دوره جام زهر گذشت.

خ" و "م" و"ی" و"ن" و"ی" در "خمینی" و "خامنه ای" مشترک است.

 

 یعنی من هر وقت می نویسم "خامنه ای" در دل خود "خمینی" هم دارد.

 

اما "خامنه ای" یک "الف" و یک "ها" از خمینی بیشتر دارد که روی هم می شود؛

"آه".

 این "آه"، ولله نشان می دهد که خامنه ای از خمینی مظلوم تر است.

 

 البته ما اجازه نمی دهیم "آه" نایب روح الله به سینه چاه گره بخورد.

 

 دوره جام زهر گذشت.


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در جمعه بیست و هشتم اسفند 1388 ساعت 21:3 موضوع | لینک ثابت

 

کاخ محقرانه مهدی کروبی

بدنبال افشای اطلاعات مربوط به کاخ محقرانه ای که هم اکنون مهدی کروبی در حال انتقال اسباب اثاثیه اش به آن می باشد ، اطلاعات تکمیلی حاکی از آن است که با توجه به قیمت منطقه ای محل ، هر طبقه از ساختمان مذکور حدود ۵/۲ الی3 میلیارد تومان ارزش دارد.

www.alijenabsabzposh.persianblog.ir

 ضمنا پیمانکار احداث ساختمان علیرغم وجود تخلفات ساختمانی و انجام تغییر در برخی کاربری ها ، طی زد و بند با ماموران شهرداری موفق به دریافت پایان کار گردیده است که جزییات بیشتری از فعالیتهای سو این پیمانکار در احداث پروژه های مسکونی گران قیمت در شمال تهران ( کاخهای محقرانه برای شخصیتهای مدعی) و دیگر اطلاعات مسکونی مهدی کروبی متعاقبا اعلام میشود.

 


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 19:4 موضوع | لینک ثابت

 

دستگیری عبدالرحمان کجا و عبدالمالک کجا

جزئیات دستگیری رئیس گروهک تروریستی پژاک در آْلمان


رئیس گروهک تروریستی پژاک به همراه دوتن از سران گروهک پ.ک.ک در منزل خود در آْلمان به سر می‌بردند که توسط 12 تن از نیروهای لباس شخصی پلیس ضد ترور آلمان دستگیر شدند.در حالی که کمتر از دو هفته از دستگیری "عبدالمالک ریگی " شرور شرق ایران می‌گذرد، "عبدالرحمان حاج احمدی " رئیس گروهک تروریستی پژاک در یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس آْلمان دستگیر شد.


در این عملیات، 12 تن از نیروهای لباس شخصی پلیس ضد ترور آلمان در اقدامی سریع وارد منزل عبدالرحمان حاج احمدی شده و وی را دستگیر می‌کنند.


در این عملیات نیروهای پلیس آلمان 2 ساعت منزل این سرکرده گروهک تروریستی پژاک را مورد بازرسی قرار دادند و تلفن، کامپیوتر شخصی و دیگر وسایل ارتباطی وی را نیز ضبط کرده و با زدن دستبند بر دستان این شرور، وی را به نقطه‌ای نامعلوم منتقل کردند.


هم اکنون نیز وی تحت بازداشت نیروهای پلیس آن کشور می‌باشد.


پس از دستگیری رئیس گروهک تروریستی پژاک، نیروهای پلیس ضد ترور آْلمان در عملیاتی دیگر "رمزی کارتال " و "زبیر آیدان " دو تن از سران گروهک تروریستی پ.ک.ک که در یک منزل مسکونی دیگری در نزدیکی منزل حاج احمدی مستقر بودند، را دستگیر و بازداشت کردند.


تحرکات گروهک تروریستی پژاک نا امنی‌هایی برای برخی مناطق مرزی و کردنشین ترکیه، عراق و ایران ایجاد کرده بود.

گفتنی است که عبدالرحمن حاج احمدی یکی از شهر وندان آلمانی محسوب می گردد و دولت آلمان به وی پناهندگی داده و احتمال این که وی را در روزهای آینده آزاد کند زیاد است . کسی که برای رهبری تروریستهای پ‍‍ژاک بین کردستان و المان در تردد بوده و قطعا دستگاه اطلاعاتی المان نیز در جریان این تحرکات بوده است.


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:36 موضوع | لینک ثابت

 

تاریخ مصرف داروی بیهوش کننده فمینیسم گذشته است!

 بهانه ی 8 مارس( 17 اسفند) روز بین المللی زن:
تاریخ مصرف داروی بیهوش کننده فمینیسم گذشته است!

زنان خوش خیال غرب چند قرن قبل به خود آمدند و جنبشی را در راستای احقاق حقوق پایمال شده ی خود به راه انداختند. حق رای از اولین خواسته های زنان غربی بود. همان حق رایی که در 1400 سال پیش به عنوان حق مسلم زن مسلمان تبین شده بود. بیعت دومین مردم یثرب با پیامبر در عقبه که پیش از هجرت روی داد و بیعت های بعدی که به دستور خداوند بود(ممتحنه/ 12) گواه حق رای زن مسلمان است.

پروانه رامیان/

زمانی دفاع از حق مظلوم معقول است؛ که ظالمی ظلم کرده باشد.

زمانی سخن راندن از احقاق حق منطقیست؛ که حقی پامال شده باشد.

زمانی میتوان برای آزادی فریاد زد؛ که آزادی در بند باشد.

و مهمتر!

زمانی کسی میتواند مدعی احقاق حقوق پامال شده و آزاد کردن آزادی به بند کشیده شده باشد که؛حق را شناخته باشد!  

گاها بعضی ها علی رغم بی اعتقادی به حق و حقوق، تعمدا ورق را برمیگردانند و خود را مدافع حقوق پایمال شده ی بشریت میدانند! و چنان در این نقش حس میگیرند که  احدالناسی یارای مخالفت را در خود احساس نمیکند!

 

قصه ی فمنیست ها در ایران چنین ماجراییست!

زنان فلک زده غرب چند قرن قبل به خود آمدند و جنبشی را در راستای احقاق حقوق پایمال شده ی خود به راه انداختند. حق رای از اولین خواسته های زنان غربی بود. همان حق رایی که در 1400 سال پیش به عنوان حق مسلم زن مسلمان تبین شده بود. بیعت دومین عقبه که پیش از هجرت روی داد و بیعت های بعدی که به دستور خداوند بود(ممتحنه/ 12) گواه حق رای زن مسلمان است.

برابری زن و مرد و داشتن استقلال مالی زن و ... از دیگر خواسته های مهم زنان غربی بود و این خواسته ها برای مردان سرمایه دار غربی که خواهان نیروی کار ارزان مطیع بودند خوشایند بود! لذا مردان ظالم غربی از همان زمان در جنبش های زنانه نفوذ کرده و با تظاهر به دفاع از حقوق زنان خواسته های شوم خود را دنبال کردند که این امر منجر به بی هویت شدن زن غربی گردید. زنان غربی با تمام تلاش هایی که کردند هیچ گاه نتوانستند زن بشوند. هیچ گاه. فقط توانستند مرد شوند! چرا که ناخواسته با پیش فرضِ باطلِ برتر بودن مرد، زنان خود را به مردان تشبیه کردند و خواهان حقوق برابر با مردان شدند. غافل از این که زنان و مردان باید مساوی باشند نه مشابه و این علاقه مندی به تشابه اشتباه ؛ اشتباهات بعدی را رقم زد. ضعف جسمانی زن نقطه ضعف زنان بود که مردان سودجو را تشنه ی سودجویی کرد و این جنس ضعیف ضعیف تر از قبل شد.

 

غرب با آزمون و خطای پرخطایش در ظاهر دنبال جایگاهی برای زنان خود بود.البته نه جایگاهی انسانی بلکه  جایگاهی کاپیتالیستی!(سرمایه داری کلان) چرا که در دید کاپیتالیستی ثروت مهم است حتی اگر از طریق توهین به جایگاه زن، آن ثروت به دست آید! همانقدر ی که نفت خاورمیانه برای غرب سودآور است ثروت به دست آمده از تجارت و بردگی و سوء استفاده از زنان نیز سودآور است!

لذا غرب از فرهنگ نجیب و باحیای اسلام میترسد. غرب نمیخواهد فرهنگ حیا برجهان حاکم شود زیرا این فرهنگ کیسه های غرب را پر نمیکند!

 

آری !واقعا غرب از اسلام میترسد و برای مقابله با اسلام هزینه میکند.بهترین گواه ساخت فیلم های مختلف اسلام ستیزانه ی سال های اخیر غربیست آثاری چون "بدون دخترم هرگز" و "سنگسار ثریا" نمونه هایی هستند از توهین غرب به اسلام و مسلمین. در این آثار زنان مسلمان به عنوان موجودات مفلوک تحقیر شده ای هستند که در چنگال مردان وحشی اسیر شده اند!!

به عنوان مثال فیلم خرافه،تحریف شده و خشن سنگسار ثریا در صدد القا خشونت اسلام علیه زنان است. زن بی گناهی که توسط جمعی متدین! در اوج بی رحمی به جرم گناه نکرده سنگسار میشود. فیلم بسیار تاثیر گذاری که حتی بیننده ی آگاه نیز با دیدن صحنات دردناک آخر فیلم متاثر و منقلب میشود .

 

آیا به راستی اسلام همانطوریست که سنگسار ثریا نشان میدهد؟ غرب با تمسک به گوشه ای از احکام اسلام و بدون در نظر گرفتن شرط و شروط شرعی دیگر آن حکم، چنان گرد و خاکی به پامیکند که گویی کسی مهربانتر از غرب برای زنان نبوده و زاده نخواهد شد!

غرب وامانده در اخلاق و تمدن، 8 مارس( 17 اسفند) را روز زن نامیده .روزی که جرقه ی نخستین جنبش های زنانه غرب زده شده. روزی که پیامش برای زنان مسلمان همراهی در افتادن در مهلکه انحطاط اخلاقی,اجتماعی زنان غربیست. یعنی بلاهایی که بر سر زنان غرب آمده اینک باید  بر سر زن مسلمان بیاید!

 

خداوند مهربان از زن مسلمان تنها تربیت صحیح کودک را خواسته و دیگر تکالیف پرمشقتی چون جهاد و کار کردن و ... را از دوش زن برداشته تا با فکری آسوده به تربیت کودک اهتمام ورزد. چراکه تربیت صحیح یک کودک یعنی نجات بشریت. اما امروزه فرهنگ مادر بودن چقدر غریب مانده!

به فدای اسلامی که زن را ریحانه (گل) معرفی کرده نه قهرمان و عروسک و .....


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:33 موضوع | لینک ثابت

 

به بهانه 8 مارس و قصه ی فمینیسم
نگاهی نقادانه به فیلم سنگسار ثریا

تحریف قوانین و مقررات جزایی و احکام دین روشی است که این فیلم 5 میلیون دلاری و سرمایه گذاران آمریکاییش در پیش گرفته اند. این اثر به دلیل حجم گسترده اطلاعات غلط برای مخاطبان ایرانی تهیه نشده و غرض از تولید آن قطعا تاثیر گذاشتن بر چهره ایران در جهان است.

ثریا که در خانه هاشم کلفتی می کند چرخ خیاطی رابر می دارد و به دست او می دهد، دست هاشم موقع گرفتن چرخ خیاطی به دست ثریا برخورد می کند. شوهر ثریا این صحنه را از دور می بیند، او که می خواهد از دست ثریا خلاص شود همان لحظه نقشه شومی از ذهنش می گذرد. صحنه کات می خورد به غروب آفتاب و صدای اذان. روستا در تاریکی سنگینی فرو می رود. صحنه کات می خورد به عکس امام خمینی که از بالا ناظر وقایع روستاست. "کوهپایه" نام روستاییست که با هر بارشی سیلاب آن را از بنیان خواهد کند.


این، بخشی از فیلم "سنگسار ثریا میم" ساخته سیروس نورسته بود که مدتی پیش در جشنواره تورنتو به نمایش در آمد و سر و صداهایی به پا کرد. فیلمی که می توان آن را در رده فیلم های ضد ایرانی- اسلامی قرار داد و طبق معمول توجه مجامع سینمایی غرب را به خود جلب کرده است. 

 


ادامه مطلب

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:32 موضوع | لینک ثابت

 

موسوی نتوانست دوستانش را قانع کند، جلسه را ترک کردند

میرحسین موسوی که در طرح و تاکید برمواضع غیرقانونی و نادیده گرفتن واقعیت های اجتماعی گوی سبقت را از همفکران خود ربوده با اعتراض دوستان نزدیک خود مواجه شده است.


به گزارش این روزنامه شنیده های موثق حاکی است اخیرا در جلسه ای با حضور موسوی، مدیر مسئول یکی از روزنامه های صبح که حامی جدی وی بود و همچنین دو تن از وزرای با سابقه که سابقه همکاری نزدیک با موسوی و خاتمی داشتند، به طرح انتقادات جدی از وی پرداخته و ادامه مواضع وی را غیرقابل دفاع دانسته اند اخبار رسیده حاکی است فرزند یکی از شهدای بزرگ انقلاب اسلامی نیز در این جلسه حضور داشته و خواستار تجدیدنظر در مواضع و رفتار موسوی شده و به وی گفته که کار به جایی رسیده که ما به محافلی که می رویم امکان دفاع از دیدگاههای شما را نداریم .
پاسخهای موسوی در این جلسه به دوستان نزدیک خود قانع کننده نبوده و حاضران با ناراحتی جلسه را ترک کرده اند.


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:31 موضوع | لینک ثابت

 

 


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:31 موضوع | لینک ثابت

 

نظام غلط می کندشوهرم رامحاکمه کند!

آقایان مسئول در قوه قضائیه در دستگیری و محاکمه سران فتنه به حدی مماشات کردند که خانم یکی از سران فتنه در جواب سؤال خبرنگار رادیو فردای آمریکا گفته است نظام جمهوری اسلامی غلط می کند همسر بنده را محاکمه بکند. مسئولین دستگاه قضایی تصمیم دارند جواب این گستاخی را چگونه بدهند


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:30 موضوع | لینک ثابت

 

خامنه ای خمینی دیگر است

یک نشریه آلمانی در تحلیل بیانات جامع رهبر انقلاب در جمع سران گروه های جهادی فلسطین نوشت: آیت الله خامنه ای مانند آیت الله خمینی سیاست های ضد صهیونیستی را در جهان اسلام تقویت و شارژ می کند و به دنبال اسلامی کردن کل جهان اسلام است.

ولت آن لاین با انتشار بخش های عمده بیانات رهبر معظم انقلاب نوشت: این سخنان، آغاز استراتژی جدید ایران برای اسلامی کردن جهان اسلام فراتر از خاورمیانه است. ایران قصد دارد در درازمدت یک جنبش بزرگ ضداسرائیلی در سراسر جهان برپا کند و غرب را به چالش بکشد.

این نشریه آلمانی در عین حال با فهم غلط و نارسا از سیاست راهبردی و اسلامی ایران در قبال فلسطین، از موضع معادلات رایج دیپلماتیک نوشت: سیاست ایران پاسخی تلویحی به فشارهای غرب در موضوع هسته ای است. ایران به واسطه اتحاد با گروه های فلسطینی که از سوی غرب تروریستی تلقی می شوند، این پیام را می دهد که ملاحظه غربی ها را نخواهد کرد. آیت الله خامنه ای به صراحت گفت که نباید برای حل مسئله فلسطین به غرب و سازمان ملل و روند سازش دل خوش کرد و تنها راه موجود، مقاومت است. این سخنان غرب را در عرصه بین المللی به چالش می گیرد.

 

 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:29 موضوع | لینک ثابت

 

از اول هم داخل نظام نبودند

محمد علی ابطحی عضو شاخص مجمع روحانیون مبارز، گفت: آن‌هایی که خودشان را زیر چتر نظام و انقلاب قرار دادند و به واسطه همین جمهوریت نظام روی کار آمدند و شناخته شدند نباید اکنون آن را زیر سوال ببرند که اگر بردند خود را هم زیر سوال برده‌اند.

محمد علی ابطحی در ماه‌های اخیر به همراه محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران سازندگی، افشاگری‌های مختلفی علیه سران اصلاحات عنوان کرده است.

ابطحی که با قید ضمانت از زندان آزاد شده، پس از آخرین کنفرانس خبری مشترک خود با عطریانفر سکوتی را اختیار کرده است که خود آن را اقدامی برای خوابیدن گرد و غبار انتخابات در کشور می‌نامد.

وی با بیان اینکه فرمایشات رهبری جامع است و ناظر به یک جریان خاص نیست، تصریح کرد: بیانات آقا در مورد قضایای اخیر تحلیل کلی می‌طلبد.

عضو شاخص مجمع روحانیون مبارز با عنوان این مطلب که نباید با بیانات رهبری گزینشی برخورد کرد، اظهار داشت: فرمایشات آقا با توجه به جامعیتی که دارد در یک قالب خاص ریخته نمی‌شود، بنابراین باید به درستی مورد نقد وبررسی قرار بگیرد.

وی سپس به اظهارنظر درباره سخنان اخیر رهبر معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری پرداخت. رهبر انقلاب در این دیدار تاکید کردند که "کسانی هستند که خودشان، خودشان را از نظام خارج می‌کنند؛ و صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می دهند که از دست داده‌اند ".

ابطحی در پاسخ به این سوال که مخاطب فرمایشات رهبری چه کسانی هستند، گفت: افرادی که الآن تصور می‌کنید از نظام خروج کرده‌اند از اول هم داخل نظام نبودند.

این عضو ارشد ستاد انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات دهم ریاست جمهوری، ادامه داد: آن هایی که خودشان را زیر چتر نظام و انقلاب قرار دادند و به واسطه همین جمهوریت نظام روی کار آمدند و شناخته شدند نباید اکنون آن را زیر سوال ببرند که اگر بردند خود را هم زیر سوال برده‌اند.

محمد علی ابطحی با بیان اینکه بعید می‌دانم کسی بخواهد خودخواسته از نظام خارج شود، تصریح کرد: اینکه رهبری می‌فرمایند سعی نظام بر جذب حداکثری و دفع حداقلی است، پیامی مهم برای همه ماست.


 

نظر بدهید  

نوشته شده توسط در سه شنبه هجدهم اسفند 1388 ساعت 11:29 موضوع | لینک ثابت

 

تقلب در انتخابات عراق

 
در پی برگزاری انتخابات عراق که با حضور چشم گیر شهرواندان عراقی در حال برگزاری است، شخصی به نام جعلی« المیر الحسین الموسوی» از احتمال تقلب در انتخابات عراق، شدیدا اظهار نگرانی کرد.یک منبع آگاه به خبرنگار 598 اطلاع داد: در پی برگزاری انتخابات عراق که با حضور چشم گیر شهرواندان عراقی در حال برگزاری است، شخصی به نام جعلی« المیر الحسین الموسوی» از احتمال تقلب در انتخابات عراق، شدیدا اظهار نگرانی کرد.

وی با نگرانی فراوان اظهار داشت، چون احساس خطر کرده است، برای حمایت از اجرای قانون در صحنه حاظر شده است.

آقای الموسوی: به مردم عراق اطمینا ن داد که با تمام الچیز خود(قدرت) در مقابل قانون شکنی و تقلب ایستادگی خواهد کرد. وی تقلب در عراق را به الچیز(دولت) عراق نسبت داد و گفت:چرا کسی به این قانون شکنان و متقلبین در حقوق مردم چیزی نمی گوید؟ چرا؟ ها؟!! من خودم چیز این ها رو خواهم گرفت (احتمالا منظورشان این است که از تقلب در انتخابات جلوگیری خواهد کرد)

همچنین با خبر شدیم که ساعاتی پیش آقای الموسوی با انتشار بیانیه ای از هواردان خود خواست که فردا صبح علی الطلوع با دشداشه های سبز در یکی از خیابان های بغداد- هر کدام که خوشان خواستند- حضور به هم رسانند و با شکستن شیشه های مغازه ها و اتوبوس ها و ... مراتب اعتراض خود را به صورت آرام و قانونمند به گوش مسئولین برگزاری انتخابات برسانند.

/ 0 نظر / 11 بازدید