خاتمی: به میرحسین پیغام بدهید ماجراجویی نکند

خاتمی: به میرحسین پیغام بدهید ماجراجویی نکند

محمد خاتمی در جمع گروهی از اعضای افراطی تحکیم موسوم به "طیف علامه"، بار دیگر از اختلافات خود با موسوی پرده برداشت و از آنها برای کنترل موسوی کمک خواست.

، محمدخاتمی در این جلسه که به منظور استمزاج افراطیون موسوم به طیف علامه از سران اصلاحات درباره اقدامات مناسب در سالگرد فتنه تشکیل شده، به اعضای جلسه گفته است که به موسوی درباره مخاطراتی که با درخواست مجوز و تهدیدات بعدی‌اش، برای هواداران ایجاد می کند پیغام داده ام.

خاتمی در توضیح چرایی این "نگرانی" خود گفته است: از یک طرف مطمئنم که با توجه به شرایط موجود نمی‌توان مانند سال گذشته جمعیت قابل توجهی را وسط میدان آورد و از طرف دیگر هم خبر دارم که آستانه تحمل نظام برای تحمل شلوغی دوباره بسیار پایین است.

رئیس بنیاد باران که چندی پیش هم در جمع اعضای مجمع روحانیون با دلایل مشابه نسبت به همراهی اعضای این تشکل با موسوی در ماجراجویی‌هایش هشدار داده بود، ادامه داده است که به آقای میرحسین پیغام دادم که این درخواست را و اقدامات بعدی مرتبط با آن را لغو کند.

اما خاتمی که گویا از پذیرش در خواست خود از سوی موسوی ناامید شده، به این گروه از دانشجویان گفته است که شما هم بروید با میرحسین جلسه بگذارید واز او بخواهید که دست از این ماجراجویی بردارد.

/ 0 نظر / 7 بازدید