دلایل مهم موسوی برای فرار از قانون
ساعت ٢:٤۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
دلایل مهم موسوی برای فرار از قانون

همکار سابق میرحسین به وی گفته باید بحث انتخابات و شعارهایی که تاکنون داده ای را فراموش کنی و با کمک همدیگر بیانیه بحث اصلاحات را در جامعه زنده کنیم و خود را به عنوان جریان منتقد داخل نظام به مردم معرفی کنیم.
شنیده های موثق حاکی است اخیرا یکی از چهره های به ظاهر متعادل اصلاح طلب دیداری با موسوی داشته و وی را نصیحت کرده است.

همکار سابق میرحسین به وی گفته باید بحث انتخابات و شعارهایی که تاکنون داده ای را فراموش کنی و با کمک همدیگر بیانیه بحث اصلاحات را در جامعه زنده کنیم و خود را به عنوان جریان منتقد داخل نظام به مردم معرفی کنیم.

وی در ادامه به میرحسین گفته اگر این اقدام صورت بگیرد نیروهای برانداز که در پشت صحنه جنبش سبز پنهان شده و اصلاحات را بدنام کرده اند پالایش می شوند و زمینه برای حضور مجدد ما در عرصه قدرت از طریق انتخابات فراهم می شود.

اما شنیده های موثق حاکی است موسوی به جای پاسخ منطقی به نصایح صورت گرفته از موضع لجاجت برخورد کرده و گفته ما باید از هر فرصتی برای کشاندن هواداران جنبش سبز به خیابان ها استفاده کنیم تا به این وسیله دولت و نظام را مشغول به خود کنیم که این اقدام دو خاصیت برای ما خواهد داشت. نخست اینکه دولت از کار اصلی و عمران کشور باز می ماند و دوم اینکه وقتی فضای کشور امنیتی باشد امکان برخورد قضائی با ما فراهم نخواهد شد!

 
هدیه قالیباف به کروبی برای عرض ارادت
ساعت ٢:٤۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

قالیباف برای کروبی کارت طرح ترافیک هدیه فرستاد

در ادامه استمرار مواضع دو پهلوی شهرداری تهران که مشارالیه را به (( شهردار خاکستری ))  معروف کرده است و بدنبال سرویس دهی مجموعه شهرداری به مرتبطین جریان فتنه و تامین نظر اعضای دوم خردادری شورای شهر تهران برای بقاء در مسئولیت شهرداری با اقداماتی نظیر اعطای چند ده میلیونی بن های فروشگاهی به آنها جهت دلجویی از فتنه جویان کف خیابانی که در جریان درگیری با عوامل نیروی انتظامی ، تخریب اموال عمومی ، غارت مغازه ها یا مزاحمت برای نوامیس دچار صدمه شده بودند ، اخیرا" مشارالیه مبادرت به تامین رایگان مجوزهای طرح ترافیک برایفتنه گران نموده است .

در همین راستا مشارالیه اخیرا" چند قطعه کارت طرح ترافیک شناور را به مهدی کروبی اختصاص داده تا این شیخ بی خرد هنجار شکن با فراغ بال بیشتری آرمان های حضرت امام ( ره ) و ارزش های انقلاب اسلامی را مورد هجمه های ناجوانمردانه خود قرار دهد .

لطف شهردار خاکستری به شیخ بی خرد به همین جا محدود نمی شود چرا که قبلا نیز شیخ مذکور توانسته بود علیرغم داشتن تخلفات ساختمانی فراوان مجوز پایان کار احداث ساختمان ساده و کوچک 5 طبقه ای خود را در منطقه  فرمانیه دریافت نماید !!! خانه ای که به حداقل امکانات رفاهی نظیر استخر و جکوزی مجهز بوده و هر طبقه آن حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد .

جای دارد در پایان این سئوال اساسی مطرح گردد که ماشین شهردار خاکستری که یک سوی سودای ریاست جمهوری در سر می پروراند و از سوی دیگر همچنان ادعای اصول گرایی اش گوش فلک را کر نموده است ، بلاخره به کدام سوی حرکت خواهد کرد ؟؟؟


 
برگزاری سالگرد قربانیان فتنه با حمایت آقایان صانعی و بیات
ساعت ٢:۳٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

برگزاری سالگرد قربانیان فتنه با حمایت آقایان صانعی و بیات

 

 


در پی سفر های مشکوک به قم و دیدارهای عناصر وابسته به فتنه گران با افرادی چون بیات زنجانی و صانعی، در طی جلساتی این اشخاص به طرح برگزاری مراسم سالگرد کشته شدگان جریان موسوم به سبز پرداخته اند.

با گذشت چند روز از سفر های پی در پی عناصر مشکوک به قم، اخبار جدیدی از اهداف پشت پرده سفر آنان به قم شنیده می شود.

 

به گزارش پایگاه 598، این عناصر در دیدارهای خود با افرادی چون بیات زنجانی و صانعی به طرح برگزاری مراسم سالگرد کشته شدگان جریان موسوم به سبز پرداخته اند. در این جلسات بر سر موضوعات زیر میان آنان توافق حاصل گردیده است:

 

1_در صورت امکان مراسمی از سوی این آقایان برای کشته شدگان گرفته شود که طی این مراسم با تکرار اتهامات و ادعا های قبلی این عناصر برانداز علیه نظام، کلید برنامه ها و توطئه های  بعدی زده شود.

 

2_اگر شرایط برای برگزاری مجلس فاتحه!!! مهیا نگردید، با جمع آوری عده ای به عنوان خانواده های کشته شدگان و همچنین زندانیان اغتشاشات، آنها را از تهران به دفاتر این آقایان آورده و به بهانه برگزاری دیدار با این افراد، اهداف مورد نظر خود را پیگیری و اجرا کنند.


 
دوست ناتوی خاتمی باز هم با ایران ابراز دشمنی کرد
ساعت ٧:٠٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

دوست ناتوی خاتمی باز هم با ایران ابراز دشمنی کرد

دبیر کل دانمارکی ناتو ایران را در زمره تهدیدها علیه اعضای ناتو و کشورهای اروپایی عنوان کرد. آندرس فوگ راسموسن که به همراه مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق آمریکا پیش نویس برنامه ناتو 2020 به جای برنامه 1999 را در مقر فرماندهی این سازمان، در بلژیک ارائه می کرد گفت: تأمین امنیت کشورهای عضو، راهکار پیروزی در افغانستان، تهدیدات تروریستی سایبری، تهدیدهای موشکی ایران از جمله اهداف برنامه جدید ناتو هستند.

دبیر کل ناتو گفت: ناتو برای تأمین امنیت اعضاء باید حوزه عملیات خود را به آنسوی مرزهای پیمان گسترش دهد. باید بتواند در نبرد افغانستان پیروز شود و با هر گونه تهدیدات جنگی از جمله تهدید موشکی ایران مقابله کند.
آندرس فوگ راسموسن گفت: «از ماه اوت که رهبری پیمان ناتو را برای اجرای راهبرد ده سال آینده ناتو آغاز کردم، قول دادم این برنامه از نظر شفافیت و جامع بودن در تاریخ پیمان ناتو بی نظیر باشد. هم اینک گروهی از کارشناسان خبره این برنامه را تأیید کرده اند.»
مادلین آلبرایت رئیس کارشناسان بررسی کننده برنامه دهساله ناتو هم گفت: «رهبران پیمان باید از تجربیات خود در افغانستان به فهم سیاست یگانه ای رسیده و نیروهای خود را در افغانستان افزایش دهند.»
شایان ذکر است راسموسن پیش از پذیرش دبیر کلی ناتو، نخست وزیری دانمارک را برعهده داشت و علناً و با شدت تمام از کاریکاتورهای توهین آمیز علیه پیامبر اسلام(ص) دفاع کرد. وی 17 فروردین سال گذشته به بهانه حضور در اجلاس ائتلاف تمدن ها که در ترکیه برگزار شده بود، با محمد خاتمی ملاقات کرد. اگرچه دست راست راسموسن در آن روز شکسته و گچ گرفته بود اما خاتمی با اصرار دست داد! راسموسن مقارن آن ملاقات اعلام کرد ما هرگز به خاطر چاپ کاریکاتورهای ضد اسلامی از کسی عذرخواهی نمی کنیم و این در حالی بود که برخی اطرافیان خاتمی برای توجیه ملاقات با دبیر کل ناتو مدعی شده بودند راسموسن به خاطر کاریکاتورهای توهین آمیز عذرخواهی کرده است!


 
موسوی نگران ریزش نیرو هنگام حمله به آیت الله خمینی است
ساعت ٧:٠۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

موسوی نگران ریزش نیرو هنگام حمله به آیت الله خمینی است

یک همکار فراری روزنامه های زنجیره ای فاش کرد میرحسین موسوی مشکلی برای تخطئه مواضع امام خمینی ندارد اما نگران ریزش بیشتر نیرو در جنبش سبز است.

ن.ک که اکنون عضو شورای مدیریت سایت ضدانقلابی روزنت است، از اینکه سران فتنه سبز علناً خواستار عبور از خط امام نمی شوند، انتقاد کرد و از جمله از آنها خواست علیه حکم امام برای اعدام تروریست های وابسته به گروهک ها موضع بگیرند.
وی درباره استنکاف موسوی و خاتمی و کروبی از این امر در سایت خودنویس نوشت: یکی از نزدیکان موسوی به من گفت که نگرانی او، ریزش نیرو است. آنها باید تکلیفشان را یکسره کنند.
گفتنی است اغلب عناصر فراری زنجیره ای هم اکنون پیوند کاملی با گروهک های تروریستی نظیر منافقین برقرار کرده اند و این در حالی است که دست این گروه ها تا مرفق به خون مسئولان منتخب ملت ایران و هزاران شهروند بی گناه آلوده است.
اغلب گروهک های ضد انقلاب در خیانت هایی نظیر جاسوسی برای سفارتخانه های خارجی، مشارکت عملی در کودتا و تجزیه طلبی، برپایی آشوب و اغتشاش، و تلاش برای براندازی نظام و انقلاب اسلامی طی 30 سال گذشته نقش آفرینی کرده اند و اگر هوشیاری و صلابت حضرت امام در برابر این گروهک های جعلی نبود، آنها رویدادهایی نظیر کودتای 28 مرداد و کودتای پینوشه علیه دولت ملی سالوادور آلنده در شیلی را در ایران عملی می کردند.
شایان ذکر است بسیاری از مواضع سران فتنه از جمله موسوی طی یک سال اخیر در تعارض مبنایی با رویکرد حضرت امام(ره) است. بسترسازی برای شعار انحرافی جمهوری ایرانی و حذف اسلام، زمینه سازی برای حذف شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، معارضه منافقانه با ولایت فقیه و رأی مردم (جمهوریت)، ائتلاف پنهان با گروه های ضداسلام و انقلاب، تخطئه سیاست اصولی جمهوری اسلامی در دفاع از آرمان فلسطین، نقش آفرینی در پروژه آمریکایی-صهیونیستی آشوب، تحریک به محاربه، میدان دادن به نفاق و منافقین و به هم زدن مرز نیروهای انقلاب با جبهه استکبار و عوامل و... از جمله خیانت های موسوی و در تعارض با مبانی خط امام خمینی است.
منافقین هوادار موسوی در روز 16آذر تصویر حضرت امام خمینی را به آتش کشیدند و 3 هفته بعد حرمت شکنی را به ساحت امام حسین در روز عاشورا (6دی88) کشاندند.


 
در رده بندی های فتنه هرچه آدمها بی فکرتر باشند عزیزترند و جایگاه بالاتری را کسب
ساعت ٧:٠۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

در رده بندی های فتنه  هرچه آدمها بی فکرترباشند عزیزترند و جایگاه بالاتری را کسب میکنند!
 
در رده بندی های فتنه هرچه آدمها بی فکرتر باشند عزیزترند و جایگاه بالاتری را کسب
ساعت ٧:٠۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

 
کروبی:نباید دردام خاتمی بیفتیم
ساعت ٦:٥٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

در برنامه تنظیمی کروبی برای ماه های خرداد و تیر ماه نام دوم خرداد حذف شده است.
اخبار رسیده از ستاد سران فتنه حاکی است برخی مشاوران و اطرافیان کروبی برنامه ای برای تحرک در ماه های خرداد و تیر ماه تهیه و پس از تائید کروبی برای اظهار نظر برای میرحسین ارسال شده است.
در این برنامه تنظیمی برای تمامی مناسبت های ماه های خرداد و تیر بویژه18 تیر و ماجرای کوی دانشگاه، ایام سالگرد رحلت حضرت امام،22 خرداد،25 خرداد روز راهپیمایی غیر قانونی هواداران موسوی و.... برنامه های مختلفی مانند سخنرانی، تجمع، درخواست مجوز برای راهپیمایی، صدور بیانیه، دیدار با خانواده متهمان و محکومان، پیش بینی شده است. نکته قابل توجه در این برنامه تنظیمی حذف دوم خرداد از برنامه کاری است. کروبی که در ماه های اخیر تمامی انتقادات و ناکامی خود و جریان اصلاحات و رئیس جمهور شدن احمدی نژاد را متوجه خاتمی می داند به اطرافیان توصیه کرده که چون دوم خرداد به نام خاتمی شهرت پیدا کرده و خاتمی هم در صدد بزرگ کردن نام دوم خرداد است ما نباید در دام خاتمی بیفتیم و این روز را بی جهت بزرگ نکنیم و برنامه خاصی در این روز نخواهیم داشت.
تقویم برنامه های خرداد و تیر ماه برای موسوی ارسال شده و از وی خواسته اند با ستاد کروبی هماهنگ شود و مشترکا این برنامه ریزی اجرایی شود.


 
با این بیانیه آخری آبروی ما را بردی!
ساعت ٦:٥٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
روایت خاتمی از آبروریزی موسوی

سید محمد خاتمی در این دیدار به میرحسین موسوی گفته است: "برخی کارها و مواضع شما غیر قابل دفاع است. اینکه شما بیانیه ای صادر می کنی و از چند نفر تروریست دفاع کرده و به قوه قضائیه حمله می کنی چه معنی دارد؟"

سید محمد خاتمی در دیدار با میرحسین موسوی از بیانیه حمایت‌آمیز وی از چند قاتل بمب‌گذار انتقاد کرده است.

شنیده های موثق حاکی از آن است که آقای خاتمی هفته گذشته دیداری با آقای موسوی داشته و از لجاجت‌ها و مواضع وی گله کرده است.

یک منبع نزدیک به جریان اصلاحات به خبرنگار روزنامه رسالت گفته است: "خاتمی در این دیدار به موسوی گفته برخی کارها و مواضع شما غیر قابل دفاع است. اینکه شما بیانیه ای صادر می کنی و از چند نفر تروریست دفاع کرده و به قوه قضائیه حمله می کنی چه معنی دارد؟"

آقای خاتمی همچنین گفته است وقتی سوابق افراد اعدام شده منتشر می شود ، مردم با دیدن سوابق آنها نسبت به بیانیه حمایت آمیز شما چه خواهند گفت و ما این تناقض را در میان هواداران اصلاحات چگونه باید توجیه کنیم؟! آقای موسوی که در مقابل انتقادات خاتمی به انفعال افتاده بود، سعی در توجیه رفتار غلط خود داشته که خاتمی ضمن رد دلایل موسوی در حمایت از بمب گذاران با لحنی معنی دار به او گفته: "خلاصه آقای موسوی، با این بیانیه آخری آبروی ما را بردی!


 
رابطه 25 ساله برخی از اعضای دولت موسوی با تئوریسین بوش
ساعت ٦:٥۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

 

 

رابطه 25 ساله برخی از اعضای دولت موسوی با تئوریسین بوش

مشاور یهودی وزیر خارجه سابق آمریکا و از تئوریسینهای جریان نومحافظه کار میگوید: دوستی من با بعضی از افرادی که امروز سبز نامیده میشوند به دهه 1980 برمیگردد .

مایکل لدین مشاور یهودی وزیر خارجه سابق آمریکا و از تئوریسینهای جریان نومحافظه کار میگوید: «دوستی من با بعضی از افرادی که امروز سبز نامیده میشوند به دهه 1980 برمیگردد در آن زمان این افراد در کابینه موسوی مسئولیتهایی داشتند من 25 سال با این افراد ارتباط داشتم.

وی که در مناظره ای در موسسه شورای آنلانتیک این سخن را بیان میکرد، با تاکید بر لزوم حمایت آشکار دولت آمریکا از مخالفان در ایران گفت: این حمایت هم از نظر اخلاقی و هم از نظر سیاسی و راهبردی صحیح است». بنابراین گزارش فلینت لورت استاد روابط بین الملل دانشگاه پنسیلوانیا در این مناظره با بیان اینکه 30 سال است که نومحافظه کاران آمریکا میگویند جمهوری اسلامی ایران در آستانه خیزش سیاسی است، به ادعاهای مشابه در جریان آغاز جنگ، رحلت امام، دولت خاتمی و هنگام حمله به عراق اشاره کرد.

او همچنین با رد احتمال تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت: «نظرسنجی دانشگاه تهران و سه پژوهش به وسیله موسسات نظرسنجی غرب نشان میدهد که هواداران گروه سبز اکثریت را در ایران نشان نمیدهند».


 
تور گردشگری برای سران فتنه
ساعت ٦:٥٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

تور مؤسسه‌امریکایی«خانه آزادی»برای اصلاح‌طلبان

 

دورجدید فعالیت‌های جریان اپوزیسیون در فضای سایبر درتلاش برای ادامه براندازی نرم علیه جمهوری اسلامی ایران کلید خورد.

 این تلاش که در قالب راه‌اندازی سایتی جدید و سازمان یافته در راستای راهبرد ایالات متحده امریکا مبنی بر«مهار داخلی» ایران می‌باشد خمیر مایه آن «برآورد و تخمین اطلاعاتی»، شناسایی و شبکه‌سازی داخلی مبتنی بر آموزه‌های «مبارزه بدون خشونت» بوده و«ضربه از درون » را پی می‌گیرد. این سایت که به دو زبان انگلیسی و فارسی می‌باشد گرچه هدف خود را آموزش الکترونیکی فعالان مدنی ایران عنوان کرده ولیکن ارتباطات موجود و نگاهی به سیاستگذاران آن نشان می‌دهد این سایت مخلوق بخشی از بودجه امریکا برای براندازی در ایران می‌باشد. حضور محسن سازگارا و علی افشاری، فریبا داود‌مهاجری و...در رأس این سایت، نشانگر عریان شدن بیش از پیش جریان سبز و تشکیلات وابسته به موسسات امریکایی می‌باشد که در براندازی علیه ایران هم قسم بوده و بخشی از مدیریت آشوب در ایران را پیگیری می‌کردند. فعالان سایت این سایت که تقریباً انسجام و تجمیع توان اصلاح‌طلبان عبورکرده از نظام و اپوزیسیون خارج از کشور می‌باشد،بنا بر تخصص و ارتباطات داخلی این افراد قرار است به فعالیت‌های خود شتاب دهند. این افراد عبارتند از: 1ـ آیدین جهانبخش ـ روزنامه نگار ایرانی که تجربه 10 سال ‌نوشتن و دبیری در رسانه‌هایی همچون ایسنا، ایلنا و روزنامه گلستان (متعلق به محسن سازگارا» را دارد، 2ـ بنیامین دِکِرـ محقق و بلاگر. وی سفر به رژیم صهیونیستی را در کارنامه خود داشته و به زبان عربی و عبری مسلط است، 3ـ استفانی شوارتزـ وی از زمان تاسیس مرکز آزادی خاورمیانه در سال 2007 در این موسسه مشغول به کار بوده است، 4ـ اکبرعطری ـ از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت که به امریکا پناهنده شده است، 5ـ لیلا عطیه – از فارغ التحصیلان دانشگاه آستین تگزاس ، 6ـ کریستوفر لمبرت، 7ـ اِلِنا گوردون ـ از موسسان و مدیر اجرایی «مرکز آزادی خاورمیانه»، 8ـ مریم معمار صادقی ـ مدیر ارشد برنامه در خانه آزادی، 9ـ محسن سازگاراـ ضد انقلاب فراری مقیم امریکا و از اعضای سازمان مجاهدین انقلاب و 10ـ علی افشاری ـ از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت و از مفسران و تحلیلگران شبکه صدای امریکا و... حامیان و تغدیه کنندگان فکری این سایت برانداز که یکی از پروژه‌های مرکز آزادی خاورمیانه است، منابع مالی خود را از دفتردموکراسی، حقوق بشر و نیروی کار در وزارت خارجه‌ امریکا دریافت می‌کند. همچنین این سایت دارای یک خواهر‌خوانده به نام موسسه‌ آموزشی آنلاین است که برنامه‌ آموزش الکترونیکی برای رهبران زنِ در حال ظهور در خاور‌میانه‌ عربی را دنبال می‌کند. همچنین حامیان این شبکه و سایت عبارتند از: 1ـ مرکزآزادی خاورمیانه 2ـ دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی دانشگاه جرج واشنگتن 3ـ خانه آزادی 4ـ موسسه آلبرت شنکر بی‌تردید با نگاهی به حامیان این سایت که مهمترین آنها موسسه خانه آزادی می‌باشد می‌توان به وابستگی صریح این سایت به سازمان سیا و موسسات برانداز پی برد. نگاهی به سابقه موسسه خانه آزادی به‌وضوح بیانگر این وابستگی می‌باشد. موسسه خـانه آزادی‌(freedam house) در زمان جنگ سرد راه‌اندازی شده است. اغلب گردانندگان این موسسه سابقه امنیتی دارند. مدیر این موسسه پیتر اکرمن است که سابقه آشکاری در CIA دارد و همه عناصر اصلی این موسسه صهیونیست‌ یعنی یهودیانی‌ که به شکل جدی و سخت مدافع اسراییل هستند. موسسه خـانه آزادی از چند سال پیش تمرکزش را در خصوص ایران آشکار کرده اما قاعدتاً از قبل نیز در خصوص ایران فعالیت می‌کرده است. موسسه خـانه آزادی از چند سال پیش با بودجـه 15 میلیون یورویی هلند یک وب سایت یا یک مجله اینترنتی را به نام گذار راه‌‌اندازی کرده است. گذار در حقیقت بخش فارسی خانه آزادی است و گردانندگان آن هم اپوزیسیون چپ ایرانی هستند و افرادی مانند ساسان قهرمان، فرج سرکوهی، عباس معروفی و... از اشخاصی هستند که در گذار فعال هستند اما در سال‌های اخیر افرادی مانند فاطمه حقیقت‌جو، همسر وی محمد تهوری که به شدت درگیر مسائل دبیری این مجله است، مجید محمدی از نویسندگان تند دوم خردادی، نیک آهنگ کوثر، آرش آبادپور، علی افشاری و محسن سازگارا نیز با خانه آزادی همکاری دارند. اما نکته‌ای که خانه آزادی را با اتفاقات اخیر کشور مرتبط می‌کند یکی در راهنمای عملیاتی یا دستورالعمل کاملاً تنظیم شده و آموزشی است که چند ماه قبل خانه آزادی به وسیله وب‌سایت گذار به فارسی ترجمه کرد. از جمله این کتب، کتاب مبارزه مسالمت آمیز 50 نکته اساسی است که اگر کسی به دقت به این راهنما نگاه کند پر از آموزش‌های عملی انقلاب‌های رنگی است و به راحتی می‌توان با این کتاب کارگاه آموزشی گذاشت و در حقیقت این کتاب یک خودآموز کامل برای براندازی نرم به شمار می‌آید.یک راهنمای دیگر نیز وجود دارد که درخصوص نظارت بر انتخابات است.با توجه به ارتباط بسیار نزدیک خانه آزادی با CIA به سادگی می‌توان این نتیجه را گرفت که این‌ها دستورالعمل‌ها و خودآموزهای CIA است که به فارسی ترجمه شده است و بدون شک خیلی از کسانی که در بحران‌های اخیر نقش داشتند قطعاً فایل این راهنما و خودآموز را می‌شود در کامپیوتر شخصی‌‌شان پیدا کرد. این اما همه ماجرا نیست. نوع آموزش‌هایی که این سایت در دستور کار خود قرار داده پیش از این به عنوان براندازی نرم در برخی از کشورها عملیاتی شده است. این تجربه‌ها عبارتنداز: 1ـ المصری الیوم و هشام قاسم 2ـ مدونه: انقلابی مسالمت‌آمیز برای زنان مراکشی 3ـ جنبش حقوق بشر کوبا: زنان سپید پوش 4ـ مبارزه بین‌المللی برای ممنوعیت مین 5ـ جنبش کمربند سبز: وانگاری موتا ماثایی، مادر درختان آفریقا 6ـ پاپ ژان پل دوم، جنبش همبستگی و جایگزین نارنجی 7ـ انقلاب مخملی: پایان مسالمت آمیز کمونیسم در چکسلواکی 8ـ بلاگر وائل عباس 9ـ سالی که زندگی در صربستان برنده شد: جنبش آتپورعلیه میلوسویچ. در کنار آموزش این تجربه‌ها، توصیه برای مشارکت در مباحثی همچون «آموزه‌های رهبری برای زنان»، «‌راهنمایی دور زدن سانسور در اینترنت»،« تِرم ‌شناسیِ مشارکتِ شهروندانه» و...نشان‌دهنده محورهای هدف‌گذاری شده زیر می‌باشد: ـ ایجاد شبکه اجتماعی از صنوف و طیف‌های مختلف و شبکه سازی ـ تلاش برای پیگیری خطوط مورد توجه کشورهای متخاصم ایران در حوزه حقوق بشر و زنان ـ تلاش برای یارگیری و جذب طیف دانشجویی ـ ایجاد شبکه خبری با ایزوله مناسب برای تاثیر‌گذاری میان گروه‌های مرجع ـ ایجاد شبکه خوشه‌ای برای انتقال مفاهیم در حوزه آموزه‌های انقلاب رنگی ـ فعال‌سازی نیروهای میدانی برای تخمین برآورد اطلاعاتی، اجتماعی،اقتصادی و سیاسی و... بی گمان با توجه به فعال شدن این سایت که شبکه فکری ـ عملیاتی آن موسسات برانداز می‌باشند و نظر به پیوند آن با جریان فتنه در داخل کشور می‌بایست توجه داشت که لژ براندازی فتنه‌گران به مدیریت ضد انقلاب در فضای سایبر عملاً شکل گرفته و نیازمند دقت و هوشیاری بسیاری از فعالان در عرصه سیاسی – اجتماعی کشور می‌باشد.


 
سایت حامی موسوی: ما مخملی هستیم
ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
 
سایت حامی موسوی: ما مخملی هستیم

 

سایت وابسته به وزیر ارشاد دولت اصلاحات اعتراف کرده است که حوادث سال گذشته در ایران، مدل جدیدی از انقلاب‌های رنگی و مخملی بوده است.

به گزارش شبکه ایران، درحالی که بسیاری از سران محرک ناآرامی‌های سال گذشته، بحث ایجاد انقلاب رنگی و مخملی در ایران را "توهم توطئه" نامیده‌اند، سایت اصلی آشوبگران تایید کرد که حوادث سال گذشته مدلی از انقلاب‌های رنگین بوده است.

سایتحامی موسویکه سال گذشته و با مدیریت وزیر ارشاد دولت اصلاحات برای تحریک مردم به ایجاد درگیری و آشوب در خیابان‌های تهران راه‌اندازی شد، با انتشار یک مطلب اعتراف کرد که هدف این جریان، ایجاد یک انقلاب رنگی در ایران و تغییر حاکمیت بوده است.

این سایت نوشته است: "در رجعت به جنبش سبز و تحلیل تطبیقی با مختصات انقلابهای رنگی، کمپین انتخاباتی موسوی با رنگ سبز اقبال عمومی جامعه را جلب کرد."

جرس همچنین با بیان اینکه "موسوی با پیروزی در این انتخابات هم قادر به برداشتن گامی به سمت تحقق دموکراسی نبود"، رسما اعلام کرده که برای تحقق دموکراسی در ایران باید دست به یک انقلاب رنگی زده می‌شد و اضافه کرده است: "مشخصات این انقلاب با دیگر انقلاب‌های رنگین نزدیکی فراوانی دارد."

این مطلب تاکید کرده که "این جنبش را می توان مدلی جدید و متفاوت از انقلاب رنگین دانست."

گفتنی است برخی از وابستگان به جریان سیاسی اصلاحات، برخلاف نظر کارشناسان مسائل سیاسی که حوادث سال گذشته پس از انتخابات را نمونه کاملی از تلاش آمریکا برای ایجاد انقلاب رنگی در ایران دانسته بودند، مدعی شدند که امکان وقوع انقلاب‌های رنگی و مخملی فقط در کشورهای جداشده از شوروی سابق وجود دارد و این اتفاق در ایران رخ نخواهد داد.

 

 
ماجراهای اصلاح طلب و ریزقولی (1
ساعت ٢:۳٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
 

ماجراهای اصلاح طلب و ریزقولی (1)

-         سلام ریزقولی چه طوری؟

-         سلام آقا اجازه ما خوبیم . شما بهترید؟ دماغتون چاغه؟ کله تون روشنه هنوز؟

آقا اجازه چند روز بود نبودید دلمون برای اون روشن فکری های نابتون یه ذره شده بود.

-         خیلی خب ، اشکال نداره پسرم ، امروز می خوام یه چیز جدید بهت یاد بدم.

-         آقا اجازه سر تا پا گوشیم.

-         ریزقولی هیچ می دونی اجداد ما چی بودن؟ می دونی ما از نسل چی هستیم؟

-         آقا اجازه شما بهتر می دونید لابد!

-         میمون پسرم! آره میمون ، اجداد ما میمون ها بودند.

-         آقا اجازه شما رو نمی دونم ، ولی بابامون می گه جد ما مش حسن بوده. راستی آقا واقعا جد شما میمون بوده؟ می بینم اون گوشاتون یه کم درازه ها! پس بگو!

-         هی هی ! حرف دهنت رو بفهم بی ادب! اون خره که گوشاشا درازه.

-         خب چه فرقی می کنه؟ شاید خر ها هم از نسل شما باشند! آخه می دونید ؛رو حسابش  اونا یه کم از شما خوشگل تر و تکامل یافته ترند . نیستند؟

-         حرف نزن بی شعور خودت خری!

-         آقا اجازه ما که گفتیم جد اندر جد آدم بودیم اما شما خیلی شبیه خری آخه دم هم که داری!

-         راست می گی؟ دم دارم؟ کو کجاست؟ نکنه واقعا در حال گذار از انسانیت به خریتم؟

-         آقا اجازه اونجاست دیگه به خرخره تون آویزونه و تا نافتون پایین اومده!

آقا اجازه دیدی گفتم خودت پدر جد خرای عالمی؟!

حالا برو به همه بگو و افتخار کن!


 
روایت خاتمی از پاسخ رهبر انقلاب به نامه یک اصلاح‌طلب مطرح
ساعت ٢:۳٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
 

عضو مجلس خبرگان رهبری از ارسال نامه یکی از چهره های اصلاح طلب به رهبر معظم انقلاب در سال گذشته و پاسخ ایشان به این نامه خبر داد.

به گزارش شبکه ایران،‌ آیت‌الله سید احمد خاتمی، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به نامه یکی از چهره های اصلاح طلب به رهبری، پیاده شدن از کشتی نظام اسلامی را پیاده شدن از کشتی اسلام آل محمد(ص) دانست.

وی در همایش بزرگداشت استاد شهید مطهری که پیش از ظهر امروز دوازدهم اردیبهشت‌ماه در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفای قم برگزار شد، اظهار داشت: روحانی که نداند در جبهه مخالفان انقلاب چه می‌گذرد، چه کسانی در جبهه مخالفان انقلاب هستند و چه کسانی از آنها حمایت می‌کنند، نمی‌تواند زبان انقلاب باشد و در این راه انجام وظیفه کند.

*ماجرای نامه یک اصلاح طلب به رهبری

آیت‌الله خاتمی در ادامه به نامه دو صفحه‌ای یکی از چهره‌های اصلاح طلب به رهبر معظم انقلاب در سال گذشته اشاره کرد و گفت: فرد اصلاح‌طلب در نامه خود از رهبر معظم انقلاب خواسته بود تا دست پدری بر سر همه گروه‌ها داشته باشد؛ این در حالی است که رهبر معظم انقلاب این دست نوازش و محبت را بر سر همه دارند.

عضو مجلس خبرگان با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب در چهار سطر ذیل این نامه مرقوم فرمودند بر این آقایان بخوانید اول مرزتان را مشخص کنید، اضافه کرد: امروز دو جبهه بیشتر در کشور نیست، جبهه انقلاب که جبهه مردم است و جبهه ضد انقلاب که جبهه آمریکا، منافقان، سلطنت‌طلب‌ها، رقاصان و فراری‌ها، منکران امام زمان(عج) و قرآن است، از این رو علما باید مرزشان را با ضد انقلاب مشخص کنند.

*پیاده شدن از کشتی نظام، پیاده شدن از کشتی اسلام ناب است

وی خطاب به کسانی که برخوردشان با نظام معاندانه است و می‌گویند از کشتی نظام پیاده شده‌ایم اما از کشتی اسلام پیاده‌ نشده‌ایم، گفت: پیاده شدن از کشتی نظام اسلامی پیاده شدن از کشتی اسلام آل محمد(ص) است.

امام جمعه موقت تهران دشمنان دین را به آشکار و پنهان تقسیم کرد و با بیان این‌که مقابله با دشمن آشکار هزینه دارد اما سخت نیست، گفت: جنگ در رکاب پیامبر اکرم(ص) به مراتب راحت‌تر بود از جنگ در رکاب علی(ع)؛ چرا که جنگ در رکاب امام علی(ع) جنگ از نوع پنهان بود و مقابله با کسانی بود که نماز و قرآن می‌خواندند، از این رو خیلی‌ها را به شک انداخت.

*قانون شکنان می‌خواهند به قانون برگردند!

به گزارش خبرگزاری رسا، وی با بیان این‌که پوشش دشمن در این زمان، آزادی و حقوق مردم است، خطاب به جریان فتنه که در دور جدید خواسته‌های خود بازگشت به قانون اساسی را علم کرده‌ است، گفت: چه کسانی باید به قانون برگردند، مردم یا شما؟ شما که قانون شکنی کرده‌اید.

عضو هیأت رئیسه خبرگان رهبری اضافه کرد: درخواست دیگر آنان برگزاری انتخابات آزاد است. این سؤال مطرح است که انتخابات آزاد کدام است؟ جواب روشن است؛ انتخاباتی که اسم آنها از داخل صندوق درآید انتخابات آزاد است و اگر نام آنها از صندوق در نیاید، انتخابات آزاد نیست!

آیت الله خاتمی در پایان با اشاره به حوادث پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری اذعان داشت: خیانتی که جریان فتنه به حقوق مردم کرد گذشتنی نیست؛ چرا که یکسال کشور را معطل کردند و یکسال با بیانیه‌های ساختارشکن خود تلاش سی ساله نظام را به باد دادند.


 
نوری‌زاده، زهرا رهنورد را بانوی فرزانه خواند
ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
 

روزنامه رسالت نوشت: جاسوس دو جانبه انگلیس و اسرائیل از نقش همسر میرحسین در تداوم جریان فتنه پرده برداشت.این روزنامه افزود: نوری زاده جاسوس شناخته شده محافل سیاسی که ضمن دریافت مقرری ماهانه از سازمان جاسوسی آمریکا با سازمان جاسوسی انگلیس نیز همکاری داشته و هر از چندی سفری به اسرائیل دارد در مصاحبه ای با صدای آمریکا به تجلیل از نقش زهرا رهنورد همسر موسوی در تداوم حوادث پس از انتخابات پرداخت و اذعان کرد اگر خانم رهنورد نبود موسوی نمی توانست مقتدرانه در برابر نظام جمهوری اسلامی ایستادگی کند!

وی گفت: اصولا موسوی آدم مقاوم و جدی نیست اما تلاش های همسرش باعث شد تا موسوی به مبارزه با نظام ادامه دهد.

این جاسوس بد سابقه در ادامه گفتگو با رادیو آمریکا به همسر موسوی لقب بانوی فرزانه اعطا کرد و وجود او را در کنار موسوی با برکت توصیف کرد

 
تبلیغ «خانه به خانه» مسیحیت
ساعت ٢:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :
 

گزارش های دریافتی از شدت گرفتن تبلیغات سازمان یافته مسیحیت در برخی مناطق تهران حکایت دارد.

به گزارش جوان ،اخیرا در برخی مناطق تهران که دامنه آن حتی به مناطق جنوبی و جنوب غربی نیز کشیده شده ،پکیج هایی مبنی بر تبلیغات دین مسیحیت به صندوق پستی خانواده ها انداخته شده است.

این پکیج ها شامل یک جلد انجیل،سه جزوه برای آشنایی با مسیحیت و 3 حلقه سی دی شامل سخنرانی و معجزات مسیح می باشد که فقط در منطقه 17 وطی مدت یک هفته طبق آمارگیری صورت گرفته ،توزیع حدود 10000پکیج گزارش شده است.

گفتنی است از برخی مناطق دیگر نیز این اقدام سازمان یافته گزارش شده است.

در همین حال برخی منابع تصریح کردند با توجه به تبلیغات مزبور و هزینه های محصولات فوق و با توجه به جغرافیات توزیع این محصولات،سازمان یافته بودن این تبلیغات کاملا محرز بوده ونیازمند پی گیری جدی نهادهای مسئول می باشد.


 
عادی‌سازی بدحجابی؛ پرونده جدید شبکه‌های ضد عفاف
ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٩ : توسط :

شبکه‌ها ی سازماندهی شده همزمان با آغاز طرح عفاف و حجاب فاز جدیدی ازفعالیت‌ها را برای عادی‌سازی بدحجابی در دستور کار خود قرار داده‌اند.

 شبکه‌ها و محافل سازماندهی شده ترویج بدحجابی در کشور، همزمان با آغاز طرح عفاف و حجاب فاز جدیدی ازفعالیت‌ها را برای عادی‌سازی بدحجابی در دستور کار خود قرار داده‌اند.
 این شبکه‌ها و محافل با استخدام تعدادی از زنان و دختران و پرداخت حقوق ماهیانه به این افراد، از آنان می‌خواهند که با وضعیت ظاهری نامناسب و غیرمتعارف به پرسه‌زنی در سطح شهرها، پارک‌ها، مراکز خرید و اماکن عمومی اقدام کنند.

رضاشاه‌هایی که در سایه هستند!

کشور ما ایران، جامعه‌ای اسلامی است. جامعه‌ای که مردم آن در برهه‌های مختلف تاریخ برای دفاع از ارزش‌های مذهبی خود تا پای جان ایستادگی کرده‌اند و امروز نیز همچنان نفوذ باورهای عمیق مذهبی را در بین آحاد ملت جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم. شاید یکی از مهم‌ترین مصادیق گرایشات ریشه‌دار دینی را بتوان در مورد مسأله حجاب جست‌وجو کرد. حافظه تاریخی مردم ایرانی هرگز مقاومت زنان عفیف ایران را در مقابل فشار رضاخان برای کشف حجاب فراموش نمی‌کند. اما مشاهده برخی هنجارشکنی‌ها در مورد مسأله حجاب در جامعه امروز و برنامه‌ریزی‌های گسترده و سازماندهی شده برخی محافل و شبکه‌ها برای ترویج بدحجابی و ارائه الگوهای غربی به زنان جامعه اسلامی اهمیت توجه به حجاب را دوچندان می‌کند.

قانونی که تاکنون اجرا نشده!

متأسفانه در سال‌های اخیر به ویژه پس از تصویب طرح عفاف و حجاب از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در کشور، شاهد ظاهرنمایی بدحجابی‌ها بوده‌ایم؛ بدحجابی‌هایی که گاهی با حرمت‌شکنی همراه بوده و برخی از زنان در سطح خیابان پشت ماشین یا در داخل مترو اقدام به کشف حجاب می‌کنند.
به نظر می‌رسد چنین رفتارهایی در جامعه اسلامی ایران ناشی از یک خلأ یا خوراک فرهنگی خاص باشد که در این میان رسانه‌هایی چون ماهواره و اینترنت نقش بسزایی دارند. سید جلال یحیی‌زاده، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در این باره معتقد است، گروهی از افراد بدحجاب تحت تأثیر رسانه‌ها و کارهای تخریبی و تهاجم فرهنگی قرار دارند و به شکل انفعالی اینگونه در جامعه ظاهر می‌شوند. وی بر این باور است که با انجام کار فرهنگی می‌توان این دسته از افراد را تحت تأثیر قرار داد. اما بخش دیگری از این افراد سربازهای شبکه‌های جهانی مخالف ایران هستند. یحیی‌زاده با اشاره به این‌مطلب تصریح کرد: از آنجایی که تمام مردم دسترسی به ماهواره و شبکه‌های اینترنت و رسانه‌های فراگیر ندارند، این افراد به شکلی هماهنگ با شبکه‌های جهانی به صورت عیان و با ظاهر هنجارشکن در جامعه ظاهر می‌شوند.
یحیی‌زاده با اشاره به دستگیری باند مروج بدحجابی در قم در هفته‌های اخیر ادامه داد: این افراد سربازان بیگانه هستند و در ازای دریافت پول برای آنان مزدوری کرده و می‌کوشند تا فرهنگ و هنجارهای جامعه اسلامی را تخریب کنند.
وی تصریح کرد: با چنین افرادی نمی‌توان با بستر فرهنگی مواجه شد و به طور یقین باید با آنها برخورد قضایی صورت گیرد.

بدحجابان، بازاریاب بی‌ مواجب کالاهای غرب

بعضی کارشناسان اقتصاد را زیربنای کلیه امور سیاسی و فرهنگی می‌دانند و معتقدند در سایه توفیق اقتصادی می‌توان سایر عرصه‌ها را نیز به دست آورد. چنان که لابی‌های صهیونیستی شاهرگ اقتصادی دنیا را در دست دارند. جواد صبور آقچه کندی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در رابطه با حضور سازماندهی شده افراد بدحجاب در جامعه تصریح کرد: غربی‌ها کالاهای خود را در سطح انبوه تولید و به تمام نقاط جهان صادر می‌کنند.
این کالاها در صورتی بازار مصرف خواهد داشت که فرهنگ مصرف آنها نیز به همراه خود کالا به کشورهای دیگر صادر شود. در این صورت آنها می‌توانند مسائل دینی و فرهنگی کشورهای هدف را تحت سلطه خود درآورند.

پروژه‌ عادی‌سازی «نابهنجاری بدحجابی»

به باور بسیاری از کارشناسان علوم رفتاری بروز هنجارشکنی در سطح جامعه رفته رفته سبب عادی به نظر رسیدن یک رفتار ناهنجار و غیرعادی می‌شود. این مسأله موجب می‌شود بسیاری از افراد به شکلی ناخواسته از آن رفتار تبعیت کنند. محافل و شبکه‌های مروج بدحجابی در حال اجرای طرح‌هایی برای عادی نشان دادن بدحجابی در جامعه هستند. سید جواد یحیی‌زاده تعداد افرادی را که به شکل ناخواسته و صرف تقلید به بدحجابی روی می‌آورند، نسبت به افرادی که به شکل عمومی و سازماندهی شده بدحجاب هستند را بیشتر دانست و تأکید کرد: با چنین افرادی باید برخورد قاطعی صورت گیرد زیرا حضور زنان بدحجاب در جامعه شایسته یک جامعه اخلاقگرای اسلامی نیست.

برخورد فرهنگی و انتظامی متناسب

شاید حضور افراد بدحجاب که برخی از روی عمد و گروهی دیگر از روی غفلت اینگونه در جامعه ظاهر می‌شوند، برخورد و کنترل این رفتار را از سوی مسئولان ذی‌ربط با مشکل مواجه سازد زیرا از یک سو ابزارهای فرهنگی و از سوی دیگر برخورد‌های اجتماعی و قضایی مورد توجه قرار می‌گیرد.
یحیی‌زاده با تأکید بر این مطلب افزود: کار نیروی انتظامی در برخورد با مسأله بدحجابی باید به صورت غربالگری باشد و این افراد را باید کاملاً از یکدیگر متمایز کرده و به حسب مورد، برخورد فرهنگی یا برخوردهای انتزاعی صورت گیرد. صبور آقچه کندی نیز روش‌های فرهنگی مقابله با بدحجابی را بسیار مؤثر دانست و تمهیدات متفاوت فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و قضایی را با رعایت عطوفت اسلامی روشی کارآمد برای مقابله با امواج تهاجم فرهنگی به شمار آورد.

تهاجم، حاصل تغافل

شاید این سؤال در ذهن بسیاری از افراد شکل بگیرد که از چه زمانی تهاجم فرهنگی علیه ارزش‌های نبایدین جامعه ما شکل گرفت؟ به طور یقین تهاجم حاصل تغافل است. یحیی‌زاده با اشاره به تجربه موفق اروپا در مقابله با اسلام در اندلس خاطرنشان کرد: از همان ابتدای پیروزی انقلاب، آمریکا و اروپا می‌خواستند این تجربه را در کشور ما تکرار کنند.
وی در پاسخ به این سؤال گزارشگر «جوان» که چرا در اوایل انقلاب این تحرکات دشمن نسبت به امروز ناموفق‌تر بود، گفت: ما در این چند سال بیشتر به جنبه‌های علمی و اقتصادی توجه کرده‌ و از مباحث فرهنگی غافل شده‌ایم. ضمن آنکه دشمن نیز با مطالعه و کسب تجربه راه‌های جدید‌تری را برای نفوذ در باورها و فرهنگ ما به دست آورده. اینترنت و شبکه‌های رسانه‌ای نیز دنیا را به صورت یک دهکده کوچک درآورده است.

غنای ارزش‌های جامعه ایرانی، سدی در برابر ارزش‌‌های غربی

مردم ایران در طول تاریخ بارها با تهاجم بیگانگان مواجه شده‌‌اند اما فرهنگ عمیق و تأثیرگذار این ملت فرهنگ‌های بیگانه را در خود حل کرده است.
حجاب بخشی از فرهنگ ملی و دینی مردم ماست. فرهنگی که با کمی توجه مسئولان ذیربط همچنان با قوت در میان ما باقی خواهد ماند.