ضدانقلاب:ما هم به خاتمی اعتماد نداریم چه رسد به نظام!

 

ضدانقلاب:ما هم به خاتمی اعتماد نداریم چه رسد به نظام!

یک پایگاه خبری ضد انقلاب با انتشار مقاله ای ضمن اشاره به عدم اعتماد به سخنان محمد خاتمی،عنوان می دارد؛پذیرش اصلاح طلبان از سوی مردم چه با شرط و شروط چه بدون آن بسیار بعید است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران،پایگاه خبری مستقر در پاریس و نزدیک به جناح چپ می نویسد: انتخابات مجلس نهم در پیش است و جریان فتنه نمی‌تواند از این مساله، به راحتی عبورکند. تجربه نشان داده است تحریم انتخابات از سوی اپوزیسیون در سی سال گذشته، عملا به نتیجه خاصی نرسیده است. حتی در انتخابات مجلس هفتم که با تحریم احزابی چون مشارکت و غیره همراه شد، بیش از 50 درصد مردم در انتخابات شرکت کردند.
در بخش دیگر این گزارش پایگاه خبری مذکور  بطور تلویحی سران اردوگاه اصلاحات را فاقد تفکرات  قابل قبول سیاسی دانسته و می نویسد:به نظر می رسد جریان فتنه باید به دنبال آن باشد که از فرصت انتخابات مجلس نهم، به گونه ای به نفع خود بهره‌برداری کند. اینکه برای استفاده از فرصت انتخابات، چه راهکاری اندیشیده شود و وارد بحثی همگانی در این زمینه شود بحثی  است که نتیجه آن از دل خرد جمعی و نه از سخنان پدرخوانده‌ها(کروبی،خاتمی،موسوی و .....) حاصل  می گردد.
این پایگاه خبری در ادامه  می نویسد:به نظر می رسد  گروه‌های اصلاح طلب، در مقابل یک دوراهی قرار دارند که هر دوی آن‌ها، به بن بست می رسد.حضور اصلاح طلب ها با پیش شرط  یا بدون پیش شرط  بسیار بعید است زیرا باید به بررسی عملکرد خود بعداز جریان انتخابات سال 88  و جایگاه مردمی بپردازند.
در بخش دیگر این گزارش ،نویسنده بر مواضع منفعلانه فراکسیون اقلیت اصلاح طلبان مجلس در برابر اکثریت اصولگرایان  تمرکز نموده و عنوان می دارد : سئوال این است که اعضای فعلی اصلاح‌طلبان مجلس، چه کرده‌اند که شایستگی دارند دوباره آن‌ها یا افرادی مشابه را به مجلس بفرستیم؟ آیا آقای خاتمی بخاطر دارند این افراد تحت شعار "یاران خاتمی" به مجلس راه یافتند؟
و سرانجام پایگاه خبری مذکور "خاتمی" را متهم به دورویی و دو پهلو سخن گفتن می نماید.
از سوی دیگر" گیل  آوایی"، از عناصر سکولار متواری خارج از کشور نیز در وبلاگ شخصی خود می نویسد:جریان فتنه بدون خلاقیت و اندیشه است و نمی توان آن را "جنبش" به حساب آورد.
این عنصر سکولار در جایی دیگر  "محمد خاتمی" را "تدارکاتچی" اصلاح طلبان نامیده و سپس با حمله به اسلامیت عملا آشکار می سازد که  سران فتنه سکوی پرتاب و بازیچه جریان های ضد دین اپوزوسیون و کمونیست و مارکسیست  بوده اند بطوری که وی می نویسد: موسوی ، خاتمی و کروبی همگی بهانه بوده و هستند . رهایی از فرهنگ اسلامی و حتی نفرت از فرهنگ اسلامی بر جسته ترین نماد اعتراض ها و حرکت ها و برخوردهای ما می باشد

/ 0 نظر / 9 بازدید