تداوم جنایت منافقین در اردوگاه اشرف

 

یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف که از سرطان رنج می‌برد، در پی اهمال سرکرده‌های منافقین جان خود را از دست داد.

هامون نیوز به نقل از رجا :  "مهدی فتحی " یکی از اعضای گروهک تروریستی "منافقین در اردوگاه "اشرف " بر اثر ابتلا به بیماری

سرطان و عدم معالجه به موقع جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، فتحی عضو گروهک منافقین، که دارای پناهندگی فرانسه بود، چندی پیش وارد اردوگاه اشرف شده بود. در سال گذشته بارها از سران منافقین در این اردوگاه خواسته بود تا به وی اجازه دهند، اردوگاه را برای معالجه ترک کند و به فرانسه بازگردد، اما مسئولان این اردوگاه با درخواست او موفقت نکردند تا اینکه حال او رو به وخامت گذاشت و در نهایت به یک بیمارستان در شهر "بعقوبة " منتقل شد، اما دیگر برای معالجه دیر شده بود و وی جان خود را از دست داد.

به این ترتیب فتحی بر اثر اهمال و سهل‌انگاری روسای گروهک منافقین در اشرف جان خود را از دست داد. این در حالی بود که علاوه بر او، خانواده‌اش نیز بارها خواستار انتقال او به فرانسه شده بودند.

"مکی رفیعی " یک عضو ناراضی گروهک منافقین در اردوگاه اشرف که چندی پیش از این اردوگاه فرار کرده بود، در گفت‌وگو با رسانه‌های مختلف اعلام کرد که از سوی عناصر این گروهک در اردوگاه اشرف مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار گرفته است.

وی افزود که پس از تحمل 15سال حبس در اردوگاه اشرف و تحمل شکنجه‌های مختلف از سوی عناصر این گروهک توانسته از این اردوگاه واقع در شمال استان دیالی فرار کند و خود را به نیروهای امنیتی عراق تسلیم نماید.

مکی تصریح کرد که به همراه برخی دیگر از اعضای گروهک منافقین در راستای انجام فعالیت‌های سیاسی از پاریس وارد اراضی عراق شده است، اما تمامی این تلاش‌ها با تجاوزات اداره کنندگان اردوگاه اشرف علیه اعضای گروهک با شکست مواجه شد.

چندی پیش ده‌ها خانواده ایرانی در مقابل اردوگاه اشرف واقع در استان دیالی در شمال شرق بغداد در اعتراض به جنایات روسای این گروهک تروریستی تظاهرات کردند.

 

/ 0 نظر / 9 بازدید