طرح عجیب افراطیون برای همدردی با مجید توکلی،

طرح عجیب افراطیون برای همدردی با مجید توکلی،
لباس زنانه بپوشید و از خودتان عکس بگیرید!
اعضای طیف غیرقانونی علامه در واکنش به بازداشت مجید توکلی، از حامیان جریان سبز خواسته است تا از خودشان با لباس زنانه عکس بگیرند و آن را در فضای اینترنتی منتشر کنند.

به گزارش شبکه ایران، آشفتگی ناشی از بازداشت مجید توکلی با لباس زنانه، طیف غیرقانونی علامه تحکیم وحدت و دوستان وی را بر آن داشته تا برای حمایت از این حامی مهندس موسوی، به رفتارها عجیبی دست بزنند. 
در همین راستا خبرنامه امیرکبیر از اجرای طرحی موسوم به "مردان باحجاب"! برای آزادی مجید توکلی خبر داده است.
این سایت اینترنتی نوشته است که در واکنش به بازداشت توکلی شمارى از حامیان جریان سبز با چاپ عکس خود با روسرى و چادر خواستار آزادی این دانشجوی افراطی شده‌اند.
اما واکنش افراطیون به انتشار تصاویر مجید توکلی با لباس زنانه نیز در نوع خود جالب بود.
اگرچه تصاویر منتشر شده از مجید توکلی از زوایای مختلف گرفته شده بود اما با این حال برخی از افراطیون مدعی شدند که این تصاویر با نرم افزار کامپیوتری فوتوشاپ طراحی شده است!
برخی دیگر از این رسانه‌ها نیز مدعی شدند که لباس‌های زنانه با اجبار به تن توکلی پوشانده شده است!
جالب‌تر از همه اینکه سایت اینترنتی "رادیو زمانه" از توکلی تحت عنوان "شرف جنبش دانشجویی" یاد کرد.
با این حال دور از ذهن نیست که افراطیون حامی توکلی در روزهای آینده به نشانه حمایت از دوست خود، با لباس زنانه در دانشگاه حضور یابند و به مبارزات خود ادامه دهند.

گفتنی است، توکلی، از اعضای انجمن اسلامی منحله دانشگاه امیرکبیر پس از آنکه نتوانست با سخنرانی ساختار شکنانه و اهانت آمیز خود بر تعداد تجمع کنندگان حامی میر حسین موسوی در روز 16 آذر بیفزاید، با مشاهده حضور پررنگ دانشجویان حامی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد و کوشید تا در پوشش زنانه از دانشگاه فرار کند اما در هنگام خروج توسط مامورین امنیتی دستگیر شد.

 

 
 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید