هدیه قالیباف به کروبی برای عرض ارادت

قالیباف برای کروبی کارت طرح ترافیک هدیه فرستاد

در ادامه استمرار مواضع دو پهلوی شهرداری تهران که مشارالیه را به (( شهردار خاکستری ))  معروف کرده است و بدنبال سرویس دهی مجموعه شهرداری به مرتبطین جریان فتنه و تامین نظر اعضای دوم خردادری شورای شهر تهران برای بقاء در مسئولیت شهرداری با اقداماتی نظیر اعطای چند ده میلیونی بن های فروشگاهی به آنها جهت دلجویی از فتنه جویان کف خیابانی که در جریان درگیری با عوامل نیروی انتظامی ، تخریب اموال عمومی ، غارت مغازه ها یا مزاحمت برای نوامیس دچار صدمه شده بودند ، اخیرا" مشارالیه مبادرت به تامین رایگان مجوزهای طرح ترافیک برایفتنه گران نموده است .

در همین راستا مشارالیه اخیرا" چند قطعه کارت طرح ترافیک شناور را به مهدی کروبی اختصاص داده تا این شیخ بی خرد هنجار شکن با فراغ بال بیشتری آرمان های حضرت امام ( ره ) و ارزش های انقلاب اسلامی را مورد هجمه های ناجوانمردانه خود قرار دهد .

لطف شهردار خاکستری به شیخ بی خرد به همین جا محدود نمی شود چرا که قبلا نیز شیخ مذکور توانسته بود علیرغم داشتن تخلفات ساختمانی فراوان مجوز پایان کار احداث ساختمان ساده و کوچک 5 طبقه ای خود را در منطقه  فرمانیه دریافت نماید !!! خانه ای که به حداقل امکانات رفاهی نظیر استخر و جکوزی مجهز بوده و هر طبقه آن حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد .

جای دارد در پایان این سئوال اساسی مطرح گردد که ماشین شهردار خاکستری که یک سوی سودای ریاست جمهوری در سر می پروراند و از سوی دیگر همچنان ادعای اصول گرایی اش گوش فلک را کر نموده است ، بلاخره به کدام سوی حرکت خواهد کرد ؟؟؟

/ 0 نظر / 3 بازدید