اعتماد ملی از دبیر کلش برائت جست

اعتماد ملی از دبیر کلش برائت جست

  دفتر حزب اعتماد ملی قزوین پس از صدور دو بیانیه و اعلام برائت از دبیرکل این حزب، با صدور بیانیه‌ شماره سه خود اعلام کرد: با سلام و صلوات بیکران بر ارواح پاک و طیبه انبیا، صالحان، شهدا و امام شهدا و گرامیداشت سالروز ارتحال امام و حماسه 15خرداد و تبریک بیست و یکمین سال ولایت و رهبری مقام معظم رهبری(حفظ اله تعالی)، یک سال از حماسه بی‌نظیر حضور گسترده مردم متدین و انقلابی در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری گذشت.
در ادامه آمده است: حضوری که بنا بر فرمایش مقام معظم انقلاب می‌توانست بار دیگر قدرت نظام جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان و بیگانگان و طمع ورزان بکشاند، ولی خودخواهی‌های عده‌ای اندک و شبهه‌افکنی و سیاه‌نمایی‌های آنان طعم شیرین این حضور را به کام مردم تلخ کرد.
این بیانیه هشدار می‌دهد: گویا چندی پیش جناب آقای کروبی درخواستی مبنی بر مجوز برگزاری راهپیمایی در روز 22 خرداد ماه 89 به وزارت کشور ارائه کرده است، از ایشان می‌خواهیم قبل از اینکه مفسده دیگری شروع شود به نکاتی چند توجه کنند.
حزب اعتماد ملی قزوین تصریح کرده است: با توجه به اینکه در گذشته نیز شاهد بوده‌ایم که کنترل این قبیل اجتماعات از دست برگزارکنندگان آن خارج می‌شود و چنانچه می‌دانید بعد از انتخابات نیز فراخوان قبلی شما موجب بروز حوادث تلخی مانند کشته شدن تعدادی از فرزندان این ملت و تخریب اموال عمومی شد، با این اوصاف فراخوان مجدد مردم به خیابان بر چه منطقی استوار است و مسئولیت کشته‌شدگان و آسیب‌دیدگان چنین حوادثی با کیست، آیا فکر نمی‌کنید این اقدام شما زمینه سوءاستفاده معاندان از این قبیل اجتماعات را فراهم می‌آورد.
این بیانیه خاطرنشان می‌کند: با توجه به فرمایش امام(ره) که فرمودند «حفظ نظام از اوجب واجبات است» آیا اتهام غیرمستند تجاوز جنسی که مدت‌ها دستاویز بیگانگان و معاندان نظام شد، مخالفت صریح با این بیان امام(ره) نیست، آیا جایز بود که با این اتهام‌ها حیثیت نظامی را که برآمده از خون شهدا و رنج امام(ره) بود، اینگونه در عرصه بین‌المللی مورد هجمه قرار گیرد، ادعایی که 30 سال گروهک نفاق و جریان ضد انقلاب به دنبال اثبات آن بود.
در ادامه آمده است: آیا کوبیدن بر طبل تقلب در انتخابات 22 خرداد 88 و اصرار بر آن با وجود عدم وجود مدارک و دلایل متقن و عدم ارائه آنها به مراجع قانونی و افکار عمومی، با گذشت یک سال از انتخابات موجب ضایع کردن یک عمر تلاش حضرت امام(ره) و یاران انقلاب و خون‌های پاک شهدا نمی‌شود.
این بیانیه تأکید کرده است: امام (ره) فرمودند «هرگاه دیدید دشمن از شما تعریف می‌کند، بدانید که یک جای کار شما ایراد دارد» آیا هیچ با خود اندیشیده‌اید که چرا این اندازه دشمنان قسم‌خورده نظام اقدامات شما را تمجید و تعریف می‌کنند و با اطلاعیه‌های شما سر از پا نمی‌شناسند، آیا این رفتارها را با چارچوپ خط امام(ره) منطبق می‌دانید، فاین تذهبون.
در پایان آمده است: با توجه به شرایط کنونی و پیرو بیانیه شماره دو حزب اعتماد ملی قزوین مبنی بر لزوم پاینبدی و فراخوان همگان به حرکت در چارچوب قانون و پرهیز از حرکت‌های فرا قانونی و عدم توجه به این خواسته دلسوزانه و برادرانه و در راستای پیروی از منویات رهبری نظام بدینوسیله هیئت رئیسه حزب اعتماد ملی قزوین استعفای خود را از عضویت در این حزب اعلام می‌کند.

/ 0 نظر / 9 بازدید