بازداشت مجری صدای آمریکا به اتهام تجاوز جنسی

 

 

مهدی فلاحتی مجری برنامه روی خط صدای آمریکا به جرم تجاوز جنسی به یک زن و در پی شکایت از وی بازداشت شد.مهدی فلاحتی مجری برنامه روی خط صدای آمریکا به جرم تجاوز جنسی به یک زن و در پی شکایت از وی بازداشت شد.
به گزارش تابناک، به دستور ریس دادگاه تا اطلاع ثانوی از ورود وی به محل کارش ـ صدای آمریکا ـ جلوگیری خواهد شد.
وی دارای تفکرات کمونیستی بوده و از افرادی است که در دوره وزرات مهاجرانی مورد عنایت خاص بوده است. در آن دوره کتاب های وی مجوز چاپ در ایران گرفت و نکته عجیب تر اینکه سایت شخصی او که حاوی مطالب منحرف و اشاعه دهنده تفکرات مبتذل اوست فیلتر نیست.

نویسنده : : ٩:٠٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

رهنمودهای رهبری درباره همت مضاعف و کار مضاعف تکلیف شرعی است

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام منتظری گفت: پیام نوروزی رهبری یک رهنمود است و از ما مطالبه می‌کنند و این بر ما یک تکلیف شرعی می‌باشد.

حجت‌الاسلام منتظری در دیدار با قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری ضمن تبریک سال نو گفت: امسال که مقام معظم رهبری سال همت مضاعف و کار مضاعف نامیده‌اند یک شعار نیست بلکه یک رهنمود است و از ما مطالبه می‌کنند و این بر تک تک ما یک تکلیف شرعی می‌باشد.
وی درباره نوروز که یک عید باستانی در ایران می‌باشد افزود: رعایت یک سنت حسنه‌ای است که ریشه در سرزمین ایران باستان دارد و عیدی است که شارع مقدس آن را امضاء نموده‌اند، اعیاد دیگری نیز بودند ولی تنها عید نوروز مورد تأیید قرار گرفته است.
وی گفت: از مجموع آیات شریفه قرآن و تعالیم حیات بخش اسلام،گردش ایام را که بر یک محاسبات دقیق حرکت می‌کنند و روز، ماه و سال را به وجود می‌آورند می‌بینید و این نکته ظریف به ذهن متبادر می‌شود که بزرگترین حقیقت عالم هستی یعنی واجب الوجوب و ذات مقدس حقیقت می‌باشد.
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: با شروع فصل بهار که گیاهان جان تازه می‌گیرند و انسان با دیدن این حیات باید راه چگونه زیستن را دریابد و پی به ذات مقدس احدیت ببرد و بهار یادآور روز معاد می‌باشد.
حجت‌الاسلام منتظری با اشاره به ناگذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری گفت: من از همکاران محترم قضایی و اداری تقاضا می‌کنم همت و تلاش مضاعف برای پیشرفت امور محوله داشته باشند تا سریعتر به پرونده‌ها رسیدگی شود و کار ناتمامی باقی نماند.

نویسنده : : ٧:۵۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

هشدار اتحادیه‌عرب درباره وخامت وضع منطقه براثر اقدامات صهیونیست‌ها

خبرگزاری فارس: رئیس دفتر دبیر کل اتحادیه عرب با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و قدس اشغالی درباره وخیم‌تر شدن اوضاع منطقه هشدار داد.

 

 

به گزارش فارس، " هشام یوسف " رئیس دفتر "عمرو موسی " دبیر کل اتحادیه عرب به شبکه خبری العالم اعلام کرد: تجاوزگری اسرائیل به غزه و بیت‌المقدس همچنان ادامه دارد.
این مقام مسئول در اتحادیه عرب در عین حال درباره خطرناک‌تر شدن وضعیت منطقه بدلیل اقدامات رژیم صهیونیستی در فلسطین و قدس اشغالی هشدار داد.
یوسف تاکید کرد: دولت آمریکا در حال رسیدن به این نتیجه است که کابینه فعلی اسرائیل به دلیل پاسخ نگفتن به خواسته‌های واشنگتن درباره متوقف کردن شهرک‌سازی، همه فرصت‌های تحقق صلح [سازش] را نابود کرده است.
رئیس دفتر دبیر کل اتحادیه عرب افزود: بسیار بعید است که اسرائیل بتواند اختلاف‌های خود با واشنگتن را نادیده بگیرد.
در همین ارتباط، "اسماعیل رضوان " از رهبران جنبش حماس نیز درباره تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه غزه به شبکه خبری العالم گفت: بعید است که رژیم اشغالگر به دلیل مواجه بودن با بحران‌هایی دشوار، دست به حمله‌ای گسترده به نوار غزه بزند.

نویسنده : : ٧:٢٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

رژیم صهیونیستی:تحریم های ضد ایرانی غیرقابل اجراست

سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در آخرین تحلیل خود، تصویب تحریم های ضد ایرانی را بی مایه و غیر قابل اجرا نامید.

سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در آخرین تحلیل خود، تصویب تحریم های ضد ایرانی را بی مایه و غیر قابل اجرا نامید.
این پایگاه خبری در گزارشی نوشت : آگاهان سیاسی ابراز تردید کردند که حتی اگر این تحریم ها به تصویب رسیده و به اجرا گذاشته شود، بتواند حکومت ایران را از ادامه تلاش های اتمی باز دارد.
سایت وزارت خارجه رژیم اشغالگر قدس راجع به اخبار متناقض از تغییر مواضع چین می نویسد : تغییر جهت چین در اسراییل تا حدودی با نگرانی دنبال شد، زیرا از دیدگاه تحلیلگران ، مفهوم این امر آن است که تحریم های جدید بیش از پیش "آبکی" خواهد شد تا مورد قبول چین نیز قرار گیرد – و مسلما نخواهد توانست به انجام منظور اصلی که همانا متوقف کردن برنامه های اتمی ایران است، یاری برساند.
این پایگاه خبری در ادامه به تحلیل راجع به دلایل حمایت پکن از ایران پرداخته و عنوان می دارد : پکن بر این باور است که برای جلوگیری از "یکه تازی" ایالات متحده به عنوان یگانه ابرقدرت جهان، باید به تقویت کشورهایی پرداخت که بتوانند در برابر واشنگتن بایستند.
از دیدگاه چین، در حال حاضر حتی روسیه قادر و حاضر به رویارویی با ایالات متحده نیست، بنابراین، تنها حکومتی در خاورمیانه که این چنین قاطعانه با دولت واشنگتن مقابله می کند، تهران است و از این رو باید از تضعیف جمهوری اسلامی ایران خودداری ورزید.
شایان ذکر است که مقام های رسمی چین ظرف دیروز و امروز مخالفت خود با تحریم ها را اعمال داشتند.
به گزارش روز نامه فایننشال تایمز سفارت چین در آمریکا اظهار داشت که پکن موافق برنامه های هسته ایی صلح آمیز ایران هست.
بر اساس این گزارش، سخنگوی سفارت چین در واشنگتن اظهار داشت: چین در ارتباط نزدیکی با گرو های مختلفی در این باره هست و امیدوار است تا از طریق دیپلماتیک و مسالمت آمیز موضوع هسته ایی ایران حل و فصل گردد.
همچنین آندره نسترنکو، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد نباید درها را برای ادامه مذاکرات ببندد.
به گزارش ریا نووستی ،نسترنکو روز گذشته طی نشستی مطبوعاتی اعلام کرد، این خبر را که شورای امنیت سازمان ملل متحد طی هفته آینده بررسی تحریم علیه ایران را آغاز می کند ، تایید نکرد.
نسترنکو در توضیح سخنان هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا که اعلام کرده بود در هفته آینده شورای امنیت سازمان ملل متحد بررسی های پیرامون برنامه هسته ای ایران را آغاز خواهد کرد، گفت: برای هرگونه کاری در شورای امنیت زمان لازم است.
عملا پیش از اینکه کار به این ارگان واگذار گردد، رایزنی های ابتدایی میان اعضای دائم و غیر دائمی آن انجام می شود.
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: باید منتظر آغاز روند بررسی پیشنهادات کلیه کسانی که این ایده (تحریم جدید علیه ایران) را مطرح کرده اند، باشیم و سپس ببینیم که اوضاع چه خواهد شد.

نویسنده : : ٧:۳٢ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

برنامه رژیم صهیونیستی برای حمله گسترده به غزه

معاون نخست وزیر اسرائیل هشدار داد که این رژیم به زودی عملیات نظامی گسترده ای را در نوار آغاز خواهد کرد.

معاون نخست وزیر اسرائیل هشدار داد که این رژیم به زودی عملیات نظامی گسترده ای را در نوار آغاز خواهد کرد.
سیلوان شالوم این مطالب را روز جمعه درپی حملات هوایی اسرائیل به غزه ابراز کرد. در این بمبارانها سه کودک فلسطینی 2 تا 11 سال زخمی شدند.
معاون نخست وزیر اسرائیل گفت عملیات نظامی جدید در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد.
وی افزود، این تهاجم در واکنش به پرتاب راکت از غزه صورت خواهد گرفت.
به گفته منابع اسرائیلی، یک راکت روز پنجشنبه به نزدیکی شهر اشکلون اصابت کرد. این حمله خساراتی به بار آورد اما تلفاتی دربر نداشت. حماس مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.
اسرائیل در واکنش به این حمله دست به شش حمله هوایی شبانه زد. این حملات اعتراض بسیاری از کشورهای مسلمان را برانگیخته است.
خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی حماس، در مکالمه تلفنی با سرگی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، گفت جنبش مقاومت اسلامی از بروز تنش دوری می کند.
وی همچنین قول داد که سازمان متبوعش اقدامات مناسبی را برای جلوگیری از شلیک راکت از غزه درپیش خواهد گرفت.
رژیم اسرائیل در سال 2008 به نوار غزه حمله کرد که بر اثر آن یک هزار و چهارصد فلسطینی جان خود را از دست دادند. بسیاری از قربانیان این حمله زنان و کودکان بودند.

نویسنده : : ٧:۱۱ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

اعمال فشارهای اسرائیل و آمریکا سیاست خارجی مصر را شکل می‌دهد

گزارش کامل // یک تحلیلگر عرب با اشاره به احداث دیوار فولادی:
اعمال فشارهای اسرائیل و آمریکا سیاست خارجی مصر را شکل می‌دهد

خبرگزاری فارس: : مرکز تحقیقات الزیتونه در مقاله‌ای با اشاره به احداث دیوار فولادی توسط رژیم مصر می‌نویسد: فشارهای دو جانبه‌ای که قاهره از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی متحمل می‌شود به مرور زمان به عامل شکل دهنده سیاست خارجی مصر تبدیل شده است.

به گزارش فارس مرکز تحقیقات "الزیتونه " در مقاله‌ای از "عریب الرنتاوی " مدیر مرکز تحقیقات سیاسی قدس در عمان به بررسی اقدام مصر در احداث دیوار فولادی برسر مرزهایش یا نواز غزه کرده و بازتاب‌های احداث این دیوار را در ابعاد مختلف آن مورد تحلیل قرار داده است.
الرنتاوی در این‌باره می‌نویسد: به نظر می‌رسد رژیم مصر در احداث دیوار فولادی با وجود اعتراض‌های داخلی و خارجی و مشکلاتی که برای یک و نیم میلیون فلسطینی تحت محاصره در نوار غزه ایجاد می‌کند، مصمم است.

نویسنده : : ۶:٢۶ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

یک زن آمریکایی در ارتباط با اهانت یک سوئدی به پیامبر اسلام دستگیر شد.

تهران- مقامات امریکا روز جمعه اعلام کردند که یک زن امریکایی دیگر در ارتباط با ادعای توطئه برای قتل یک کاریکاتوریست سوئدی به دلیل هجویاتش در مورد پیامبر اسلام(ص)، دستگیر شده است.

به گزارش خبرگزاری‌ها از واشنگتن، وزارت دادگستری امریکا گفت: "جیمی پائولین" رامیرز 31 ساله روز جمعه پس از پرواز داواطلبانه از کشوری که مشخص نشد، در فیلادلفیا دستگیر شده است. وی ماه گذشته نیز در ایرلند دستگیر شده ولی بعدا در جریان تحقیقاتی در مورد توطئه قتل " لارس ویلکس " کاریکاتوریست سوئدی آزاد شده بود.
به گزارش ایرنا هیات منصفه دادگاهی در امریکا رامیرز را به عنوان دومین متهم پرونده ای علیه " کولین لاروس " یک امریکایی دیگر که وی نیز معروف به " جهاد جین " است تحت پیگرد قرار داده است.
لاروس به توطئه چینی برای قتل این مردم سوئدی و استفاده از اینترنت برای ارائه لیستی از دیگر توطئه گران متهم شده است.
رامیرز که با یک مورد اتهام توطئه برای حمایت مالی از تروریست‌ها روبرو شده است در صورت محکوم شدن با مجازات 15 سال زندان و پرداخت 250 هزار دلار جریمه مواجه خواهد شد. لاروس با اتهامات بیشتری روبرو شده و ممکن است به حبس ابد محکوم شود.

 

نویسنده : : ۵:٢۵ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۵ فروردین ،۱۳۸٩
Comments پیام های دیگران ( 0)      لینک دائم

 

شنیده بودیم شهیدان زنده اند، اما بعضی از شهدای فتنه دیگه خیلی زنده اند...

از جمله موضوعاتی که در ایام فتنه پس از انتخابات سال گذشته در کشورمان مطرح و به سوژه اصلی بسیاری از رسانه های معاند انقلاب اسلامی تبدیل شده بود، ادعای کشته شدن تعداد زیادی از حامیان آقای موسوی در جریان اغتشاشات خیابانی بود.

این پروژه که تحت عنوان "72 شهید" و با بهره گیری از عددی مقدس کلید خورده بود، پس از مدتی روشن شد که تنها هدف آن "تحریک احساسات و عواطف مردم" و توجیه آشوبهای خیابانی است.

هر چند طی آشوب های مختلف تعدادی از مردم و همچنین بسیجیان در نتیجه تحریکات دو میرحسین موسوی و مهدی کروبی و حامیان افراطی شان به شهادت رسیده بودند، اما سواستفاده سران فتنه از برخی کشته شدگان و حتی حضور در مراسم ختم کسانی که پس از مدتی معلوم شد زنده اند، موجب زیر سوال رفتن ادعای آنان شد و نه تنها نتیجه مورد نظر فرقه سبز کسب نشد که حتی ریزش شدیدی گریبان آن را گرفت.

*برگی دیگر از دفتر تشابهات منافقین اول انقلاب با فتنه گران اخیر
هرچند از این دست کشته های دروغین دیگری هم مطرح گردید اما نکته ای که شاید کمتر به آن پرداخته شد موضوع تشابه این تاکتیک سران فتنه با منافقین اول انقلاب است.

عدم صداقت در شعار و عمل، حمایت صریح بیگانگان، ایستادگی در برابر رای مردم و قانون و روی آوردن به اغتشاش و اردوکشی های خیابانی، از جمله تشابهات منافقین اول انقلاب با سران ففتنه عنوان شده است که پروژه شهیدسازی را نیز باید به آن افزود.

در همین راستا مرور خاطرات کسانی که در اوایل انقلاب با سازمان مجاهدین خلق همکاری داشتند، تشابه مذکور را روشن تر خواهد ساخت:

طاهره باقرزاده از اعضای قدیمی سازمان مجاهدین خلق در کتاب خاطراتش تحت عنوان "قدرت و دیگر هیچ" می نویسد: "...در سال 60 برای آشنا شدن شرایط درون زندان و نحوه بازجویی ها گزارشات متعددی میخواندم. در یکی از این گزارشات سازمان نوشته بود که " پروین پرتوی در زیر شکنجه جان خود را از دست داده است". همچنین نامی از "فرشته مصلحی" در یکی از گزارشات سازمان بود که وی نیز کشته شده است.

پس از دستگیری فرشته و پروین را دیدم و از اینکه خبر ناقص و کذب بوده درون خودم به خاطر تاثیراتی که در نتیجه این گزارشات در من ایجاد شده بود رنج میبردم."

*تو هم یک شهید زنده دیگر!
این عضو سابق سازمان مجاهدین خلق در بخش دیگری از خاطراتش نوشته است: "وقتی دستگیر شده بودم چون در شرایط خاص و طی درگیری این امر صورت گرفته بود، لذا مدت 4ماه ممنوع الملافات بودم.از آنجا که خانواده ام از چگونگی درگیری و احوالم مطلع نبودند تصور کرده بودند که طی درگیری کشته شده ام. از طرفی چون اطلاعاتم محفوظ مانده بود این تصور به باور تبدیل شده بود و مرا در لیست کشته شدگان قرار داده بودند.

پس از اولین ملاقاتم موضوع را از مادرم شنیدم و بعد برای هم بندی هایم آن را نقل کردم. دوستی از میان بچه ها با شوخی و خنده گفت: تو هم یک شهید زنده دیگر! مثل پروین پرتوی و فرشته مصلحی و البته از این شهدا !! در میان کشته شدگان سازمان (منافقین) بسیار بودند!"

اما هرچند پروژه "شهید سازی" در سال گذشته توسط مشاورین آقای موسوی و به طور خاص از سوی علیرضا بهشتی پیگیری و رسانه ای شد.

*چند میگیری شهید بشی؟!
از جمله کسانی که در سال گذشته در راستای سیاست شهیدسازی مورد سواستفاده واقع شده بود، خانم ترانه موسوى بوده که رسانه هاى وابسته به ضد انقلاب و همچنین رسانه های وابسته به موسوی و کروبی سعى کردند با انتشار عکس و جعل خبر مرگ و تجاوز به او، جار و جنجال تبلیغاتى شدیدى به پا کنند. ترانه موسوی زنی 40 ساله بود که چند سال است در کانادا زندگى کرده و حتی از خبر کشته شدن خود به شدت متعجب شده بود!

در همان ایام صدا و سیمای جمهوری اسلامی گزارشى از دیدار با خانواده ترانه موسوى پخش کرد که نشان می داد ترانه موسوى که عکس او در سایت‌های ضدانقلاب آمده، نه ۱۹ یا ۲۰ ساله، که ۴۰ ساله و ساکن کانادا بوده و حداقل یک سال و نیم است که به ایران نیامده بود!

*حضور موسوی در ختم دختر زنده!
سعیده پورآقایی، دیگر سوژه رسانه های حامی آقای موسوی در جهت پروژه کشته سازی بود که سبزها مدعی شده بودند پس از دستگیری، شکنجه و هتک حرمت توسط بسیجیان، سوزانده شده و در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است!

از جمله نکات جالب توجه درباره این شهید زنده سبزها، حضور شخص میرحسین موسوی در مراسم ختم وی در 7 شهریور سال گذشته در مسجد قلهک بود که همگان را به تعجیب و میزان صحت ادعاهای آقای موسوی آگاه کرد.

اما چندی بعد که این دختر فراری به خانواده اش تحویل شد، در گفت و گو با رسانه ملی ماجرای فرار خود را و تلاش برخی برای سواستفاده از او را اینگونه روایت کرد: "روز 13 تیر از خانه بیرون رفتم. چون در قفل بود و مادرم ممانعت می‌کرد از تراس پریدم و پایم شکست، وقتی رفتم بیرون خیلی حالم بد بود و بدنم زخمی شده بود من را به بیمارستان بردند و از من پرستاری کردند. در این مدت یک بار یکی از افراد به من گفت که عکس من را به عنوان کسی که در تظاهرات کشته شده در سایت‌ها زده‌اند"!

گفتنی است در حالی که سعیده پورآقایی تنها فرزند خانواده خود بود برخی سایت های ضدانقلاب، او را خواهر یکی از اعضای فعال حقوق بشر ایران معرفی کرده و از کاربران خود خواسته بودند برای شادی روح او فاتحه بخوانند!

آنان حتی در ادعایی دروغین او را فرزند شهید معرفی کرده بودند.
/ 0 نظر / 8 بازدید