینند و گوشهایی که با آنها نمیشنوند، آنان مانند چهارپایانند بلکه گمراهتر))

الاعراف ۱۷۹


 

 

 

چرخش به راست از دنده چپ؛ تاکتیک جدید برای حضور؟
 
خاتمی اعتراف کرد: ماهیت فتنه سبز ضدانقلابی است!

 

 

خاتمی در دیدار شماری از اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اضافه کرد: کسی که از جمهوری اسلامی دفاع کند، انقلابی واقعی است و کسی که به آن لطمه بزند ولو به نام دین یا هر نام دیگری، اوست که از انقلاب فاصله گرفته است ولو ادعای انقلابی گری کند.
وی همچنین گفت: آن چیزی که ما می گوییم اصلاحات، خدا و پیغمبر و همه اینها هم قبول و نظامی را می خواهیم که ارزش های الهی در آن حاکم باشد احکام الهی در آن اجرا شود البته باز هم اینجا تاکید می کنم، امام هم فرمودند احکام باید با توجه به زمان و مکان که دو عنصر تعیین کننده در اجتهاد اسلامی هستند باشد و به گونه ای که بتواند مشکلات انسان امروز را حل کند، همچنان که امام مواضع بسیار شجاعانه ای در مورد زنان، فرهنگ و هنر و مسائل اقتصادی گرفتند و گره گشایی کردند.
خاتمی می گوید: اتفاقا یکی از رسالت های اصلاحات دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب است تا بیگانگان با روح انقلاب، با هر عنوان و تبلیغاتی نیایند محور کارها شوند.
تظاهر خاتمی به دفاع از انقلاب و «جمهوری اسلامی» تناقض کامل با عملکرد جریان متبوع به ویژه در حوادث پس از انتخابات سال 88 قرار دارد، چه این که فتنه گران تحریک شده توسط کسانی چون خاتمی و موسوی و کروبی- صرفا به عنوان یک مثال از صدها حقیقت- در روز قدس بر روی نام اسلام در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خط کشیدند و تا امروز که بیش از 16 ماه از آن اقدام رسوا می گذرد هیچ یک از این منافقین حاضر نشده اند ولو در لفظ، حمله به «جمهوری اسلامی» از سوی آشوبگران وابسته به گروهک ها را محکوم کنند. بدین ترتیب و براساس اظهارات اخیر خاتمی، او و هم قطارانش مصداق واقعی ضدانقلابی گری هستند و از انقلاب فاصله گرفته اند «ولو ادعای انقلابی گری کنند».
اما این تعبیر نیز که «آنچه ما می گوییم اصلاحات، خدا و پیغمبر و همه اینها قبول و نظامی را می خواهیم که ارزش های الهی در آن حاکم باشد»، منافقانه و در تناقض با عملکرد مدعیان اصلاح طلبی و فتنه گران سبز است. اوج خیانت این جماعت را در حوادث روز عاشورای 88 می شد که با مساعدت گروهک های منافقین، تندر، بهائیت و... عملی شد اما نه تنها از سوی خاتمی و موسوی و کروبی محکوم نشد، بلکه حرمت شکنان لقب «مردان خداجو» هم گرفتند در حالی که امثال خاتمی صم بکم نشسته بودند یا اوباش سیاسی را تحریک می کردند. آیا ملاقات رسوای خاتمی با راسموسن نخست وزیر سابق و هتاک دانمارک که از کاریکاتورهای اهانت آمیز علیه پیامبر اعظم(ص) دفاع کرد، از جنس دفاع از انقلاب و آرمان های آن بود؟ تدارک و زمینه چینی آشوب و اردوکشی خیابانی طبق نقشه سرویس های جاسوسی موساد و سیا و ام آی 6 چطور؟ آیا می توان طبق نقشه خبیث ترین و جنایتکارترین مستکبران جهان عمل کرد و هنوز دم از اصلاحات زد؟ تفاوت اصلاحات شما با اصلاحات رضاخانی و محمدرضایی- لعنت الله علیهما- چیست؟
اما درباره مقایسه سراسر نفاق آلود اصلاحات آمریکایی با شجاعت حضرت امام(ره) نیز باید پرسید آیا سر دادن شعار نفی حجاب در اغتشاشات، حذف اسلام، حمایت از آمریکا و رژیم صهیونیستی در ازای شعار نه غزه، نه لبنان، و ضدیت علنی با اصل ولایت فقیه و آتش زدن تصویر حضرت امام خمینی توسط اوباش سیاسی و خیابانی، چه نسبتی جز «دشمنی» با خط امام خمینی و انقلاب اسلامی می تواند داشته باشد؟
 
 
 
 
 
 
 
طشت رسوایی سبزها از بام افتاد؛ ما هم فهمیدیم
 یک موسسه تحقیقات بین المللی که برای وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت می‌کند در تازه ترین تحقیق خود در خصوص وضعیت فرقه سبز در ایران، از افول هواداران این فرقه در ایران خبر داده است.
این موسسه در تحقیق خود عنوان کرده است که حدود 97 درصد مردم ایران، فرقه سبز را یک جریان منحرف وابسته به غرب عنوان کرده‌اند که قصد آنها ضربه زدن به کشور بوده است.
این تحقیق که برای دستگاه دیپلماسی آمریکا صورت گرفته است، می افزاید که بیش از 90 درصد مردم ایران سران فتنه را نه تنها منحرف بلکه مستوجب مجازات می دانند و معتقدند که دستگاه قضایی باید با محاکمه این افراد، به جرم آنها رسیدگی کند. همچنین بر اساس آنچه که در این تحقیق مطرح شده است، مردم ایران سران فتنه را جزو دشنان منفور خود قلمداد می کنند.
اما در کنار این موضوعات، نکته جالب تحقیق این است که بیش از 96 درصد مردم ایران، آمریکا را مسئول اتفاقات سال 2009 در کشور می دانند .
 
 
 
 
 
 
 
 

مسیرهای دهگانه راهپیمایی مردمی یوم‌الله بیست و دوم بهمن سال 1389تهران اعلام شد.

به گزارش کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی، در آستانه فرارسیدن سی و دومین سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی در سال همت مضاعف، کار مضاعف و ورود به سومین سال از دهه پیشرفت و عدالت، راهپیمایی مردمی یوم‌الله بیست و دوم بهمن، پرشور‌تر از سال‌های گذشته با حضور گسترده و انبوه مردم مؤمن و انقلابی در بیش از 850 شهر از شهرهای سراسر کشور، برگزار می‌شود.
این راهپیمایی مردمی در تهران از ساعت «9 صبح» جمعه همراه با نمایش همبستگی ملی و عشق به ارزش‌های الهی و حمایت از خواسته‌های به حق ملت‌های مسلمان، از مسیرهای دهگانه به سمت میدان بزرگ آزادی، میعادگاه انقلابیون، آغاز می‌شود. ‌
مراسم رسمی یوم الله 22 بهمن ماه از ساعت 10صبح با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و با سخنرانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در میدان آزادی به پایان می‌رسد.
ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی ابراز امیدواری کرد که تمامی آحاد، اقشار و گروه‌های مختلف مردمی و گرایش‌های وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی، که در رسیدن به قله رفیع و عبور از گذرگاه‌ها و گردنه‌های سخت حوادث انقلاب به خود هیچ تردیدی راه نداد، امسال نیز پرشور‌تر و با صلابت‌تر از سال‌های قبل با حضور مبتنی بر بصیرت و آگاهی انقلابی، پاسخ کوبنده و تاریخی به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بدهند.
مسیر شماره یک: مسجد امام حسین (علیه‌السلام)، میدان امام حسین، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره دو: مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره سه: مسجد امام هادی (علیه‌السلام)، خیابان شهیدحیدری، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره چهار: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره پنج: مسجد الجواد (علیه‌السلام)، میدان هفتم تیر، خیابان شهید آیت الله دکتر مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره شش: مسجد نور، میدان فاطمی، خیابان فلسطین، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره هفت: مسجد المهدی (عج الله تعالی الشریف)، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره هشت: مسجد حضرت ابوالفضل (علیه‌السلام)، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره نه: مسجد امام سجاد (علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره ده: مسجد امام جعفر صادق (علیه‌السلام)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در سایت سبز چه خبر است؟
 
چریک پروری در فضای مجازی!
 با سخنان خانم متوهم که پیاده نظام خود را به حرکتهای زیرزمینی ترغیب کرد، رویکرد جدید اصحاب فتنه آموزش نحوه توزیع اطلاعیه ها و شب نامه های ممنوعه به صورت تصویری است.
این اقدام در حای در سایت فتنه سبز صورت می گیرد که به ظاهر جهت بازتاب توزیع شب نامه های این جریان در یکی از شهرها اعلام شده است اما به خوبی مشخص است در راستای یک عملیات روانی برای نشان دادن زنده بودن نعش فتنه و در مرحله بعد آموزش به نیروهای صف جهت توزیع پارتیزانی شب نامه است.
 
 
 
 
 
راز سازماندهی جدید فتنه گران فراری
 
تحرکات جدید برای اغتشاش؟!
تلاش فتنه گران برای تحت پوشش قرار دادن این جمع از آنجا ناشی می شود که زمزمه هایی برای بازگشت ومعرفی به دستگاه های مسئول در بین این جمع وجود داشته و بیم این می رفته است که با افشاگری احتمالی این افراد ،از وضعیت فعلی فتنه گران نیز متزلزل تر گردد.
لازم به یادآوری است که آنچه در واقع به عنوان پوشش فرقه از آن نام برده می شود در واقع تائید فرد ومعرفی به سیستم های امنیتی وحمایتی کشور های حامی فتنه می باشد.در همین زمینه گفته می شود این افراد توسط این سرویسها در مشاغل وامور مختلفی که علیه نظام جمهوری اسلامی طراحی شده است بکار گیری می شوند.
 
 
 
 
 
 
 
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی:
 
 
میرحسین موسوی و حسنی مبارک همپیمانان مهم اسرائیل بودند
 

معترضین به حکومت ایران،در بین مردم به عنوان عناصری ضداسلامی و دنباله رو غرب شناخته شده بودند امادر مصرجریان کاملا معکوس است و این حکومت است که در چشم مردم به عنوان دنباله رو غرب و ضد دین محسوب میشود
سایت وزارت خارجه اسرائیل اذعان کرد:معترضین به حکومت ایران،در بین مردم به عنوان عناصری ضداسلامی و دنباله رو غرب شناخته شده بودند امادر مصرجریان کاملا معکوس است و این حکومت است که در چشم مردم به عنوان دنباله رو غرب و ضد دین محسوب میشود

سایت وزارت خارجه اسرائیل با مقایسه فتنه سبز در ایران با انقلاب مصر، به وجود تفاوت های اصولی میان این دو جریان اذعان کرد و نوشت:«اعتراض های مردمی در ایران، علیه شخص احمدی نژاد بود و کل نظام را زیر سؤال نبرد و این در حالی است که اعتراض ها در مصر به صراحت علیه رژیم بوده است حتی در حال حاضر مهمترین خواسته آنان کنار رفتن حسنی مبارک عنوان شده است.»

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در ادامه ضمن بافتن اراجیف همیشگی با انکار کشتار بیش از 400 مصری معترض طی دو هفته اخیر افزود: «در حالی که جمهوری اسلامی ایران در به میدان آوردن هزاران بسیجی به هدف سرکوب تظاهرات سبزها و آسیب رساندن مستقیم به رهبران جنبش، هیچ تردیدی به خود راه نداد، حکومت مصر ثابت کرد که آماده گفت و شنود است و تا کنون از به کارگیری ارتش خودداری ورزیده است.»

این منبع صهیونیستی در ادامه ضمن اعترافی مهم و تاریخی افزود: میرحسین موسوی و حسنی مبارک همپیمانان مهم اسرائیل در ایران و مصر بودند. همپیمانانی که یکی در سال گذشته متحمل شکستی سنگین شد و دیگری هم اکنون در حال وداع با قدرت در مصر است.

در حالی که مقامات غربی در روزهای اخیر، تمایل خود را به ماندن مبارک بر سر قدرت نشان داده اند این سایت مدعی شد:«آمریکا در ابعاد گسترده ای در کنار مردم مصر ایستاده و از خواسته های آنان جانبداری می‏کند.»

این رسانه صهیونیستی در حالی از بکار نگرفتن ارتش در انقلاب مصر می نویسد که در چند روز اخیر اکثر خبرگزاریهای بین المللی از دستور تیراندازی مستقیم توسط مبارک و درگیری عوامل رژیم مصر با مردم معترض مصر خبر دادند که در نتیجه آن حدود 300 معترض مصری کشته شدند.
 
 
 
 
 
دستگیری حامی فتنه در انگلیس
 
 سالیت خبری هیستینگ ابزرور نوشت: فردی به نام علی پروانه،47 ساله ،که خود را از هواداران جریان فتنه و مخالف نظام نام نهاده بود هنگام حمل مواد مخدر دستگیر شد.

بنابر این گزارش،پروانه،ساکن منطقه کمبریج گاردن که همراه با 13 بسته کراک و 15 بسته هرویین دستگیر شد روز گذشته در دادگاه حاضر و جرم خود را پذیرفت.
گفتنی است، افراد زیادی از وطن فروشان فتنه که گول سران بی مغز خود را خوردند هم اکنون با وضعیت اسفناکی در کشورهای خارجی با خفت به زندگی مشغول می باشند.

 

 

 

 

تمسخر ارزش های اسلامی به سبک شرکت های غربی

 کشورهای غربی همواره از راه و روش های مختلف برای ضربه زدن به دین مبین اسلام و اصول و ارزش های اسلامی استفاده می کنند.

سخن در این مورد بسیار زیاد و تکراری به نظر می رسد لذا در این مطلب به آن نمی پردازیم و تنها به جدید ترین روش تمسخر و توهین به اصول و ارزش های اسلامی اشاره می کنیم.

بر همین اساس شرکت های طراحی مدل لباس مدتی پیش کلاه هایی طراحی و تولید کرده اند که بخش زیری آن به گونه ای بافته شده که گویا "ریش" است.
 
   

 
/ 0 نظر / 15 بازدید