حمایت آشکار اوباما از اغتشاشگران تهران

حمایت آشکار اوباما از اغتشاشگران تهران

رئیس جمهوری آمریکا در تداوم مواضع تفرقه جویانه این کشور به طور آشکارا از اغتشاشگران روز گذشته در تهران حمایت کرد.




"باراک اوباما" بار دیگر در خصومت با ایرانیان بر حمایت از آنچه وی ادامه اعتراضات در ایران خواند حمایت کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در موضعی تفرقه افکنانه و مداخله گرانه مدعی شد: ایرانی ها باید شجاعت لازم برای بیان آزادی را داشته باشند و به اعتراضات خود ادامه دهند.

وی همچنین در دخالت آشکار در موضوعات منطقه ای و با هدف انحراف انقلاب ملت مصر گفت: نشانه های مثبتی در مصر می بینیم. کشورهای خاورمیانه ضرورت تغییرات را احساس کرده اند.



 

 

 

حرکت امت حزب الله به سوی منزل کروبی و موسوی
 
 
 

 




جمعی از امت حزب الله که در اعتراض به فتنه گران و پادوهای آشوب اسرائیلی در مقابل مسجد ارگ تهران تجمع کرده بودند،به سمت منزل مهدی کروبی جهت بیان اعتراضات خود رهسپار شدند.

این جمع از امت حزب الله که بیش از 2000 نفر می باشند،بر این باورند که موسوی و کروبی متهم اصلی کشته شدگان حوادث پس از انتخابات هستند و باید با آنان برخورد شود.
گفته می شود این جمعیت قرار است به سوی منزل میرحسین موسوی نیز حرکت کنند.


 

 

 

گفتگوی اختصاصی جوان آنلاین با یکی از مصدومین حوادث روز گذشته

 

 

در پایان واجدی متذکر شد این پیغام را از طرف بنده یه کور دلان بدهید که: سر خم می سلامت شکند اگر صبوحی



یکی از مصدومان شب گذشته پروژه آشوب صهیونیستی درگفتگو با خبرنگار«جوان آنلاین»، گوشه ای از اعمال زشت فتنه جویان مدعی را بیان کرد.
شهاب الدین واجدی که به عنوان عکاس خبری در صحنه درگیری های روزگذشته حضور داشت به خبرنگار«جوان آنلاین» گفت: بنا بر رسالت خبری و پوشش اتفاقاتی که در سطح شهر روی داده بود، برای تصویر برداری به مرکز شهر و خیابان انقلاب رفته بودم.اولین صحنه ای که در خیابان جمالزاده مشاهده کردم،سناریوی تکراری آتش زدن سطل آشغالها و خسارت به اموال عمومی بود.
وی ادامه داد: به سمت میدان آزادی که حرکت کردیم در تقاطع نواب موتورسیکلتم خاموش شد که ناگهان عده ای با سنگ و چماق به سمت ما حمله کردند و ما را مورد ضرب و جرح قرار دادند.
وی افزود: از نکاتی که بسیار بنده را متاثر کرد فحاشی های زشتی بود که این افراد به ما می کردند که نشان دهنده اهداف و نیات آنها بود و به خوبی روشن نمود که این مدعیان در چه پایه ای از فهم و شعور قرار دارند.
واجدی ادامه داد:از نکات دیگر آتش زدن موتور شخصی ما و سرقت اموال مان شامل گوشی های موبایل و دوربین عکاسی بنده بود.
در پایان واجدی متذکر شد این پیغام را از طرف بنده یه کور دلان بدهید که:
سر خم می سلامت شکند اگر صبوحی

 

 

 

 

نامه شجونی به هاشمی رفسنجانی


 

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز خطاب به هاشمی رفسنجانی نوشت: آقای هاشمی به سرعت از موسوی و کروبی فتنه‌گر و محارب اعلام برائت کنید.


 

 حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز طی نامه‌ای به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیگر عضو جامعه روحانیت مبارز نسبت به عدم اعلام برائت وی از سران فتنه هشدار داد.

بر اساس این گزارش، وی در ابتدای این نامه با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی دارای سوابق چشمگیر انقلابی است، خطاب به وی نوشت که اگر می‌خواهد از گذشته خود حراست کند باید همین امروز از فتنه‌گران اعلام برائت کند چرا که موسوی و کروبی دشمنان جهان اسلام هستند و صهیونیست‌ها را خرسند کرده و مسلمانان سراسر جهان را نگران کرده‌اند.

شجونی با بیان اینکه آقای هاشمی رفسنجانی آخرین فرصت خود را برای اعلام برائت از موسوی و کروبی نباید از دست بدهد، نوشت: تا زمانی که آقای هاشمی از موسوی و کروبی اعلام برائت نکرده باشد، بنده حساب وی را با سران فتنه‌ جدا نخواهم دانست.

دبیر کل جامعه وعاظ با بیان اینکه موسوی و کروبی بدون امید به همراهی هاشمی رفسنجانی جرأت جسارت به ارزش‌های ملت ایران را نداشته و ندارند، به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هشدار داد در صورت عدم اعلام برائت ملت ایران دیگر هاشمی رفسنجانی را به دامن انقلاب جای نخواهنشد داد.

وی همچنین در این نامه نوشته است ‌که روحانیت برای فدا شدن در راه ولایت فقیه آمادگی کامل دارند و هر فردی در مقابل نظام اسلامی بایستد با واکنش شدید روحانیت مواجه خواهد شد.

شجونی در بخش پایانی نامه خود خطاب به هاشمی رفسنجانی نوشت: آقای هاشمی من با شما دوستی دیرینه دارم و دوستانه می‌گویم که ملت ایران شما را جزو حامیان فتنه ۸۸ می‌داند که البته بنده نیز با ملت ایران هم عقیده هستم؛ اگر شما چنین نظری ندارید فرصت را از دست ندهید و به سرعت با موسوی و کروبی فتنه‌گر و محارب که حق‌شان اعدام در ملاء عام است اعلام برائت کنید. ناگفته نماند که دعا کرده‌ام جان نا قابل خویش را در راه مبارزه با سران فتنه به مقام معظم رهبری هدیه کنم.


 

 

اسنادی از پروژه آشوب صهیونیستی

جماعتی دیروز سناریوی هماهنگ سران فتنه، منافقین و استکبار را با هدف تضعیف موقعیت منطقه ای ایران به عنوان برنده اصلی تحولات چند سال اخیر، در خیابان های تهران به اجرا گذاشتند.

 



جماعتی دیروز سناریوی هماهنگ سران فتنه، منافقین و استکبار را با هدف تضعیف موقعیت منطقه ای ایران به عنوان برنده اصلی تحولات چند سال اخیر، در خیابان های تهران به اجرا گذاشتند.اتفاقات ناگوار دیروز درست در جهت مواضع امریکا و رژیم صهیونیستی به عنوان بازندگان اصلی انقلاب مصر بود و بازیگران آن خواسته یا ناخواسته خود را به آلت دست اتاق فکر لندن و تل آویو و واشنگتن تبدیل کرده بودند. 
نگاهی به وب سایت (وزارت خارجه اسرائیل- سلطنت طلبها - گروهک ریگی -گروهک منافقان - وزارت خارجه آمریکا -وهابی های سعودی -  سازمان مجاهدین خلق و رسانه دولت انگلیس که با ولع و اشتیاق از برخی فریب خورده ها دعوت می کردند که با ایجاد اشوب مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران شاخ و شانه بکشند و اخبار انها را نیز مخابره می کردند ، می تواند به درک موضوع کمک کند...

 


















 

 


 

 

 

 

آیا صحنه اعدام سران فتنه را خواهیم دید؟

 

آیا هنوز جای ابهامی از خیانت این سه نفر باقی مانده است !

 

 edam

آمریکا واسرائیل در برابر قیام مردم تونس ومصر وموجی که تمام کشور های اسلامی را در برگرفته است شوکه شده اند و مانند بوکسوری که از چپ وراست ضربات پیاپی حریف را در یافت می کند وعنقریب است که به زمین بیفتد ، دنبال راه گریزی می گردند تا از زیراین ضربات خودرا نجات داده وتمرکز خودرا بازیابند ، در این وانفسا ، بهترین گزینه اینست که توجه اذهان وافکار عمومی از این دوکشور منحرف شده وبه سوی یک جریان دیگر کشانده شود .

واتفاقا در همین نزدیکی ها مزدورانی که سال گذشته با دریافت پولهای غربی ها توانسته بودند تیترجریان خبری را در دنیا به اغتشاشگریها ،مزدوری وجنایات خود اختصاص دهند وسودای براندازی نظام وروی کار آوردن یک رژیم سکولار ومطیع استکبار را در سر می پرورانند وجود داشته واینها می توانند با اجیر کردن لعین ترین ترین افراد روزگار ( کمونیستها ، منافقین ، مجاهدین ومشارکتی ها ، نهضتی ها ، فواحش وسارقان حرفه ای ، قاچاقچیان ، معتادین وخانواده های معدومین وفراریان ودیگر مطرودین )این ماموریت را به نحو احسن انجام دهند.

کار ساده ای است ، کافی بود که فرد فاسدی را پیدا کنند تا نقش مقتول وخودکشی کننده را بازی کند ، اراذل را در دسته های کوچک در یک فضای بزرگ پخش کنند و سطلزباله را به آتش بکشند ، و از قبل ده ها مزدور را مامور کنند تا از این حرکتها وشلوغ کاریها فیلم وعکس بگیرند .

بقیه کار بعهده رسانه bbc و voa و سایر رسانه های صهیونیستی است که با هنرمندی از این حرکتهای ابلهانه یک اثر هنری بنان قیام تحویل مخاطب بدهند .

اما موسوی وکروبی چه کردند ؟

1- موسوی وکروبی پیام آمریکا واسرائیل در معرض محاصره را دریافت داشته ولبیک گفتند .

2- موسوی وکروبی با اطلاع از جذب مجدد یک مشت مزدور اجیر شده وآموزش دیده بیانیه صادر کردند .

3- موسوی وکروبی برای نجات اسرائیل و تحت الشعاع قرار دادن راهپیمایی 50 میلیونی 22 بهمن این روز را تحریم کردند .

4- موسوی وکروبی بدستور آمریکا واسرائیل وبرای فتنه گری روز 25 بهمن را روز اغتشاش گری نام نهادند .

5- موسوی وکروبی خطوط از قبل آماده ای را از طریق رسانه های استکباری به مزدوران خود اعلام کردند .

6- موسوی وکروبی فرد مزدوری را انتخاب وفرمان خودکشی ومشابه سازی برای خودسوزی مصر صادر نمودند .

7-  موسوی وکروبی با علم به برنامه ای که از قبل وبا هماهنگی با آمریکایی ها طراحی کرده بودند ، طرح فریب خودرا با درخواست مجوز قانونی برای راهپیمایی آغاز نموده وقصد داشته اند نظام را در غافلگیری قرار دهند .

8- موسوی وکروبی موفق شدند اخبار از قبل تهیه شده ای را در رسانه های استکباری روی آنتن ببرند ونظام را در آشوب مجسم نمایند .

9- موسوی وکروبی با این اقدام ابتر وبی ارزش که خودشان هم می دانستند با یک مشت مزدور قادر نخواهند بود به نظام آسیبی وارد نمایند ، برای خود زمان خریده ونبض تبلیغات کذب ودروغ را علیه نظام اسلامی در دست گرفتند.

10- موسوی وکروبی فضارا برای بازی بیانیه ها و اغتشاشگری های جدید به ظن خود باز کرده اند ، ومطمئنا با حمایت آمریکا ، اسرائیل وانگلیس سعی خواهند کرد جریان خبرسازی را از ایران آغاز وادامه دهند .


 

واما سئوال ما :

• آیا بایستی به این مزدوران زمان داده شود تا فتنه گری بیشتری بکنند !

• آیا هنوز جای ابهامی از خیانت این سه نفر باقی مانده است !

• آیا یک کشور انقلابی اینقدر در حفاظت از کیان اسلام مماشات می کند !

• آیا مردم ایران ونظام مقدس جمهوری اسلامی بایستی همچنان آلت دست یک مشت جیره خوار باشند .

• آیا نظام دربرابر بدتر از اینها ودر کوران های عظیم حوادث به کسی باج داده است واز کسی ترسیده است !

• آیا وقت آن نرسیده که ریشه کژی وناراستی را با عمل انقلابی بسوزانیم و عوامل مستقیم دشمن در سرزمین مقدس جمهوری اسلامی را به سزای جنایت ، خیانت واقدام برای براندازی نظام اسلامی را نابود سازیم .


 

 

 

نام ما را هم در کنار معترضان به فتنه بنویسید

 

علاءالدین بروجردی، پرویز سروری، مهدی مهدیزاده و محمدمهدی شهریاری رییس و 3 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه‌ای به هیات رییسه درخواست کردند؛ نام ما را در کنار همکارانی که امروز در حرکت انقلابی خود در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در روز گذشته نامه تاریخی نوشتند، درج کنید.

در این نامه آمده است: احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به ماموریت سفر به ایتالیا مصرانه درخواست می‌نماییم که نام اینجانبان در کنار همکاران محترمی که امروز در حرکت انقلابی خود در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در روز گذشته نامه تاریخی نوشتند و خواستار اشد مجازات برای دعوت کنندگان به این اغتشاش یعنی موسوی و کروبی شدند، درج شود.

لطفا مراتب در مجلس نیز اعلام گردد.

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد

پرویز سروری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

مهدی مهدیزاده نماینده مردم بجستان و گناباد

محمد مهدی شهریاری نماینده مردم بجنورد


 

 

 

قاتلان ازخدا‌بی‌خبر پسرم را نمی‌بخشم؛

 نگذاشتند میوه زندگی‌ام ثمر دهد

پدر شهید صانع ژاله با بیان اینکه فرزند شهیدش فردی معتقد و حافظ قرآن بود، گفت: قاتلان ازخدا‌بی‌خبر پسرم را نمی‌بخشم چرا که آنها نگذاشتند میوه زندگی‌ام ثمر دهد.


 عوامل فتنه‌گر و گروهک مزدور و تروریستی منافقین روز گذشته (دوشنبه) با برپایی تجمعات غیرقانونی و راه‌اندازی اغتشاشات خیابانی در برخی معابر تهران به ‌سوی رهگذران آتش گشودند که در جریان این تیراندازی یکی از دانشجویان دانشگاه هنر تهران به شهادت رسید.


صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان کردزبان اهل پاوه و دانشجوی رشته نمایش دانشگاه هنر تهران روز گذشته توسط یکی از گروه‌های تروریستی منافقین در خیابان امیر اکرم تهران با تیر مستقیم مورد هدف قرار گرفت که پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.
گروهک تروریستی منافقین همچنین 4 نفر دیگر از هموطنانمان را با تیر مستقیم مورد هدف قرار دادند که آنها مجروح شده، در بیمارستان تحت مداوا هستند.
تجمع غیرقانونی فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد که با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترک صحنه شدند.
قادر ژاله پدر شهید صانع ژاله در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پاوه در شکایت از سران فتنه اظهار داشت: پسرم حافظ قرآن بود و همه عمرش را برای خدا کار می‌کرد اما عده‌ای از خدا بی‌خبر نگذاشتند میوه زندگی‌ام به ثمردهی برسد.
وی در حالی که بغض سنگینی گلویش را می‌فشرد ادامه داد: صانع تاکنون آزارش به کسی نرسیده بود و جوان معتقدی بود اما از خدا بی‌خبران او را از ما گرفتند.
پدر شهید ژاله همچنین تأکید کرد: من او را در راه خدا دادم؛ خدا هم حتما از من و او راضی است و امیدواریم همه ما مورد عفو الهی قرار بگیریم.
همچنین سعید کشن‌فلاح رئیس دانشگاه هنر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با تسلیت شهادت صانع ژاله دانشجوی دانشگاه هنر، اظهار داشت: ژاله دانشجوی ترم 3 گرایش ادبیات نمایشی رشته هنرهای نمایشی دانشگاه هنر بود که در جریان تجمعات غیرقانونی دیروز تهران توسط عوامل تروریستی منافقین به شهادت رسید.
وی با بیان اینکه ژاله از دانشجویان بسیجی و حافظ قرآن دانشگاه هنر بود، افزود: شهادت این دانشجوی خوب و مومن، تمام خانواده دانشگاه هنر کشور را ناراحت و داغدار کرده است.
به گزارش فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور و سایر اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی به همراه نمایندگان مجلس و شخصیت‌های کشور ترور این دانشجوی بسیجی را به شدت محکوم کرده و بر محاکمه فوری موسوی و کروبی تأکید کردند.
به گزارش فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور اعلام کرده است که مراسم تشییع پیکر شهید صانع ژاله دانشجوی بسیجی دانشگاه هنر تهران که روز گذشته در اغتشاشات خیابانی مورد هدف تیر مستقیم گروهک تروریستی منافقین قرار گرفت، ساعت 9:30 فردا (چهارشنبه) از مقابل دانشگاه هنر تهران، چهار راه ولی‏عصر(عج) به سمت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.



 

 

 

درخواست پاریس برای آزادی بازداشت‌شدگان اغتشاشات ایران

 

درخواست مصر از پاریس برای توقیف دارایی‌های مبارک، احضار فوری سیلویو برلوسکونی به دادگاه و درخواست نمایندگان مجلس ایران برای محاکمه رهبران مخالفان مهمترین عناوین خبری روزنامه‌های امروز فرانسه را به خود اختصاص دادند.

  مهمترین عناوین خبری روزنامه‌های امروز فرانسه به شرح زیر است:

*روزنامه "چلنج ":
- درخواست مصر از پاریس برای توقیف دارایی‌های مبارک
- درگیری‌ها در جنوب سودان 200 کشته بر جا گذاشت
- درخواست نمایندگان مجلس ایران برای محاکمه رهبران مخالفان
- احضار فوری سیلویو برلوسکونی به دادگاه

*روزنامه "نوول آبزرواتور ":
- نخست‌وزیر ایتالیا به دادگاه احضار شد
- مصر نگران از اقتصاد خود خواستار کمک بین‌المللی شد
- درگیری میان موافقان و مخالفان دولت یمن در صنعا
- بروز درگیری جدید میان کامبوج و تایلند
- تصمیم دادگاه ایتالیا برای احضار فوری برلوسکونی به دادگاه

*روزنامه "لوموند ":
- پاریس خواستار آزادی بازداشت‌شدگان تظاهرات روز گذشته ایران شد


*روزنامه "فیگارو ":
- درخواست قاهره از پاریس برای توقیف دارایی‌های مقامات سابق مصر


 

 

 

 

برگزاری اولین جلسه کمیته رسیدگی و محاکمه سران فتنه در مجلس

 عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در داخل مجلس شورای اسلامی،گفت: امروز روسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، شوراها و امور داخلی کشور، فرهنگی، حقوقی و قضایی و اصل 90، به عنوان یک هیئت برگزیده معرفی شده و در قالب کمیته رسیدگی به جرایم سران فتنه آغاز به کار کرده اند.

مهدی کوچک زاده، نماینده مردم تهران و شمیرانات در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با تأکید بر اینکه، نمایندگان تا محقق شدن خواست ملت ایران مبنی بر محاکمه سران فتنه توسط دستگاه قضایی کوتاه نخواهند آمد، اظهار داشت: همزمان با جلسه علنی امروز مجلس اولین جلسه کمیته رسیدگی به جرایم و محاکمه سران فتنه با حضور رؤسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، شوراها و امور داخلی کشور، فرهنگی، حقوقی و قضایی و اصل 90 هم اکنون برگزار شده است.

کوچک زاده در ادامه افزود: ارائه راهکارها در خصوص رسیدگی به جرایم و محاکمه سران فتنه و همچنین تسریع در مجازات فتنه گران در دستور کار این کمیته قرار دارد.


 

/ 0 نظر / 20 بازدید