عکس با روسری در حمایت از مجید توکلی
ساعت ٤:۳٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ امرداد ،۱۳۸٩ : توسط :
عکس با روسری در حمایت از مجید توکلی

به گزارش جهان با توجه به دستگیری یکی از سرکرده های اغتشاشگران که پس از ناکامی در جریان اغتشاشات 16 آذر دانشگاه امیرکبیر به صورت مخفیانه در اقدامی عجیب با پوشیدن لباس زنانه و چادر در صدد گریختن از تجمع بود،در اقدامی عجیبتر و دور از ذهن گروهی از سبزهای هوادار وی خود را نیز به شکل زن در آوردند.

برپایه این گزارش در پی انتشار عکسهای مجید توکلی از فعالان ا غتشاشات دانشگاه امیرکبیربا لباس زنانه در شانزدهم آذر، جمعی از دوستان و هواداران سبز وی در واکنشی عجیب ، به نشانه همراهی بااین عنصر اغتشاشگراقدام به عکس گرفتن از خود با روسری و لباس زنانه و انتشار این عکسها در صفحات اینتنرتی خود(فیس بوک،وبلاگ، مسنجر و ...) کرده اند.که تصاویر آنبه شرحذیل آمده می باشد:

در یکی از جالب ترین این موارد به نوشته سایت پارسینه ، یک دختر جوان با گذاشتن ریش و سبیل در این اقدام عجیب شرکت کرد!

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000082/nf00082086-1.jpg

گفتنی است مجید توکلی دانشجوی اخراجی دانشگاه امیرکبیر و عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی این دانشگاه است. وی که متولد سال ۱۳۶۵ در شیراز بوده، در سال۸۳ و در رشته کشتیرانی وارد دانشگاه امیرکبیر شد اما به دلیل آنکه در چهار ترم پیاپی معدل درسی او زیر ۱۰ بود، از این دانشگاه اخراج شد.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000082/nf00082086-2.jpg

وی اول بار پس از ایجاد اغتشاش و درگیری در تجمعهای دانشجویی و اقدام به فعالیت اغتشاشگرانهدر سخنرانی ریاست جمهوریدر دانشگاه امیرکبیر و پس از آن چاپ نشریات جعلی دانشگاه دستگیر و به مدت ۱۵ ماه در زندان بسر برد.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000082/nf00082086-3.jpg

خبرگزاریها جریان دستگیری وی در روز شانزده آذر را چنین روایت می کند:

مجید توکلی روز گذشته پس از آنکه نتوانست با سخنرانی ساختار شکنانه و اهانت آمیز خود بر تعداد تجمع کنندگان حامی میر حسین موسوی بیفزاید، با مشاهده حضور پررنگ دانشجویان حامی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد و با آرایش و لباس زنانه آماده فرار از دانشگاه شد.او که همانند زنان محجبه، مانتو به تن کرده و مقنعه و چادر به سر داشت و حتی یک کیف زنانه را نیز برای محکم کاری به دوش انداخته بود، در رسیدن به هدف خود ناکام ماند و توسط مامورین امنیتی دستگیر شد.

بر پایه این گزارش به نظر می رسد با توجه به ناکامی اغتشاشگران پس از انتخابات ریاست جمهوری در برهه های مختلف و عدم اقبال عمومی به اقدامات قانون شکنانه آنها اینبار تغییر هویت از مرد به زن را برای جلب توجه افکار عمومی بر گزیده اند که بر بی مبنا بودن این جریان نفاق در کشور تاکید دارد.

 
خانم «مجید توکلی» به جرم داشتن حجاب اسلامی دستگیر شد.
ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ امرداد ،۱۳۸٩ : توسط :
خانم «مجید توکلی» به جرم داشتن حجاب اسلامی دستگیر شد.

گروه پاتوق شیشه ای؛ خانم «شیرین عبادی» به این نقض آشکار حقوق بشر در ایران معترض شده و خاطرنشان کرد که همه ملت در نوع پوشش، آزادی انتخاب دارند.

«بنی صدر» ضمن اینکه از خنده ریسه رفته و روده هایش به هم پیچیده بود یادآور شد: "تاریخ تکرار می شود".

خانم مجید توکلی در اولین اعترافاتش گفت: «چادر چیز خوبی است و ستارالعیوب است، اما لعنت به ریش و سبیلی که بی موقع «سبز» شود.

 
حماسه امروز از جنس دیگری است
ساعت ٤:۳٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ امرداد ،۱۳۸٩ : توسط :
حماسه امروز از جنس دیگری است
موسوی با پوشش زنانه گریخت


زمانی که تلاش تیم حفاظتی موسوی نافرجام ماند، اعضای این تیم تصمیم گرفتند تا او را از این مکان خارج کنند اما با توجه به ازدحام جمعیت در مقابل این منزل و خیابان منتهی به بن بست مصطفی، نزدیکان میرحسین، او را با پوششی زنانه از این محل خارج کردند و از میان جمعیت گسترده مردم فراری دادند.

به گزارش شبکه ایران، در حالی که بسیاری از سایت‌های وابسته به جریان فتنه مدعی بودند سران این جریان صبح امروز با حضور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کنار مردم حاضر خواهند بود اما این اتفاق به دلیل اعتراض شدید مردم به عملکرد چند ماه گذشته این افراد به سرانجام نرسید و رهبران این جریان هر یک به شکلی از رویارویی با مردم پرهیز کردند و راه فراری برای خود انتخاب کردند تا با اعتراض گسترده مردم رو به رو نشوند.

میرحسین موسوی که صبح امروز قصد داشت در راهپیمایی بیست و دوم بهمن شرکت کند؛ حوالی ساعت 11 با همراهی محافظانش به خیان رودکی شمالی منتقل و در منزلی مستقر شد تا در فرصتی مناسب در جمع عموم مردم حاضر شود، و با تهیه تصاویری از حضور خود در راهپیمایی امروز، پاسخی به منتقدانی که او را "عافیت طلب" و "ترسو" می خوانند، بدهد.

اعضای تیم حفاظتی موسوی که مترصد موقعیتی بودند تا زمینه حضور وی را در خیابان آزادی فراهم کنند از بسیجیان و نیروهای محافظ امنیت حاضر در خیابان آزادی درخواست همکاری کردند تا با حمایت آنها میرحسین موسوی بتواند "چند دقیقه ای" در راهپیمایی شرکت کند.

اما مخالفت نیروهای محافظ امنیت به دلیل اینکه خشم مردم از سران فتنه را غیرقابل کنترل دانستند، باعث شد تا اعضای تیم حفاظتی موسوی از ورود وی به خیابان آزادی جلوگیری کنند تا از اعتراض های مردمی در امان بماند.

بر اساس این گزارش، به گفته شاهدان عینی تلاش تیم حفاظتی میرحسین موسوی تا ساعت 14:30 دقیقه ادامه یافت تا شاید میرحسین موسوی بتواند از این فرصت برای خودنمایی و تحریک فرقه سبز به ادامه اغتشاشات خیابانی، سود ببرد اما ترس از واکنش های مردمی باعث شد تا موسوی همچنان در منزل واقع در بن بست مصطفی، پناه بگیرد.

زمانی که تلاش تیم حفاظتی موسوی نافرجام ماند، اعضای این تیم تصمیم گرفتند تا او را از این مکان خارج کنند اما با توجه به ازدحام جمعیت در مقابل این منزل و خیابان منتهی به بن بست مصطفی، نزدیکان میرحسین، او را با پوششی زنانه از این محل خارج کردند و از میان جمعیت گسترده مردم فراری دادند.

پایگاه اینترنتی کلمه، سایت رسمی میرحسین موسوی هم، این موضوع را تایید کرد اما در عین حال مدعی شد که موسوی از ترس محافظان امنیت و گارد ویژه از حضور در میان مردم سرباز زده است.

مهدی کروبی و محمد خاتمی دیگر سران جریان فتنه هم صبح امروز در میدان صادقیه و خیابان زنجان تهران زمانی که با شعار "مرگ بر منافق" راهپیمایان روبرو شدند، ترجیح دادند با کمک نیروهای محافظ امنیت و محافظان خود از مقابل موج اعتراض های مردمی فرار کنند.

گفتنی است که در جریان تلاش فرقه سبز برای ایجاد ناآرامی در جریان روز 16 آذر در دانشگاه‌های تهران، مجید توکلی، از اعضای انجمن اسلامی منحله دانشگاه امیرکبیر، پس از سخنرانی ساختار شکنانه و اهانت آمیز خود در این دانشگاه، با مشاهده حضور پررنگ دانشجویان حامی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد و با آرایش و لباس زنانه آماده فرار از دانشگاه شد که البته در میانه راه بازداشت شد.

فرار سیاسیون با پوشش زنانه، موضوعی است که سابقه ای طولانی در صحنه سیاست دارد. ابوالحسن بنی‌صدر هم پس از آنکه با رای مجلس "بی‌کفایت" دانسته و با تایید امام(ره) عزل شد، در خردادماه 1360 با پوشش و آرایش زنانه به همراه مسعود رجوی از کشور گریخت.


 
حمایت بنیاد صهیونیستی از پسر باحجاب سیز ایرانی
ساعت ٢:۱۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ،۱۳۸٩ : توسط :
روزنامه رسالت در ستون اخبار خود نوشت:

 


بنیاد هومو هومینی که یکی از بنیادهای مورد حمایت رژیم صهیونیستی در جمهوری چک می باشد جایزه ویژه سالانه خود را به عبدالله مومنی و مجید توکلی داد. 

                       

گفتنی است مومنی و توکلی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و تحریک دانشجویان به اغتشاش و آشوب از سوی نیروهای ذیصلاح بازداشت و در اختیار محاکم قضائی می باشند. مجید توکلی در آخرین مورد تحریک دانشجویان به آتش زدن سطل های زباله درون دانشگاه و اقدام به تعطیلی دانشگاهها در حالی از سوی ماموران امنیتی شناسایی و دستگیر شد که با تراشیدن سبیل های خود و پوشیدن چادر زنانه قصد فرار داشت . این جایزه همه ساله به افرادی داده می شود که در راستای اهداف و منافع نظام سلطه به فعالیت می پردازند و به دنبال ایجاد حکومتی سکولار می باشند.

در اطلاعیه این بنیاد آمده است : جنبش دانشجویی ایران نقش بسزایی در تلاش برای آزادی و دموکراسی و آزادی بیان دارد و این دو فعال دانشجویی در شکل گیری و پیشبرد اهداف دموکراتیک دانشجویی در ایران تاثیر گذار بوده اند.

 
توهم اکثریت بودن سبزک‌ها با استناد به حجاب پارتی مردانه!
ساعت ٢:۱۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ،۱۳۸٩ : توسط :
 

قضیه مجید توکلی چادر به سر! را که یادتان هست؟
همان بنده خدایی که مثل بنی‌صدر برای فرار از معرکه‌ای که ساخته بود، روسری و چادر به سر و با شمایل زنانه فرار کرد، اما مثل بنی‌صدر ملعون شانس نیاورد و...

شاید این فیلم را دیده باشید. [صوت فیلم]
تعدادی از سبزک‌ها[ی خارج نشین!] در یک جلسه نهایتاً 40 - 50 نفره دور هم جمع شده‌اند و برای این‌که آبروی رفته بعضی‌ها را شاید کمی باز گردانند! حجاب پارتی مردانه راه انداخته‌اند!

یکی از مرد نمایان این فیلم کمدی! [شاهین جون!] روسری سبزی! را در دست گرفته و می‌گوید:
"...هیچ ناراحتی از این‌که عنوان زن را روی من بزان ندارم و با کمال میل و افتخار هم امتحان هم می‌کنم این‌رو جلوی شما و قضاوت را به افکار عمومی می‌دم... من اینو سرم می‌زام و می‌بینم، افکار عمومی منو تحقیر می‌کنه یا تشویق می‌کنه؛ مرسی."

در این موقع سوت و کف فضای این اتاق 40 - 50 نفره را پر می‌کند و او پس از پوشیدن روسری می‌گوید:
"اگر دختر می‌شدم قیافم بهتر بود!"
و کم‌کم تعداد دیگری از این مرد نماها با روسری روی سن می‌روند و یکی از زنان سبزکی خطاب به شاهین می‌گوید:
"شاهین خیلی خوشگل شدی..."

من کاری به این حجاب پارتی مردانه! ندارم ولی توجه شما را به برخی کلمات "شاهین جون!" که با رنگ سبز مشخص شده و کلمات کلیدی زیر جلب می‌کنم.
جمعیت 40 - 50 نفره = افکار عمومی!
کف زدن 40 - 50 نفره = تشویق عمومی!

البته این بیچاره‌ها تقصیری ندارند! وقتی استاد بزرگشان [مرد قانون و قانون‌مداری؛ میر حسین موسوی] 24.5<13 می‌بیند! نمی‌شود زیاد از این‌ها انتظاری داشت!


 
مردان جنبش سبز در حرکتی نمادین و در مخالفت با حجاب اجباری روسری به سر کنند
ساعت ٢:٠٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ،۱۳۸٩ : توسط :

مردان جنبش سبز در حرکتی نمادین و در مخالفت با حجاب اجباری روسری به سر کنند (مسیح علینژاد)

مسیح علینژاد در جدیدترین نوشته‌اش یک پیشنهاد خوب و مهم داده:
«مردی ژاپنی در اوایل انقلاب در تهران زندگی می کرد، روزی با همسر خود به یک رستوران رفت. در آنجا از همسرش خواستند که روسری به سر کند و سپس یک روسری هم در اختیار او قرار می دهند. مرد ژاپنی ار آنان تقاضای یک روسری اضافه می کند و بعد خودش آنرا به سر کرد. وقتی پیشخدمت های رستوران توضیح دادند که فقط زنان باید حجاب داشته باشند و نه مردان، در پاسخ گفت: “اگر همسرم مجبور است کاری را خلاف میل خود انجام دهد، من هم وظیفه خود می دانم که با او همراهی کنم… در نظر بگیرید اگر بخشی از معترضان مذکر مثل همان مرد ژاپنی تصمیم می گرفتند در دفاع از زنانی که به اجبار وادار به رعایت حجاب می شوند روسری به سر کنند، آنوقت خبرگزاران دولت چه می کردند وقتی می دیدند که جمعیتی بر این اجبار می خندد و در یک حرکت نمادین روسری و چادر به سر مردان شده است؟ اگرچه می دانم به دلیل تفکر ریشه ای مردسالارانه، چنین ابتکار عملی از مردان ایرانی بعید است اما آیا باز هم خبربیاران دولت کودتا با افتخار حاضر به انتشار عکس های به تمسخر گرفتن پوشش اسلامی خواهند بود؟ کاری که خود کرده اند و خود خندیده اند.»