واقعیتی که برای بی‌بی‌سی و رفقایش دردناک بود

  به دنبال شکست های پی در پی جریان آشوبگر در اجرای برنامه های دیکته شده، عمده تلاش های محافل سیاسی و رسانه های حامی جریان آشوب در ماه های اخیر به سمت مجلس خبرگان رهبری و انتخابات هیئت رئیسه آن معطوف شد.
رسانه های بیگانه و ضد انقلاب در این راستا با انتشار اخبار و تحلیل های مختلف، تضعیف جایگاه فرا سیاسی مجلس خبرگان، جناحی کردن آن و القای تفرقه و رقابت سیاسی در میان اعضا را در دستور کار قرار دادند و کوشیدند تا خبرگان ملت را آلوده به قدرت توصیف کنند.
این محافل برای تحقق اهداف خود مجلس خبرگان را به دو جریانی که دارای اختلافات بنیادین حتی درباره ولایت فقیه و نظام هستند، تقسیم و چنین ادعا کردند که رقابت این دو جریان برای ریاست مجلس خبرگان شدید است.
اهداف
آنان با توصیف چنین فضایی دست کم به دنبال ایجاد تفرقه میان سران و ارکان مهم کشور و زمینه سازی برای احیای جریان آشوب بودند.
هرچند که واقعیت ها ادعای حامیان جریان آشوب را رد می کرد اما آنان در اخبار مختلفی که پشت پرده انتخابات مجلس خبرگان می نامیدند، تلاش ها را برای جناحی کردن انتخابات ادامه دادند.
رسانه های چون بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و ده ها شبکه تلویزیونی و حتی برخی محافل و سایت های داخلی در این هجمه تبلیغاتی همسویی تنگاتنگی داشتند.
اما انتخابات روز گذشته مجلس خبرگان و کاندیدا شدن تنها یک نفر آن هم یکی از باسابقه‌ترین یاران امام(ره) و انقلاب و انتخابش با رای بالا نشان داد که خبرگان عرصه قدرت‌طلبی و سیاست بازی نیست.
اعضای مجلس بار دیگر تایید کردند اگرچه اختلاف‌نظر امری طبیعی است و امکان دارد بین علما، فقها و مراجع تقلید نیز وجود داشته باشد اما خبرگان برگزیده ملت بر روی حمایت از ولایت فقیه، انقلاب اسلامی و دفاع از حقوق ملت ایران در برابر دشمنان، متحد و یکپارچه هستند؛ حقیقتی که رسانه‌های حامی جریان آشوب با توهم پراکنی سعی در کتمان آن داشتند.
واقعیت دردناک تر
اما شاید واقعیت دردناک تر برای این محافل فتنه گر داخلی و خارجی، شخصیتی بود که با نظر خبرگان ملت رئیس این مجلس شد. آیت‌الله مهدوی کنی به ولایتمداری، وفاداری به انقلاب و ضدیت با جریان فتنه معروف است و خلاف تحلیل های رسانه های حامی آشوب هرگز عملکردی جناحی نداشته است.
اکنون این واقعیت ها موجب شده که محافل و رسانه های ضدانقلاب تلاش های خود را بی نتیجه و هرگونه بهره برداری سیاسی از انتخابات دیروز مجلس خبرگان را ناممکن ببینند.
با این حال رسانه هایی چون بی بی سی از روز گذشته ده ها خبر درباره انتخابات مجلس خبرگان و شخصیت هایی نظیر آقای هاشمی منتشر کرده و به نوعی سعی در توجیه ادعاهای رنگ باخته خود کرده اند.

......................................................................................................

 » 8 مارس تمام شد یکی به داد BBC برسد!در حالی که گروه های ضدانقلاب قدیم و جدید با میدان داری مشاوران موسوی و کروبی در خارج کشور و شیرین عبادی از چند روز پیش به بهانه روز 8 مارس و ادامه «سه شنبه های خرید روسری» فراخوان حضور مردم بویژه زنان در خیابان ها داده بودند ، امروز 17 اسفند نیز مثل اول و 10 اسفند ، هیچ عایدی برای ضدانقلاب نداشت و عجز و لابه های بی بی سی و صدای آمریکا و سایت بالاترین از روز گذشته و صبح امروز تاکنون هیچ نتیجه ای در بر نداشت.

کسادی بازار فتنه گران سبز در 17 اسفند به گونه ای است که برخی سایت های مدعی حرفه ای گری ضدانقلاب نظیر «گویا نیوز» حتی حاضر نشدند اخبار دروغینی که در گذشته به نقل از منابع ناتشخص درباره وقوع درگیری در تهران منتشر می کردند ، درج کنند. اما در این میان سایت انگلیسی بی بی سی از ظهر امروز خبر امنیتی شدن تهران (!)‌ را تیتر اول خود نمود تا شاید در ادامه اخبار دلگرم کننده تری واصل شود اما تاکنون جز یک فیلم کوتاه که معلوم نیست مربوط به چه زمانی است و برخورد چند سرباز نیروی انتظامی با چند رهگذر را نشان می دهد ، چیز دیگری کاسبی نکرده است.

گفتنی است تلویزیون دولاتی انگلیس(بی بی سی) و سایت فارسی آن که تا پیش از این سعی داشتند ظاهری از بی طرفی را در خصوص اخبار ایران رعایت کنند، از آشوب اسرائیلی 25 بهمن به بعد ، ملاحظات گذشته را کنار گذاشته و تمام حیثیت حرفه ای خود را هزینه کردند تا با درج اخبار دروغ از جمله انتقال موسوی و کروبی به زندان حشمتیه - که سه سال پیش تعطیل شده - و نیز انتشار فیلم های مربوط به اغتشاشات سال گذشته به نام درگیری های جدید در ایران ، فضایی ملتهب در ایران ایجاد کنند اما پس از گذشته چند هفته ، اعتبار این رسانه های انگلیسی به شدت مخدوش شد بدون آن که کوچکترین دستاوردی کسب نمایند.

............................................................................................

 

پس از سه هفته انتشار اخبار جعلی صورت گرفت
اعتراف رسمی بی‌بی‌سی به دروغ‌گویی

 رسانه رژیم سلطنتی انگلیس پس از 3 هفته دروغگویی شبانه‌روزی،  رسماً اعتراف کرد که درباره بازداشت موسوی و کروبی دروغ گفته است.


رسانه‌ رژیم سلطنتی انگلیس(بی‌بی‌سی فارسی) که از جمله رسانه‌های اصلی حامی جریان فتنه و اغتشاشات در ایران محسوب می‌شود، اخیراً طی خبری مدعی شده بود که موسوی و کروبی به همراه همسرانشان به زندان حشمتیه تهران منتقل شده‌اند.


این رسانه فتنه‌گر متعلق به سرویس‌های جاسوسی رژیم سلطنتی انگلیس پس از انتشار این خبر دروغ خود، به صورت مکرر و شبانه‌روزی به انتشار تحلیل‌های فتنه‌گران خارج‌نشین در این باره پرداخته و با دستمایه قرار دادن این "دروغ " سعی کرد مردم کشورمان را به آشوب و اغتشاش فرابخواند.

بی‌بی‌سی فارسی در همین راستا از حدود 3 هفته پیش هر روز به نوعی به بازنشر این خبر به انحاء مختلف می‌پرداخت و مصاحبه‌ها و اخباری را نیز در این باره منتشر می‌کرد!

اما پس از آنکه رسانه استعمار پیر با بی‌اعتنایی محض مردم ایران نسبت به این "دروغ بزرگ " و حتی درخواست‌های مکرر مردم، دانشجویان و مسئولان کشورمان برای برخورد قضایی قاطع با سران فتنه مواجه شد، پس از 3 هفته‌ دروغگویی مکرر، مجبور شد اعتراف کند که این خبر اساساً دروغ بوده و موسوی و کروبی به زندان حشمتیه منتقل نشده‌اند.

لازم به ذکر است، رسانه رژیم سلطنتی انگلیس که از پایه‌گذاران "دروغ بزرگ تقلب " در انتخابات 22 خرداد 88 بود و پس از آن نیز مدام به دروغگویی درباره مسائل داخلی کشورمان روی آورد، اخیراً با مشاهده لو رفتن دروغگویی‌اش به جعل بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها از زبان دانشجویان و بخصوص تشکل باسابقه دفتر تحکیم وحدت روی آورده بود، که این تشکل بزرگ دانشجویی نیز امروز رسماً اعلام کرد که به خاطر "دروغگویی‌ و جعل‌عنوان‌ " از این رسانه استعمار پیر به مجامع بین‌المللی رسماً شکایت خواهد کرد.

این تشکل بزرگ و باسابقه دانشجویی پیش از این نیز در واکنش به انتشار بیانیه‌ای دروغین در بی‌بی‌سی فارسی با مضمون حمایت از سران فتنه و انتساب این بیانیه به دفتر تحکیم وحدت، ضمن تکذیب این دروغ، تأکید کرده بود که موسوی و کروبی و دیگر فتنه‌گران به دلیل اقدام علیه امنیت ملی و اغتشاش بایستی محاکمه و به اشد مجازات محکوم شوند.

 

.............................................................................
طالب‌زاده: خبر سایت آقازاده دروغ است


نادر طالب‌زاده که تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه «راز» را بر عهده دارد، مطالب مطرح شده درباره‌ی مهمان هفته‌ی قبل این برنامه را کذب محض و تهمت‌هایی خواند که یکی از سایت‌های اینترنتی منتشر کرده است.
با بیان این مطلب توضیح داد: اسدالله نیک‌نژاد، مهمان جشنواره فیلم فجر بوده و تهمت‌هایی مثل ساخت‌ فیلم‌های غیر اخلاقی توسط او، توهین به وزارت ارشاد و اطلاعات است؛ موضع‌گیری علیه این فرد کذب محض است.

کارشناس و یکی از تهیه‌کنندگان «راز» همچنین با اشاره به سوابق اسدالله نیک نژاد، عنوان کرد: نیک‌نژاد کسی است که فیلم «همسنگران» یکی از مهمترین و درخشان‌ترین فیلم‌های دفاع مقدس و سریال «پاییز صحرا» را ساخته است. وی همچنین جزو نخستین کسانی است که چند سال پس از ساخت فیلم ضد ایرانی «سنگسار ثریا»، فیلم «میم» را به دلیل دروغ بودن سوژه آن رد کرد.

طالب‌زاده ادامه داد: نیک‌نژاد جزو سندیکای کارگردانان هالیوود است. چنین کسی نمی‌تواند فیلم مستهجن بسازد. چنین خبرهایی مصداق بی‌سوادی است من به عمد او را به برنامه آوردم تا نشان دهم چه کسانی بی‌سواد هستند.

وی در ادامه ابراز عقیده کرد: این در حالی است که سال گذشته سایت منتشر کننده این مطالب، از فیلم «ایرانیون» و بازیگر زن که نریشن این فیلم را خوانده و بدترین تهمت‌ها را به جمهوری اسلامی وارد کرده، تجلیل کرد.

وی افزود: این فیلم با نریشن این بازیگر یک فیلم تبلیغاتی برای بنیاد «Clarionfund» است که یک موسسه صهیونیستی در نیویورک امریکاست و قبل از خیزش مردمی در خاورمیانه با پیام «حمله فوری به ایران» منتشر شد؛ این فیلم قرار است هفته آینده در برنامه «راز» تحلیل شود.

...........................................................................................

 » سخنان هاشمی در مجلس خبرگان باب جدیدی از چهره روحانیت را به جهان نشان داد

نهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری در دوره چهارم صبح دیروز برگزار شد. از مدت‌ها قبل رسانه‌های داخل و خارج روی موضوع انتخاب رئیس مجلس خبرگان مانور زیادی دادند و سخن از رقابت آیت‌الله‌ها به میان آورند. سرویس‌های نبرد نرم آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی روی این موضوع یک سناریو نوشته بودند که پس از اعلام نتیجه این انتخاب عده‌ای عزا و عده‌ای هم جشن بگیرند. آنها شکاف بین روحانیت را یک اصل در نبرد نرم می‌دانند و روی آن سرمایه‌گذاری کردند.

سخنان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در شروع جلسه آب سردی بر همه تحلیل‌ها ریخت و باب تازه‌ای از شناخت روحانیت و نوع رقابت آنها را در منظر جهانیان گشود.

مردمسالاری دینی در ایران یک خط تمایز با مردمسالاری به قرائت لیبرال دموکراسی و سوسیال دموکراسی دارد و آن اینکه قرار است در مردمسالاری دینی خدا حاکم باشد نه یکی از اضلاع رقابت! اصولا اصحاب قدرت در اسلام مشروعیت خود را از خدا می‌گیرند لذا باید در فعل سیاسی آنها سلوک الهی تجلی داشته باشد.

ادب و احترام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به شخصیت آیت‌الله مهدوی کنی و تاکید ایشان مبنی بر اینکه اگر آقای مهدوی کنی مسئولیت ریاست را بپذیرند وی نامزد نمی‌شود، نشان می‌دهد فضای خبرگان رهبری یک فضای کاملا اخلاقی و معنوی و به دور از بداخلاقی‌های سیاسی در امر رقابت است. آنچه برای طرفین "رقیب" یا بهتر بگویم "رفیق" مطرح است ادای تکلیف و وظیفه الهی است، نه کسب قدرت! و این حقیقت مجلس خبرگان را در جایگاه "صندوق ذخیره معنوی نظام" محفوظ نگاه می‌دارد.

...............................................................................................

 » شکایت دفتر تحکیم وحدت از BBCفارسی

بی‌بی‌سی فارسی مکررا نام اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) را به دورغ در اخبار خود می‌آورد و این اقدام بی‌بی‌سی فارسی مصداق بارز نشر اکاذیب و جعل عنوان است.

  دفتر تحکیم وحدت از رسانه "رژیم سلطنتی انگلیس " (بی‌بی‌سی) به دلیل انتشار اخبار کذب به نام این اتحادیه دانشجویی به مجامع بین‌المللی شکایت می‌کند.

مهدی عباسی‌مهر قائم مقام تشکیلات دفتر تحکیم وحدت، با بیان اینکه رسانه‌های غربی از جمله بی‌بی‌سی فارسی نشر اکاذیب علیه جمهوری اسلامی ایران را به حد بالای خود رسانده‌اند، اظهار داشت: بی‌بی‌سی در این روند گاه و بی‌گاه دروغ‌هایی را نسبت به اتحادیه‌های دانشجویی مطرح می‌کند که افکار عمومی باید نسبت به این اخبار دقت بیشتری به خرج دهند.

وی اضافه کرد: روال فعلی که به صورت نشر اکاذیب در رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی فارسی و رسانه‌های معاند داخلی صورت می‌گیرد، مسئله‌ای است که در سال‌های گذشته بارها اتفاق افتاده است و نمونه عینی آن را در انتخابات سال 88 و در تشکیلات مهدی کروبی شاهد بودیم که وی نام دفتر تحکیم وحدت را برای مواضع شخصی خود مصادره کرد.

وی با اشاره به خبری که بی‌بی‌سی فارسی به نقل از دفتر تحکیم وحدت و انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های کشور منتشر کرده است، گفت: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سایر انجمن‌های دانشگاه‌های کشور از این خبر اعلام برائت کرده و بر ضدیت مواضع خود با مواضع ذکر شده در آن خبر تاکید کردند.

عباسی‌مهر با بیان اینکه ادامه پیدا کردن چنین روندی باعث می‌شود تا دفتر تحکیم وحدت از شبکه دولتی انگلیس (بی‌بی‌سی) شکایت رسمی کند، گفت: بی‌بی‌سی فارسی مکررا نام اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) را به دورغ در اخبار خود می‌آورد و این اقدام بی‌بی‌سی فارسی مصداق بارز نشر اکاذیب و جعل عنوان است.

دبیر سابق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت از وزارت خارجه خواست تا از طرق دیپلماسی پیگر احقاق حق دفتر تحکیم وحدت بوده و پیگیر شکایت این اتحادیه دانشجویی باشد و اجازه سوء استفاده از نام یک اتحادیه دانشجویی ایرانی را به رسانه‌های کشور انگلستان ندهد.

................................................................................................

 » دادستان:هتاکان به فائزه هاشمی را شناسایی کردیمدادستان تهران از شناسایی دو متهم هتاکی به فائزه هاشمی خبر داد.

 
عباس جعفری دولت‌آبادی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه 2 (سعادت آباد) در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد طرح شکایت و تشکیل پرونده برای رسیدگی به هتاکی به فائزه هاشمی، اظهار کرد: همان‌طور که قول داده بودیم در این زمینه اقدام کردیم و دستور شناسایی متهمان را صادر کردیم.
 
وی با بیان اینکه «در این رابطه دو متهم شناسایی شده‌اند»، افزود: پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و به زودی به دادستانی ارجاع خواهد شد؛ البته چند نفر در این پرونده هستند که روی آنها کار می‌شود.
 
دادستان تهران خاطرنشان کرد: در این نوع پرونده‌ها که هم برای نظام فضاسازی کرده و هم برخی تصور می‌کنند هتاکان آزاد هستند، بارها گفته‌ایم که اگر فردی مرتکب جرمی شود باید هزینه آن را بپردازد.
 
جعفری دولت‌آبادی خاطرنشان کرد: خانواده هاشمی در این زمینه مطلبی را اعلام کردند و ما نیز از جنبه عمومی اقدام کردیم.

 

.................................................................................................

 » تبریک به مهدوی کنی و تقدیر از هاشمی

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تبریک انتخاب آیت‌الله مهدوی کنی به ریاست مجلس خبرگان رهبری، ابراز امیدواری کرد که کاروان قدرتمند نظام جمهوری اسلامی با هدایت ناخدای خدامحور آن بر همه مشکلات فائق آیند.

حجت ‌الاسلام ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، درجلسه علنی روز سه شنبه مجلس اظهار داشت: اقدام نمایندگان مردم و فقهای برگزیده ملت ایران در مجلس خبرگان رهبری را در انتخاب حضرت آیت‌الله مهدوی کنی فقیه فرزانه، سیاستمدار هوشمند، عالم خدومی که در طول عمر ارزشمند و برآمده از آموزه‌های دینی و اخلاقی خویش همیشه در تداوم بخشیدن به راه امام(ره)، دفاع از اندیشه‌ها و آرمان‌های امام (ره) و تلاش در راه تحقق ایده های رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی پیشگام بودند و نقش کلیدی ایفا می‌نمودند به عنوان ریاست مجلس خبرگان خدمت مردم و فقها و علمای مجلس خبرگان رهبری و خدمت حضرت آیت‌الله مهدوی کنی تبریک عرض می‌نمایم.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که از تلاش ارزشمند حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در طول حضورشان در ریاست مجلس خبرگان رهبری تقدیر و تشکر کنم، اظهار کرد: لازم می‌دانم برای آگاهی ملت در این حوزه آنچه را شخصا در جریان بودم به اطلاع ملت و عموم مسلمانان جهان برسانم. در آستانه شکل‌ گیری مجلس خبرگان در دوره چهارم بسیاری از علما و شخصیت‌ها از حضرت آیت ‌الله مهدوی کنی تقاضا داشتند که برای این دوره کاندیدا شوند. بنده از نزدیک شاهد بودم ایشان به همین دلیل که فرصت را برای حضور و مدیریت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی فراهم کنند از این‌که کاندیدای دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری شوند ابا کردند.

ابوترابی افزود: چندی قبل آیت‌ الله امامی کاشانی حضور حضرت آیت‌الله مهدوی کنی رسیدند و ضمن طرح درخواست فقهای محترم مجلس خبرگان نظر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را منعکس کردند که اگر شما کاندیدا شوید بنده حضور نخواهم یافت و درخواست نمودند که برای انجام این مسئولیت در این مقطع حساس آمادگی خود را اعلام کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله مهدوی کنی که در طول عمر با برکت خود نشان داده است هیچ‌گاه برای پذیرش مسئولیتی در عرصه رقابت با دیگری حضور نیافته و خادمین ملت ایران در نظام جمهوری اسلامی خصوصا در سطح نهاد فاخری چون مجلس خبرگان بر اساس احساس مسئولیت ورود پیدا می‌کنند پذیرفتند که با توجه به درخواست فقهای عظام و درخواست آیت ‌الله هاشمی رفسنجانی برای قبول این مسئولیت کاندیدا شوند، و امروز با لطف خدای متعال در یک فضای برآمده از صمیمیت، همدلی، وحدت و انسجام، این مسئولیت در اختیار عالم ربانی قرار گرفت که با تکیه بر عمری تحصیل آموزه‌های دینی، تهذیب نفس و خدمت به انقلاب و نظام و دفاع از آرمان‌های امام(ره) و رهنمودهای رهبر انقلاب این سکان‌دار هوشمند، مقتدر و شجاع نظام جمهوری اسلامی تلاش نمودند در این جایگاه رفیع مسئولیت دیگری را بپذیرند و در خدمت نظام، انقلاب و ملت و امت اسلام در این شرایط حساس انجام وظیفه نمایند.

وی با آرزوی توفیق برای مجلس خبرگان و ریاست این مجلس، اظهار امیدواری کرد، کاروان قدرتمند نظام جمهوری اسلامی با هدایت ناخدای خدامحور آن بر همه مشکلات فائق آیند و با وحدت و همدلی و انسجام ملی و اسلامی این مسیر عزت و اقتدار را با شوکت بپیمایند.

ابوترابی در ادامه شهادت چهار تن از محیط‌بانان سازمان حفاظت محیط زیست استان کردستان در حین انجام ماموریت، ارتحال آیت‌الله امامی محضر مردم استان اصفهان و هم‌چنین رحلت والده رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد را تسلیت گفت.

 

..............................................................................

 

 » هاشمی رفسنجانی:ولایت فقیه آسیب ببیند کاری از پیش نمی رود

 رئیس کنونی مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مسائل مطرح شده در رابطه با ریاست مجلس خبرگان تصریح کرد: اگر آیت الله مهدوی کاندیدای ریاست خبرگان شوند من هم حمایت می کنم. 

 آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری در سخنرانی افتتاحیه این مجلس، با بیان اینکه از مدتی پیش جنجال قوای زیادی بر سر ریاست مجلس خبرگان رهبری آغاز شده که بسیار مضر است، گفت: من وقتی از این ناحیه احساس خطر کردم و دیدم می توانم مسئله را حل کنم به آیت الله امامی کاشانی گفتم که از طرف من پیش آیت الله مهدوی برود و اعلام کند اگر ایشان کاندید می شوند من از ایشان حمایت می کنم.

وی افزود: ۲ سال پیش هم برای ریاست خبرگان من از ایشان درخواست کردم تا نامزد شوند و من هم حمایتشان کنم.

هاشمی رفسنجانی در ادامه اظهار داشت: ایشان اوایل گفته بودند که سن و سال و کسالت این اجازه را به من نمی دهد ولی من در جواب گفته بودم که این هم سابقه دارد و آیت الله مشکینی هم دخالت زیادی در امور نمی کردند ولی در نهایت جواب روشنی از طرف آیت الله مهدوی نرسید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز هم اگر آیت الله مهدوی تشریف بیاورند و رسما کاندید شوند من از ایشان حمایت می کنم و اگر کسی دیگر هم بیاید من همراهی می کنم. 

رئیس ​مجلس خبرگان در نطق امروز خود با بیان اینکه شیفته قدرت نیست و تا آخرین نفس از انقلاب دفاع خواهد کرد، اظهار داشت: اگر آیت​الله مهدوی​کنی یا هر دوست دیگری کاندید شود، مطمئنا نامزد نمی​شوم. 


هاشمی رفسنجانی همچنین با بیان اینکه تا آخرین نفس از انقلاب دفاع می کنم گفت: نباید مواردی که مناسب و در شأن رهبری نیست به پای ایشان نوشته شود، چرا که اگر خیمه ولایت آسیب ببیند دیگر نمی‌توان کاری از پیش برد

 

...............................................................................

 

 » کاریکاتور/ آفت رسانه‌ای BBC و توهم‌سازی VOA

فعالان رسانه معتقدند که برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای ضدانقلاب نقش بسیار زیادی در شکل‌گیری توهم در میان آشوبگران داخلی داشته است.

به گزارش کلمه ، فعالان رسانه معتقدند که برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای ضدانقلاب نقش بسیار زیادی در شکل‌گیری توهم در میان آشوبگران داخلی داشته است.

 

 

................................................................................

 

 » آخرین نفس های فتنه انگیز بی بی سی و VOA

نامه الکترونیک

بی بی سی و صدای آمریکا که شکست آخرین تلاش‌های خود را نزدیک می‌بینند، به ساخت سناریوهای جدیدی در فضای تبلیغی روی آورده‌اند.
به نظر می‌رسد این سناریو ها ناشی از ناکامی‌‌های این جریان در مقایسه با حرکت‌ ها و قیام‌ های مردمی در کشورهای عربی است.

 

این شبکه ها تلاش کردند شکاف های ایجاد شده در میان فتنه گران خارج‌نشین را سرپوش گذارند؛ چرا که چنین اختلاف و شکافی در میان حامیان خارج‌نشین این جریان از یکسو ناشی از واکنش کمرنگ معترضان به تهدیدات اخیر برای برخورد با سران فتنه و از سوی دیگر متاثر از سرخوردگی برخی حامیان خارج نشین فتنه است.
در فضای این بنگاه های سخن پراکنی جو شکست کاملأ حاکم است و مجری تلاش می کند آن را با موضوعات انحرافی پنهان کند.بی‌بی‌سی نیز در آخرین تحرکات خود "محسن کدیور" یکی از حامیان فراری فتنه را دعوت کرده و او را به مساعدت طلبید که آن هم مؤثر واقع نشد.
بنگاه های شایعه پراکنی غربی تلاش کردند با پیش کشیدن موضوع انقلاب های عربی اغتشاشات غیراسلامی و بی‌هدف گروهی از فتنه گران ایرانی را به آن ارتباط دهند ولی اینبار نیز ملت بیدار ایران با آگاهی کامل این دسیسه را در ریشه سوزاند.

........................................................................................

 » پروژه مظلوم نمایی هاشمی کلید خورده


/ 0 نظر / 17 بازدید